Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

no homo || ash & len

Waylen E. Flarestorm


Varázsló

no homo || ash & len 4kP59bi

Lakhely :

☜ Respectfully won't tell

Elõtörténet :

☜ Will we live when we die? Just keep on saving our goodbyes
no homo || ash & len IfbK5xE
The fear and the cost The world will stain us with a scarlet cross ☜

Keresem :

☜ Life is full of disappointments and I just added you to the list


Playby :

Andy Biersack


8


no homo || ash & len Empty
Waylen E. Flarestorm
Szer. Feb. 14, 2024 2:59 pm


no homo, at least not with you
ash & len

Aprókat szökdécselek ahogyan haladok Ash ajtaja felé. Neki tök rendesen mindig előre szólok, mert nem akarok úgy rányitni, hogy valakit éppen ágyba vitt, meg nem akarok abba belefutni, hogy éppen órán van. Az akadémián simán variálnak órákkal, a Roxfortban azért inkább megvan a rendezett órarend. Meg hát Ash-hez nem lehet csak úgy betoppanni, mert a végén simán kidob. Hiába ő a legjobb haverom már a Roxi óta, ismerem annyira, hogyha rosszkor jövök, akkor kiátkoz a világból is, vagy csak fagyott gőtét csinál belőlem pillanatok alatt.
Pedig ha van férfi, akit elvennék, akkor az ő. Eleve tudom, hogy mind a ketten 50 évesen még szinglik leszünk, együtt fogunk élni, ő továbbra is sofőr leszek, én a főnöke maradok, és édesemnek fogjuk a másikat szólítani, mert rohadtul nem lesz más igaz szerelmünk az életben csak egymás. Eleve nincs olyan ember, akit 5 napnál tovább elviselnék, mármint a családot most nem számoljuk, bár ott is örülök, hogy Seb egész nap dolgozik, Rory meg otthon sincs, max nyáron. Olyankor meg eleve a fél napot végigalszom, mert inkább hajnalig kint maradok a versenyeken vagy kocsit szerelem, csak ne kelljen otthon lennem.
Most viszont csak megállok a kolija előtt, s először csak egy nagyon óvatost koppantok az ajtón. – Elsa! Drágám, bent vagy? – kérdezem egy magasabb hangszínt megütve, majd mind a két öklömmel elkezdem verni az ajtót, hogyha alszik, akkor egészen biztosan felkeljen, de legalábbis addig idegesítsem, amíg végre fel nem kell, hogy kinyissa nekem az ajtót. Rengeteg mindent meg kell beszélnünk még, s most kivételesen nem csak a versenyről van szó… Vagy hát ahhoz is köthetem egyébként, mert amúgy minden izgi sztori ott történik, de a lényeg az, hogy most kivételesen nem arról akarnék beszélni vele, hogy hogyan lehetnénk jobbak. Így is profik vagyunk, a versenyek 99%-át megnyerjük, a maradék egyben meg többnyire csaláson kapjuk a másik felet… Na de mindegy!
Nah, inkább egy kis haveri beszélgetés, kivel mizu, ismeri azt a cuki kínai lánykát?
.


319
kacsa


Vissza az elejére Go down
Asher Morgenstern


Akadémista

no homo || ash & len 716ca65710bb426bc5822fee14fb6d27

Elõtörténet :

fury, too damn late, reason dislocates
no homo || ash & len 4f001c9589c35c4d99c5fdcc02f33779788fe398
soon you'll never have to talk about it


Playby :

Jeon Jung-kook


14


no homo || ash & len Empty
Asher Morgenstern
Hétf. Márc. 11, 2024 3:33 pm



waking up the sleepy lion
ash & waylen



361


dormitory


Rossz szokása átaludni a fél napot amikor éppen nincs órája, de gyakran előfordul az is, hogy már rég egy előadáson kellene ülnie és jegyzetelnie gőzerővel, mégis inkább komfortosan alszik tovább az ágyán. Nincs bűntudata, mert híve annak, hogy a testi és lelki egészsége fontosabb, mint a tanulmányai, tehát ha valamelyik akadályozva van a “szaros kis órák” miatt, akkor inkább kihagyja utóbbiakat. Szeret kiegyensúlyozott lenni, ehhez pedig az kell, hogy néha adjon magának egy kis extra pihenőidőt.
Most is ezen jogát gyakorolja, miközben te kislányosan szökdécselve haladsz szobájának ajtaja felé, s ő éppen akkor fordul át másik oldalára, mikor te úgy döntesz, hogy egyetlen óvatos koppintással jelzed jelenlétedet felé. Ő pedig nem hallja meg, s még édes kis film-referenciád is elszáll füle mellett, mert nem egy, hanem kapásból két ajtó védi őt attól, hogy a hangzavar mit keltesz eljusson füléig. Azt viszont már ő sem képes figyelmen kívül hagyni, mikor te két kézzel kezded verni a bejárati ajtót. S ijedtében még le is fordul a matracáról, minek hála most a keresztények istenét kezdi szidni mocskos szájjal. – Hogy a tetves Isten bassza meg… – morogja, miközben beütött kobakját dörzsölgetve feltápászkodik a földről. – Olyan jót álmodtam… A faszomat bele – folytatja a motyogást, s alsónadrágját megigazítja magán, majd egy fekete felsőt is felhúz hozzá - meglepődtünk? Nem. Valószínűleg nem. – Jövök már, rohadj ki! – kiabálja, mivel az ajtóveregetés nem marad abba, majd amint a bejárathoz ér, dühösen nyitja ki azt. – Waylen, a kurva nagybátyádat azt! – Édesanyádat szidná, de tiszteli a halottakat, így meg sem említi - erre vannak az életben maradt nagybácsik és egyéb rokonság.
Persze szeret ő téged, szeret veled együtt dolgozni, szeret veled beszélgetni is, de álmából még te sem verheted fel anélkül, hogy ne kapnál néhány trágár kifejezést az arcodba. De ismered már, így ezt bizonyára el tudod nézni neki… Vagy legalább is számíthattál rá. – Mit akarsz? Rohadt jó álomból ébresztettél fel, úgyhogy kurvára remélem, hogy fontos! – Közli, közben félreáll, hogy beengedjen téged. Meg se várja, hogy belépj, csak ott hagy és a konyhába csoszogva keres magának egy bögrét, hogy valami kávéhoz hasonló ocsmányságot készíthessen magának. Közben végigfuttatja ujjait néhány hajtincsén, de hiába, ugyanolyan kócos marad. – Kérsz ilyen kávé-szerű szart? – mutatja neked a kapszulákat rejtő dobozt.












can you fix the broken? can you feel
my heart?


Vissza az elejére Go down
Waylen E. Flarestorm


Varázsló

no homo || ash & len 4kP59bi

Lakhely :

☜ Respectfully won't tell

Elõtörténet :

☜ Will we live when we die? Just keep on saving our goodbyes
no homo || ash & len IfbK5xE
The fear and the cost The world will stain us with a scarlet cross ☜

Keresem :

☜ Life is full of disappointments and I just added you to the list


Playby :

Andy Biersack


8


no homo || ash & len Empty
Waylen E. Flarestorm
Csüt. Márc. 14, 2024 2:05 pm


waylen & ash
Ismerem Asht, tudom, hogy szerete egy lusta dog lenni es egesz nap fetrengeni, kiveve, ha neki izgalmas dologrol van szo. Mondjuk a versenyek. Azokrol persze sosem kesik el, mondjuk ajanlom is neki, mert ha megtenne, akkor nem eleg, hogy a szponzor lenyakazna, de meg en is! Pedig en aztan igazan turelmes egy lelek vagyok, meg megerto, vagy mi... Ha olyan emberrol van szo.
Viszont most direktbe szoltam elore, hogy tessek szepen feloltozve - jo nem az amugy mindgey - varni, es ne az legyen, hogy ram van fogva, hogy en zavartam meg valamiben. Nem irt vissza, szoval total ugy ertelmezem, hogy johetek persze. De megis van egy olyan erzesem, hogy nagyon nem vart vendeg vagyok, ugyanis nem nyitja ki elsore az ajtot.Na mar most, tudom, hogy van mindenfele mugli kutyuje, de az nem lehet, hogy valahol zenet uvoltet, igaz?
Fulemet az ajtora tapasztom egy pillanatra, de semmit sem hallok, csupan valaki morgolodasat. - Most keltel? - kiabalok befele es csak ekkor hagyom abba a bejarat pufoleset. Igen, egeszen eddig csak kocsog mod vertem, hatha felkel es meghallja. Meglep, de megsem, hogy le se szarta a levelemet, miszerint erkezem. Azert termeszetesen majd ugy teszek, mint aki nagyon megsertodott, vagy hasonlo. Meg be is allok ugy, hogy nekitamaszkodom az ajtofelfanak, homlokomat pedig az alkaromon pihentetem. Komolyan, amint aki mely depresszioban van, mondjuk szerelem miatt akar lehetnek is! - Elnezest, de o maximum himringyo, nem kurva. - Magamban bocsanatot kerek  ferfitol, tudja, hogy nem ugy gondolom, csak vissza akartam szolni. De azt mindig is ertekeltem, hogy sosem a szuleimet szidta, akiket annyira nem is tudott, hiszen nagyon halottak voltak. Nem is kicsit erted, nagyon!
-Mirol almodtal? - kerdezem egy huncut mosollyal, s mar lepek is be, majd becsukom magam mogott a bejarati ajtot, mert hat o mar elmaszik, de nem igazan zavartatom magam, otthonosan mozgok mar nala, igy csak futok utana a konyhaba. - Eh... Amennyire csabitoan hangzik... Nem. - Amugy is inkabb energiaital parti vagyok, csak akkor kavezok, ha nincs mas valasztas.
Kozben pedig kiveszem zsebembol az ocsemtol csort varazskavicsokat, vagy mi volt a neve. - Cserebe hoztam edesseget! - Nos, ettol el fogja dobni az agyat, en is megtettem! Lehet meg mindig hat... Nos de legalabb tudom, hogy nem halalos, ezt eheti Brozebra. - Amugy ja, halolas komolyan deritsd mar ki nekem, hogy ki az a mogorva csaj  versenyekrol. - vonok vallat. Oh, olyan kis szep... Kinai? Japan! Vietnemi... Az!
get this night off right and turn the bass up blow my eardrums up just like a firetruck get this night off right and turn the bass up
kacsa







flarestorm;
kill your pride.


Vissza az elejére Go down
Asher Morgenstern


Akadémista

no homo || ash & len 716ca65710bb426bc5822fee14fb6d27

Elõtörténet :

fury, too damn late, reason dislocates
no homo || ash & len 4f001c9589c35c4d99c5fdcc02f33779788fe398
soon you'll never have to talk about it


Playby :

Jeon Jung-kook


14


no homo || ash & len Empty
Asher Morgenstern
Pént. Márc. 29, 2024 3:12 pm



waking up the sleepy lion
ash & waylen



440


dormitory


Egyébként igazak a hírek, Asher valóban egy lusta dög tud lenni, s számára az alvás szent és sérthetetlen tevékenység. Ilyenkor nem szereti ha zavarják, s még akkor is tiszteletlenségnek tartja lakótársainak zajongását, ha azt délután egykor teszik és ő még aludni próbálna. Mert fordított esetben ő is megtenné, hogy csendben marad míg mindenki fel nem kelt. Ezért sem szívleli, hogy az ajtóját vered két kézzel, mert ő biztosan nem tenné meg veled ugyanezt. Az a szerencséd, hogy szeret téged, különben már serpenyővel vágna fejbe az ilyen húzásaid után.
Viszont az tény, hogy nem várt téged, mivel meg sem kapta az üzenetedet, s így fogalma sem volt róla, hogy be fogsz állítani - és ezért is aludt még, amikor elkezdtél a fal túloldalán parádézni. – Persze, hogy most keltem. Rohadj meg! – hangja is karcos még, haja kócos, a póló is ferdén áll rajta, tehát úgy fest mint akin végigszántott egy hurrikán… Amit most még nem láthatsz, de amint kinyílik a bejárati ajtó, már szemtanúja is lehetsz egy nagyon álmos Ash-nek.
– Felőlem Putyin sugar baby-je is lehet, leszarom. – Igen, jó szokásához híven csak élőket szidalmaz, s mivel egyetlen szidnivaló rokonod él még - a nagybátyád -, így őt emlegeti most is. Mert öcsédet csípi, így rá minek is mondana bármi gonoszat? Mondjuk… Ennyi erővel téged is szidhatott volna közvetlenül. De annak nincs meg a kívánt hatása. – A legszexibb Jézus-őrültről, aki él ezen a szaros bolygón… És ebből ébresztettél fel, te Olaf-képű köcsög – morogja a választ, és igen, az álom végébe bekúszott a te csodás Jégvarázs referenciád, ezért is lettél “Olaf-képű köcsög”, és nem mondjuk “babára borotvált Mózes”, vagy “zselézett hajú Spongyabob” - pedig utóbbi kettő is eszébe jutott már. De ezeket is el fogja előbb-utób sütni, főleg miután a kávé ajánlatát is elutasítottad. – Jó, akkor van Monster a hűtőben. Szolgáld ki magad. – Igazából azt magának vette, de van még ott, ahonnan ez jött, így megengedi neked, hogy lenyúlj belőle egyet. Szigorúan egyet, Waylen!
A kávégép felé fordulva kivesz egy kapszulát, s azt a megfelelő helyre beszerelve le is főzi magának a kamu-kávéját. Viszont alig, hogy elindítja a kütyüt vissza is fordul feléd, mert édességet említesz, ami nyilván nagyon is érdekli őt. – Mi a fasz? Ez varázskavics? – közelebb lépve vizsgálja meg őket. – Honnan a francból szerezted ezt? – fejét csóválja, s közben vigyorogva fordul vissza a kávéjához, mielőtt az még túl vizesre sikerülne. Aztán beletesz némi cukrot s felönti tejjel. Nem lesz belőle profi barista, ez már ennyiből is tökéletesen látszik. – Mogorva csaj? Ennél kicsit pontosabb leírás kéne. – Bögréjét szorongatva ül le az asztalhoz. Annyi nővel állt már szóba a versenyeken, hogy a “mogorva” jelző önmagában nem sokkal szűkíti le a kört. – Hogy néz ki? Szőke, barna? Magas, alacsony?












can you fix the broken? can you feel
my heart?


Vissza az elejére Go down



no homo || ash & len Empty
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: