Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

they worth whatever chaos they bring

Thomas Campbell


Hollóhát

they worth whatever chaos they bring TmYAALm

Lakhely :

Boston ♙ Roxfort

Elõtörténet :

they worth whatever chaos they bring WOIyUmn

Keresem :

They're called siblings
and it is pronounced "HAHA fuck you"


Playby :

Park Seonghwa


12


they worth whatever chaos they bring Empty
Thomas Campbell
Pént. Jan. 05, 2024 7:09 pm

Freddy Campbell




Nem:fiú

Kor: 14-15 év

Vér: Arany

Iskola/Munka: Ilvermorny

Kapcsolatunk: öcsi-bátyus

Csoport: cserediák/külföldi diák/roxforti házad

Playby: A képen Yang Jeongin van, de akit szeretnél

Státusz: FOGLALT


Részletek

Te vagy családunk második szülöttje, s így az ikrek közül is az idősebbik. Szüleink rád sokkal kevesebb nyomást helyeznek, mint rám, de azért veled szembe is megvannak az alap elvárások, hogy legyél rendes, kedves, szorgalmas, engedelmes, s eszedbe ne jusson soha félvérekkel vagy sárvérűekkel barátkozni, hiszen ők nem érhetnek fel hozzánk, nem érdemlik meg figyelmünket és időnket. Te pedig eleget teszel ennek, sőt szívedből utálod az embert, amint megtudod, hogy nem aranyvérű. Elég elhamarkodottan ítélkezel, gyakran csak a megérzéseidre hagyatkozol, melyek nem mindig bizonyulnak megbízhatónak.
Én ennek ellenére hittem benned, s hogy elég komoly és felelősségteljes vagy ahhoz, hogy amíg én a Roxfortban vagyok, addig rád merjem hagyni annak a társaságnak a vezetését, akiket még Ronannel együtt szedtünk össze. Állításod szerint nem vagy alkalmas, én viszont látom, hogy jó kezekben vannak. Sűrűn írsz levelet, mindig részletesen leírod mi történik otthon, mi a helyzet az iskolában, s természetesen érdeklődsz hogylétemről is.
Mondanom sem kell, hogy mi hárman összetartóak vagyunk. Míg másoknak csak tesszük a szépet, gyakran megvezetjük a másikat és az arcukba hazudunk, hogy elérjük céljainkat, addig egymás között nincsenek titkok. Rendes testvérek vagyunk, sőt néha annyira szeretsz, hogyha nem rád figyelek, képes vagy a nyakamra csimpaszkodni, csakhogy veled foglalkozzak. Húgunkkal kevésbé vagy ragaszkodó, de esetében is csak azért, mert állandóan melletted van, nem úgy, mint én, aki már nem él otthon.
Talán csak két dolog van, amiről nem tudsz. Az egyik az az idegesítő hang a fejemben, mely miatt sűrűn járok a gyengélkedőre, s ami miatt az utóbbi időben sokat betegeskedem. A másik, hogy nem teljesen vagyok heteró, ugyanis szívem Ronan felé húz, bár még számomra is ismeretlen ez az érzés. Te persze átlátsz a szitán, s szinte már a kezdetektől fogva tudtad, hogy Ronan nem csak egy barát számomra.

//Nagyjából ennyi lenne! Természetesen a fiú élete szabadon alakítható, nem szabtam meg túl sok mindent az et-ben Very Happy Annyi biztos, hogy igazi vérnáci családból jött a tesó, aki nagyon is meg akar felelni a szüleinek és a bátyjának. Thomas miatt annyira nem aggódik az öccse, inkább a hugica az, aki pánikol, ha baja van, de azért nem örülne neki, ha bántanák. A név csupán ötlet, ahogyan a pb is, elég rugalmas vagyok velük kapcsolatban, a személyiségét pedig alakítsd nyugodtan kedved szerint, én csupán távpontokat adtam. Mindenről tudunk egyeztetni, így ha megérkeztél, úgy írj nekem PM-et vagy Discord üzenetet: fujiwara_mizuki néven vagyok fent. Nagyon várlak! they worth whatever chaos they bring 3552112054




Freya Campbell




Nem:lány

Kor: 14-15 év

Vér: Arany

Iskola/Munka: Ilvermorny

Kapcsolatunk: hugica-bátyus

Csoport: cserediák/külföldi diák/roxforti házad

Playby: A képen Wang Yiren van, de akit szeretnél

Státusz: FOGLALT


Részletek

Családunk legfiatalabb tagja vagy, az ikrek közül is te voltál a második, aki megszületett. Szüleink veled a legengedékenyebbek, te vagy az édes kis hercegnőjük, ki úrihölgynek lett nevelve, de mégsem tudom annyira félteni, hiszen én magam is szemtanúja voltam annak, hogy el tudsz intézni valakit, ha megbánt téged vagy a szeretteidet. Ennek ellenére te vagy a legaranyosabb közülünk. Ugyan a száramzás számodra is fontos, mégsem vagy annyira gonosz a félvérekkel és sárvérűekkel szemben sem. Rendes vagy, aggódó és gondoskodó. Nagyon is okos vagy, nem csak egy üresfejű liba, aminek sokan gondolnak.
Bár mindenki tisztában van színvakságommal, te vagy az, aki a mai napig képes leültetni maga mellé, s mutogatni nekem a különböző virágait, elmagyarázni melyik milyen színű, milyen hangulatot vált ki belőled, cserébe pedig azt kéred mondjam el, én milyen szürke árnyalatot látok helyette. Tudom, a kedvenced az egérszürke, pont, mint a takarómnak, mely még akkor is megtartja illatomat, ha már 3 hónapja nem jártam otthon.
Féltesz, talán túlságosan is. Nem akartál elengedni a Roxfortba, tartottál tőle, hogy bajom esik, ha nincs mellettem valaki, aki tudja mennyire könnyen összekeverem a bájitalokat, vagy nem látom tisztán egyes árnyalatok között a különbséget. Ugyan tudtad, hogy Ronan is az iskolában van, de ez nem volt elég neked. Csodálkozom, hogy nem naponta küldesz baglyot, csupán hetente, hogy arról érdeklődj, hogy vagyok. Tudod, hogy sűrűn fáj a fejem, s hogy étvágyam mostanában egyre rosszabb, így mindig küldesz nekem valami kis édességet otthonról, hátha segít.
Mondanom sem kell, hogy mi hárman összetartóak vagyunk. Míg másoknak csak tesszük a szépet, gyakran megvezetjük a másikat és az arcukba hazudunk, hogy elérjük céljainkat, addig egymás között nincsenek titkok. Rendes testvérek vagyunk, sőt annyira szeretsz, hogy minden alaklommal, mikor meglátsz lerohansz, szinte fel is döntesz, csak közel legyél hozzám. A fiatalabb bátyáddal szemben nem vagy ennyire ragaszkodó, de ő állandóan ott van melletted. Ha mégsem akkor szüntelenül keresed a társaságát.
Talán csak két dolog van, amiről nem tudsz. Az egyik az az idegesítő hang a fejemben, mely miatt sűrűn járok a gyengélkedőre, s ami miatt az utóbbi időben sokat betegeskedem. A másik, hogy nem teljesen vagyok heteró, ugyanis szívem Ronan felé húz, bár még számomra is ismeretlen ez az érzés. Te még nem jöttél rá, még nem történt meg a felismerés, de csupán idő kérdése, hogy testbeszédemből megértsd, ő nem egyszerű barát nekem.

//Nagyjából ennyi lenne! Természetesen a lány élete szabadon alakítható, nem szabtam meg túl sok mindent az et-ben Very Happy Annyi biztos, hogy igazi vérnáci családból jött a leányzó, viszont őt békén hagyja a család. Freya nagyon féltő személyiség, aki nem szívesen megy el egyik bátyja mellől sem, bár inkább Thomas-hoz ragaszkodik, de ott is azért, mert tudja, hogy színvakként nehezebb neki. A név csupán ötlet, ahogyan a pb is, elég rugalmas vagyok velük kapcsolatban, a személyiségét pedig alakítsd nyugodtan kedved szerint, én csupán távpontokat adtam. Mindenről tudunk egyeztetni, így ha megérkeztél, úgy írj nekem PM-et vagy Discord üzenetet: fujiwara_mizuki néven vagyok fent. Nagyon várlak! they worth whatever chaos they bring 3552112054





c
an't you see i'm a warning sign?


Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: