Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

teacher's pet || sage~

Sage A. Clawshard


Akadémista

teacher's pet || sage~ 99d9b067ba88f22b000e1dce7babc714

Elõtörténet :

everything, white glove, everything sent quick
teacher's pet || sage~ CDzszpo
got the Midas touch, fuck you think this is?

Multik :

➳ kiskacsa

Playby :

Hur Hyun-Jun


10


teacher's pet || sage~ Empty
Sage A. Clawshard
Szomb. Márc. 02, 2024 7:53 pm

Sage A. Clawshard

ace



"thought, "he pretty cute" and he bit his lip back to him"



Nem: halacska cuppcupp!

Kor: 23 év

Vér: félvér (fél-szirén)

Születési hely: Chinatown, Manhattan, NYC, NY, US

Iskola/ház: Ilvermorny (Horned Serpent) ✓ || Docendo Discimus (Pszichomágia, Kriminálpszichomágia spec.)

Munka: diák (D.D.), gyakornok (Callaghan nyomozói iroda)

Családi állapot: i call it being self-partnered

Patrónus: macskacápa

Pálca: fűz, knarl tüske mag, 9", enyhén rugalmas




chewing on his nails and his pens

A kedvenc színem a pasztell kék. Szeretem hordani, szeretem látni, szeretem rajzolni, festeni, elképzelni… Szeretem a pasztell kék cápás plüssöket, szeretem, amikor pasztell kék pulcsit hordhatok és szeretem a pasztell kék glitteres szemhéjfestéket. A körmömet is pasztell kék színűre szoktam festeni, a kontakt lencsém is pasztell kék, és ha tehetném az egész világot pasztell kék aesthetic szerint festeném át. Legyenek a fák is pasztell kékek, a bokrok is, a szomszéd macskája is, Sean haja is, minden! Mert ha valami nem pasztell kék, az nekem nem kell. De most tényleg, megesküszöm, nem kell! Kivétel talán a krumpli, mert az úgy már ehetetlennek nézne ki, de minden más legyen csak pasztell kék!

De miért szereted? – kérded te. Nos, erre a válasz nagyon egyszerű.

Amikor meglátom egy lány szépen festett körmeit, azt kívánom bár pasztell kékek lennének. Amikor felnézek az égre, azt remélem, hogy pont jön egy ködfelhő ami kicsit megfakítja az eredeti élénk színét. Amikor sóhajtok, azt kívánom bár a leheletem is pasztell kék színű lehetne, mert az annyival szebb, annyival édesebb, mint bármelyik másik szín. És különben is… A gyantaviasz amit használok szintén pasztell kék. A fagyi amit veszek szintén pasztell kék. A kedvenc képem a Pinterest-ről szintúgy. A kedvenc nyalókám, a polaroid fényképezőgépem, szobám fala… A hajam egyedül azért nem, mert nehéz lenne ezt a színt megtartani benne. De ha könnyű lenne, csak olyan lenne! Bár metamorfmágus lehetnék!

Hadd mondjak el neked mindent a pasztell kékről!

A HTML színkódja #AEC6CF, az RGB kódja százhetvennégy, százkilencvennyolc és kettőszázhét. Vele hasonlatos színek lehetnek: égkék, világoskék. A festészetben a pasztell színek a tizennyolcadik században váltak népszerűvé, a kéken kívül gyakran használták még a mentazöld, citromsárga, levendula árnyalatokat is. A pasztell színek egyébként ugyanebben a században megjelentek a divatban is, építészetben és a bútor-iparban. Ezek a színek később ismét népszerűségre tettek szert a nyolcvanas években. Napjainkban több városban is fellelhetőek pasztell színekben díszelgő épületek, mint például Miamiban vagy Hong Kongban. A fényképészek előszeretettel látogatják meg ezeket a helyeket, hogy fotókat készíthessenek róluk esztétikus megjelenésük végett. Ráadásul a pasztell kék - hiszen ez a szín a lényeg - rendkívül megnyugtató hatással bír, a szín-pszichológia szerint ez igaz egyébként más kék árnyalatokra is, hiszen az óceánra és az égre emlékeztetnek minket.

És hogy én miért is imádom annyira?

Tehát, a fentieken kívül még azért is szeretem, mert igazából ennél jobb szín a büdös életbe nincs ezen a világon. Bárki bármit mondhat, jöhet nekem a bordóval meg a feketével, nekem akkor is a pasztell kék lesz az örök kedvenc. Mert annyira szép! Annyira baba, annyira fiús..!

Fiús…

Sosem leszek igazán férfi, ugye?

Rohadjon meg a pasztell kék. Rohadjon meg az összes kék.


while he's dreaming of him

Fáradtan sóhajtok fel, s közben fekete öltönyömet óvatosan magam mögé terítem a bárszék háttámlájára. Alatta csipkés fekete inget viselek némi arany díszítéssel, s csipkés kesztyűt, melyen szerencsére nem jutott ebből az ocsmány színből. Nem bírom az aranyat, de ez illett az esküvő témájához, ráadásul tanúként muszáj voltam passzolni az ifjú pár stílusához… Mindenesetre a tükörben megállapítottam már párszor, hogy amúgy ez is jól áll. Ha nem utálnám, tudnám szeretni. De másoknak talán bejön, hiszen a pultos faszi is érdekes pillantásokat vet rám, biztos szeretné tudni mit rejt az a sok csipke…

– Egyet a legjobb koktélodból, édes – biccentek, s csilingelő hangon ejtem ki az utolsó szót, majd hozzáteszem: – Készíts egyet magadnak is. Meghívtalak – s egy kacsintással nyugtázom, hogy igazán elfogadhatja tőlem ezt a becses ajándékot. Elvégre nem mindenkit érhet az a megtiszteltetés, hogy én hívjam meg őt egy italra. Általában fordítva szokott lenni.

Unottan támasztom meg arcomat a kezemen, majd lassan pillantok körbe. Néhány csendes páros sutyorog egymás közt, akik pedig egy sötétebb zugban foglaltak helyet, már egymás torkát nyalogatják - gondolom az így összegyűjtött nyálkaminta alapján fogják majd eldönteni, hogy mennyire kompatibilisek egy kellemes, éjszakán át tartó dugásra. Én is lennék valamelyikük helyében, habár nem biztos, hogy szívesen kipróbálnám milyen az, amikor a gigámat cirógatja valaki a nyelve hegyével. Én beérem egy finom csókkal, egy pici tánccal, semmi extra, semmi undorító dolog, ami mélyről termelt váladék cseréjével járna…

De nem látok semmi érdekeset, vagy értelmes lényt a közelben, csak ezeket a cukiskodó meleg párokat - és ebből a cukiskodással van baj, nem a melegséggel. Úgyhogy inkább fordulok is vissza a báros fiúhoz, hogy az elém csúsztatott koktélt felemelve összekoccinthassam poharamat az övével. Egy aprót kortyolok, s a kellemes ízek el is lepik nyelvemet. Hát ha még az ital maga pasztell-kék lenne… Akkor a Mennybe repülnék itt és most. De így csak egy finom sóhajjal jelzem, hogy egyébként ízlik.

Azonban a srácnak nem sok ideje van erős farkasszemezés közben iszogatni velem, mert máris leszólítják, hogy újabb mérgező folyadékokat rendeljenek tőle, én pedig itt maradok egyedül a piros kis löttyömmel, meg az arany díszítéses ingemmel. Blúzommal. Akármimmel.

– Egészen… Jó ízlésed van alkohol terén – hangzik el néhány dicsérő szó, s én rögtön a szavak forrása felé fordítom pillantásomat. Jó kiállású, jóképű, jólöltözött. – És még annál is jobb divatérzéked van, ahogy látom. – Most ő pillant végig rajtam, persze nem vihetem el a dicsőséget a viseletemért, hiszen nem én választottam… Azaz nem szólhattam bele túl sokat. A csipke mondjuk az én ötletem volt.

Szemöldököm felszalad egy pillanatra. – Oh? Köszönöm – kuncogok, s italomat leteszem a pultra - és csak ekkor tűnik fel, hogy ugyanaz a piros színű lötty van az ő poharában is. Most is kortyol belőle egyet, s közben kérdőn int a mellettem lévő szabad szék felé. – Csak tessék – bólintok, s egy édes mosoly terül el az arcomon. Ma marhára nem akartam ismerkedni…

A haverom esküvője kellemesen telt, szép szertartás volt, szép dekorációval és szép koszorús lányokkal. Semmi gond nem lett volna, ha a lagzin utána meg nem jelenik az exem, az akit már nem láttam három éve, és aki képes volt a szemembe vágni, hogy csak egy hülye liba vagyok aki azzal akar kitűnni a tömegből, hogy pasit csinált magából. Fájt. Piszkosul… De mégis, ez a férfi annyira másnak tűnik most, hogy nem vagyok képes lekoptatni, hiába lenne kedvem inkább egyedül alkoholba fulladni. Ráadásul azok a szemek..! Finoman, kimérten nyújtom jobbomat felé, mégis a kimértség mögött van valami igazán sokatmondó, lehet a pillantásom csillan fel másképp… De látom ugyanazt a csillogást tükröződni az ő sötét íriszeiben, ahogy elfogadja kezem; s én megszólalok végre:

– A nevem Sage. És te ki is volnál?


and he's fucking in sin (u know he is)

Gondolom nem volt nehéz kitalálnod, de csípem a pasztell kéket. És mivel ennyire csípem, szeretem belecsempészni a mindennapi viseletembe, kevés kivétellel de szinte minden nap van rajtam valami, ami ilyen színű. Ha más nem, az alsógatyám legalább! Felhő mintás, ráadásul. Egyébként bírom a műbőr cuccokat, a mintás ingeket, a csipkét, a lányosabb darabokat, az elegáns öltönyöket, de ha valamit kérhetek… Ne adjatok rám sárgát. Légyszi. Bármit, csak azt a kurva sárgát ne.

Ami a kiegészítőket illeti; van egy-két fülbevalóm, fülpiercingem, kamu orrpiercingem, karkötőm meg gyűrűm, de nem szoktam mindet egyszerre hordani - csak annyit, amennyi jólesik. De ha más nem, hát ezek közül valamelyik biztosan pasztell kék rajtam.

Az arcom, hát… Azt anyámtól örököltem. Lányos, kicsit semleges, cuki sötétbarna szemek, fekete haj, eh semmi extra. Bár néha a hajam szőke, mikor éppen mit kérek a fodrásztól! Az alkatom pedig most már egészen elfogadható, mondhatjuk fiúsnak - férfiasnak nem, mert hát… Nézz rám! Hol van bennem férfiasság! Sehol. Pedig tolom a tesztoszteront minden nap. Basszus, bevettem ma már a dilibogyómat?!

*Elrohan. Nem látod soha többet. És ő nem látja soha többé a dilibogyóját.*


it's for all the right reasons

Dutton M. Clawshard || Az apu-kornis
Medimágus Manhattan-ben, emellett egy valóságos plüssmackó. Ha van valaki, aki a szokásos "coming-out" családi drámát képes volt Pride-Parádévá alakítani, az ő... Ugyanis amikor elhangzottak azok a bizonyos "fiú, vagyok, és, rohadtul, meleg" szavak - ebben a sorrendben -, a rá következő héten az alábbi események zajlottak le:

➳ kellemetlen csendben bámészkodás
➳ dadogós kérdezősködés
➳ random, tévesen kiválasztott Drag Pride zászló körbelengetése a szobámban
➳ Genderfluid Pride kitűző viselése a munkahelyén (sok érdekes pillantást kapott)
➳ "Akkor gondolom szeretnél megszabadulni a B kosarastól?" – a mellkasára mutat
➳ "Bemutatom a lányomat, Sage-t. A pronoun-jai 'he/him'."

Majd néhány hónappal később...

➳ Hogyan kell arcot borotválni 101
➳ Hogyan kell férfiasan járni 101
➳ Sírás a TV előtt a Dán Lány végén
➳ Első apa-fia ökölpacsi, miután egy meleg srác elkérte a számomat

Egyébként bírom az öreget. Még annak is segített anno utána járni, hogy melyik medimágushoz lenne érdemes bejelentkeznem az átalakításra, és abban is kimondottan sok támogatást nyújtott, hogy milyen pályára lenne érdemes kanyarodnom a tanulmányaim során. Az ő ötlete volt a kriminálpszichomágia, mivel feltűnt neki, hogy imádom az összes ebbe a témába illő könyvet és sorozatot. Igyekszik ő, látom... És ezért kimondottan nagyon szeretem.


Hai || Az anyacápa
Szirén, nos... Valahol Long Island mellett. Az első találkozásuk részleteit sosem árulta el sem ő, sem a fater, de talán jobb is, ha nem tudok róla. A végén még kihánynám az ebédemet. Ő amúgy egészen nyugodt szívvel fogadta azt a bizonyos "coming out"-ot... A következő hét így zajlott vele:

➳ halk sóhajok és néhány apró kérdés
➳ némaságba burkolózás
➳ a Drag Pride zászló szekrénybe hajítása
➳ Trans Pride zászló kitűzése a szobám falára miközben aludtam
➳ apám vállon csapkodása a hülye kérdései után
➳ "Fiad, Milton. A Fiad." - csak akkor hívja a fatert Miltonnak, ha haragszik rá

Majd néhány hónappal később...

➳ A lányos ruhák közös eldobozolása, elajándékozása
➳ Hogyan ne kajáld meg az összes helyes pasit 101
➳ Egyetlen könnycsepp elmorzsolása a Dán Lány végén
➳ Újabb úszólecke, majd kínos integetős búcsúzkodás

Nem mondom, hogy hiányzik a mindennapjaimból... De azért jobban örültem volna, ha mindig mellettem van mint a fater. De hát a származása miatt ez lehetetlenség, és így is csak örülni tudok annak, hogy van bájital ami lehetővé tette, hogy egészen sokszor lássuk egymást. Persze akkor is mellettem volt amikor felmerült a pályaválasztás kérdése... És elkísért akkor is, amikor épp attól a bizonyos B kosártól készültem megszabadulni.


just call him your baby

Amortentia
➳ sült krumpli
➳ héjában sült krumpli
➳ krumplipüré
➳ grattan krumpli
➳ pecsenye krumpli
➳ hagymás-sajtos tepsis krumpli
➳ minden, ami krumpli vagy pasztell kék színű
➳ ja meg van az a parfüm... azon a helyes csávón éreztem a bárban!


Mumus
➳ fulladásos halál - I KNOW
➳ ennyi év után is képesek rám mondani, hogy lány vagyok
➳ vízi hullák... igen, azok rohadt ijesztőek!


Edevis tükre
Épp valami csilivili díjat adnak a kezembe, amiért megoldottam az évszázad gyilkossági rejtélyét. Igen, igen, köszönöm mindenkinek aki támogatott, de legfőképpen az apukornisomnak, meg az anyacápámnak! Köszi szépen, mehetünk haza?


Hobbim
➳ krumpli ételek sütögetése
➳ említett krumpli ételek megevése
➳ cápák (nézni, simogatni, úszni, tanulni)
➳ flörtölgetni férfiakkal aztán elmenekülni amikor túl komolyra fordul a dolog
➳ pasztell kék
➳ cápás plüssök gyűjtése
➳ egy vagyont elverni a fodrásznál


Elveim
Ha megtámad egy cápa, egyszerűen fogd meg az orrát és fordítsd fejjel lefelé, függőleges helyzetbe. Garantálom, hogy zavarba fogod vele hozni és elfelejti azt is, miért akart megenni téged. Ja, ez amúgy sziréneknél is tuti beválik (nem garantálom)!


Amit sosem tennék meg
Sosem hagynám, hogy valaki csak úgy megfordítson. Hogy mered?!


Ami zavar
➳ gyerekek
➳ gyerekek a tropikáriumban
➳ gyerekek bármilyen állat közelében
➳ amikor nem hagynak csendben dolgozni,
➳ ugyanakkor nem válaszolnak ha hozzájuk beszélek meló közben!
➳ amikor szólnak, hogy vízparton kellene helyszínelnünk
➳ amikor a garbós pulcsiból kiáll egy szál és épp a kopoltyúmba akad bele... hát persze!!!


Ami a legfontosabb az életemben
A munkám, természetesen... És hogy minél szebben csillogjanak a fogacskáim.


Ami a legkevésbé fontos számomra
Külsőségek, mármint... Szeretek tollászkodni, jól esik ha minden egyben van rajtam és megragad rajtam mások pillantása, meg amikor kapok bókokat is, meg ilyenek, de... Másnál ez nekem nem számít. Legyél tiszta, tudd hogyan kell kimosni magad odalent és rendben leszünk! Ha meg nagyon nem vagy csini majd elviszlek a fodrászomhoz, hogy te is otthagyj neki egy vagyont!


Amire büszke vagyok
Hogy bekerültem egy nagyon jó laborhoz gyakornoknak. Azért ehhez kellett némi teljesítmény! Plusz még nem ettem meg senkit sem, azért ez is nagy szó.


Ha valamit megváltoztathatnék
Hát csak az anyakönyvi kivonatomat igazából...


Így képzelem a jövõmet
Már mondtam, átveszem a díjat aztán mindenkit hazaküldök!


Egyéb
ADHD – Súlyos mértékű hiperaktivitással, élhető mennyiségű figyelemzavarral áldottak meg, ennek köszönhetően sosem áll be a szám. Ha mégis, akkor nagy a baj...

bipoláris zavar – Marhára zavar, hogy a telefonom folyamatosan pittyeg, hogy "gyógyszer így" meg "gyógyszer úgy!"... Esküszöm egyszer ki fogom vágni az ablakon! Hagyj már a gyógyszerrel! Ha a Nefeledd-Gömböm önmagában nem lenne elég idegesítő!



Hur Hyun-Jun


Sean Myeong Cho varázslatosnak találta





chokehold;
tangled up like branches in a flood


Vissza az elejére Go down
Admin


STAFF

teacher's pet || sage~ Tenor

Keresem :

◇◈ Canonok
és
Keresettek
és
Bárki más
◈◇

Playby :

◇◈ Faceless ◈◇


2486


teacher's pet || sage~ Empty
Admin
Vas. Márc. 10, 2024 6:40 pm
Kedves Sage!


Minden karakter egyedi és megismételhetetlen – egyszerre színesíti és tágítja a megismert univerzumunkat, amelynek nem csupán része, hanem irányíthatója is lehet. Nyomot hagy, lehetőségeket teremt, kapcsolódási pontjai egyediek, ugyanakkor az oldalt átitató plotok fősodrát is eltérítheti, módosíthatja.
Örülünk, hogy megérkeztél közénk, reméljük, számodra éppen annyira lesz izgalmas építkezni, mint számunkra olvasni a folyamatot.
Mielőtt azonban a játéktérre engednénk, kérjük, ne hagyd ki a bürokratikus lépéseket, és foglalózz, ahol Sage esetében szükséges!

A legfontosabbakat az alábbi linkeken találod:

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: