Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

The Dougherty family

Cassian Dougherty


Roxforti professzor

The Dougherty family 8a2b2d9580c15ef2d31fdd33a8bd23c0e74c8c57

Lakhely :

London × Roxfort

Elõtörténet :

Swish & Flick Y'all.


2


The Dougherty family Empty
Cassian Dougherty
Szer. Okt. 04, 2023 4:35 pm

Helios Dougherty




Nem: Férfi

Kor: 29 év

Vér: aranyvérű

Iskola/Munka: Roxfprt (a ház a te döntésed)

Kapcsolatunk: A bátyám vagy

Playby: Akit szeretnél

Státusz: SZABAD / FOGLALT / ÁTVEHETŐ


Részletek

Azt kell mondjam, hogy sosem álltunk igazán közel egymáshoz. Te apánk után szaladtál folyamatosan, mintha szemellenző lett volna rajtad, igazi példakép volt mindig a számodra gyakorlatilag azóta, hogy csak az eszedet tudod. Te nem is akartál testvért, csak azért nyelted be a dolgot hisztéria nélkül, mert anyáék előadták neked, hogy milyen szuper nagytesó lennél és velük együtt reménykedtél, hogy lesz egy kishúgod, akire vigyázhatsz. Napokig duzzogtál, amikor kiderült, hogy anyánk ikrekkel terhes ráadásul abból egy fiú...
Sokszor érezted kirekesztve magad annak ellenére, hogy nem szándékosan csináltuk ezt Avie-val emiatt egy idő után távolságtartó is lettél velünk.. főleg azért, mert az agyadra mentünk.
Az aurori hivatást választottad pontosan úgy ahogyan az apánk és az hozott minket közelebb valamivel egymáshoz, hogy nekem is ez volt a tervem.. addig amíg Aviana meg nem szökött otthonról 21 évesen a megváltozott nézeteinek köszönhetően, akkor pedig én feladtam az ilyen irányú terveimet.. Próbálnak téged távol tartani az ő ügyétől, hiszen évekkel ezelőtt körözést adtak ki rá, szóval akár te is lehetnél a nyomában... de őszintén.. mit tennél ha pont te akadnál a nyomára?







Aviana Dougherty




Nem:

Kor: 25 év

Vér: aranyvérű

Iskola/Munka: Roxfort (a ház a te döntésed)

Kapcsolatunk: Ikertestvér

Playby: Aki szerinted illik a képbe

Státusz: SZABAD / FOGLALT / ÁTVEHETŐ


Részletek

Az ikertestvérem vagy. Minden nézeteltérésünk ellenére bármikor az életünket adtuk volna egymásért. Mindig, mindent nyíltan megbeszéltünk egymással és pontosan ezért éreztem teljesen elárulva magam, amikor te megszöktél 21 évesen. Sosem tudtam, hogy kétségeid vannak vagy azt, hogy sötét gondolatok foglalkoztatnak és azóta mégis merényletek, gyilkosságok sora áll a hátad mögött.. mintha soha nem is ismertelek volna... 4 éve nem láttalak (a körözési plakátokon kívül) és rettegek tőle, hogy milyen formában találkozunk legközelebb. Lemondtam az aurori pályáról, hogy még véletlenül se kelljen összeakadnunk.. de mi van akkor ha egyszer mégis megjelensz... ki tudja milyen céllal.

/Aviana motivációját a váltásra teljesen a megalkotóra bízom ahogyan azt is, hogy mi történt vele azóta, illetve az, hogy miért vesszük fel a kapcsolatot az közös ötletelés kérdése.. lehet akár az is, hogy segítségre van szükséged, akár az is, hogy magaddal akarsz vinni... bármire nyitott vagyok
// elementális mágia: víz (alapszinten használta amikor utoljára láttam)

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: