Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

summer should be fun - Denny & Val

Valerian Lestrange


Hollóhát prefektus

summer should be fun - Denny & Val E2dce49d3b790d86725c26c660eeb5cd

Lakhely :

Roxfort & Lestrange kúria

Elõtörténet :

I could love you
with my eyes closed

Keresem :

Kiss you with a blindfold
Figure you out

Playby :

Payton Moormeier


37


summer should be fun - Denny & Val Empty
Valerian Lestrange
Hétf. Szept. 25, 2023 4:11 pm
let's talk summer
before the world turns around to fall

Val & Denny
Őszintén nem bántam meg, hogy végül mégis olyan makacsul ráhajtottam az egész kviddics-dologra. Ahhoz képest, hogy kezdetben mennyire rémisztett a repülés és remegett a térdem, mostanra már bízok magamban annyira, hogy szinte gondolkodás nélkül száguldozhassak, arra főleg nem gondolva, hogy mi van alattam és milyen távol és mennyire vonz a mélység. Elmúlt a szédülés, elhagytam a félelmet és egyfajta szabadságérzet marad csupán - talán még nagyobb, mint a földön tapasztalható. Kivéve amikor mégis előjön akármilyen hülyeségre valamilyen allergiám, mert olyankor határozottan jobb lenne odafent, de ez most szerencsére nem ilyen. Most csak én vagyok meg Denny, ahogyan egymásnak passzolgatunk és még az sem érdekel túlzottan ha itt is csapatkapitánynak érzi magát. Legalábbis néha úgy érzem elhatalmasodik rajta… Rossz lehet neki mondjuk, hogy végzett - én legalábbis bánnám, nagyon örülök, hogy még mindig van egy pár évem és még kicsit az is ráér, hogy mivel akarok foglalkozni az egész után - szóval nem kell annyi komoly dolgon gondolkodnom, csak a szokásos Roxfortos cuccok amikbe már belerázódtam. A mindennapokban is kerül pont elég kaland, vagy nagyszájú elsőéves akiket pesztrálni kell vagy éppen beengedni a klubhelységbe mert fogalmuk sincs mi a jelszó. Mégis hogyan kerültek ide? Na mindegy, csak odavágom a kvaffot izomból Dennynek amennyire lehet, lassan úgyis leszállunk pihenni és csak lebegni a víz tetején. Imádom a nyarat, őszinte bánatom, hogy a Roxfortban nincs medence… vagy legalább egy tó amiben nem kellene attól félni, hogy megesz a Krakken.

Itthon viszont van - Krakken mondjuk pont nincs, hacsak nem számoljuk a tesókat is - de úszható vízfelület meg igen, én pedig gondolkodás nélkül bele is vetem magam miután nekivetkőzök, azt sem nézve Denny hol van, ha nem akarja, hogy lepriccolják hát álljon arrébb, nagyfiú már, az aurorképzőre is felvették (mondjuk amennyit ment a Minisztériumba gyakorolni, csoda, hogy nem dobták ki - ránéztek egyáltalán? azért szeretem, csak ne nyítja ki magát, még kelleni fog, köszi) és még a Docendon is tanulni fog közben, hát jó neki. Az én jövőképem három év múlvára, hogy létezni fogok valahol, remélhetőleg nyugiban vagy tűrhető pezsgésben, olyanokkal akiket bírok.
A lányok fogalmam sincs merre vannak egész nap, nélkülük egész csendes most itt, de legalább Leta most nincs a nyakunkon, így elégedetten emelkedek a víz felszínére. A tekintetem azért mégis megkeresi Dennyt és felméri a kárt, mert igen, arra játszottam, hogy minél nagyobbat csobbanjak mindenféle figyelmeztetés nélkül, és igen, ezért jöttem elsőre a víz közelébe és vártam meg, hogy Denny is megérkezzen hatótávolságon belülre. Ki kell használnom amíg szívhatom kicsit a vérét kettesben még, főleg mivel fogalmam sincs az egész változással mi lesz majd a kastélyban ősztől. - Hé, az ikred merre van, morcica? - Charonra célzok nyilván, és hogy melyiküket morcicáztam le az nem derül ki, előbb fulladnék be a vízbe minthogy bevalljak, mert legyünk őszinték, dühösen mindkét fiú nagyon parás. Nikeról tudom, hogy a bagolyházban pihen éppen, de Charon baba nemrég még álmosan figyelte ahogyan repdesünk, talán pont arról fantáziálva, hogy lecsap minket az égből, mint a madarakat - amúgy jófej macska, eskü, csak megvannak a szeszélyei, mint valaki másnak itt előttem, akit remélhetőleg eddig sikerült összevizeznem, de ha nem, akkor egy újabb hullámmal rásegítek most. Vagy ha igen akkor is igazából, sosem volt választás.

Denarius Lestrange varázslatosnak találta



inspired by
the fear of being average

Vissza az elejére Go down
Denarius Lestrange


Akadémista

summer should be fun - Denny & Val Bd9287fddff9d0478dda69fc3ccc841a67af8ba0

Lakhely :

Lestrange Manor


Keresem :

the DA members

Multik :

Beehive

Playby :

Benjamin Wadsworth


87


summer should be fun - Denny & Val Empty
Denarius Lestrange
Vas. Nov. 05, 2023 10:44 pm



Summertime

Valerian and Denarius


Hiányozni fog a kviddics csapat. Meg a kviddics úgy általánosságban. Persze megtehetem az előttem álló évben is, hogy szabadidőmben lemegyek majd dobálgatni a pályára, röpködni, meg ilyenek, talán még alkalmam is lesz majd együtt edzeni a többiekkel néha, ha úgy van, hisz ez például baromi nagy előnye annak, hogy az egész akadémiát áthelyezték a Roxfortba. Csak egyrészt, feltételezem, hogy nem sok időm marad ilyesmire, pláne hogy egyszerre akarom elvégezni az aurorképzőt, illetve sötét varázslatok kivédését is tanulni. Másrészt szerintem ez így már nem lesz ugyanaz. Talán ezért is vagyok kissé búra baszott hangulatban, ahogy az öcskössel passzolgatunk. Pedig itt a nyár, Angliához mértem kibaszott meleg van és hét ágra süt a nap, élvezhetném jobban is. Meg amúgy tényleg jó néha kijönni ide, és csak lazulni, dobálgatni meg ilyenek. A családi felállás itthon még mindig túl furcsa és zavaros számomra ahhoz, hogy mindig, minden körülmények között el tudjam engedni magamat a többi Lestrange közelében, amikor mind idehaza vagyunk. De ezt a témát most inkább elő se vegyük, a legkevésbé sincs kedvem elkezdeni boncolgatni magamban még ezt is. Épp eleget fáj a fejem a rám váró változások miatt. Bár egyrészről izgatott vagyok, tényleg, nagyon is. Hiszen már egy éve ezt vártam, hogy végre aurornak képezzenek, hogy minél előbb elkezdhessek valóban kezdeni is magammal valami hasznosat. Csak azért a Docendo helyszínváltásának ellenére is lesz néhány baromi nagy változás az életemben, előre érzem, hogy pár dolog őszintén hiányozni fog majd a hétköznapokban, és mindehhez biztos időbe telik majd alkalmazkodni.

Még jócskán a gondolataimba vagyok mélyedve, amikor ledobom a pólómat, és készülnék belevetni magamat a tóba, de Val megelőz, és akkorát csobban, hogy sikerül alaposan lehűlnöm, még mielőtt a vízbe érnék. - Hé! Te kis takony! - röhögök a fejemet ingatva, de már én is neki iramodok, aztán majdnem közvetlenül mellette ugrok fejest, hogy biztos le is fröcsköljem.

- Ahahahaha, haláli vicces vagy, öcskös – fintorgok rá. - A hülye kis patkányod nem az ikrem, oké? - rázom a fejemet, már sokadszor tiltakozva az összehasonlítása ellen, aztán lendületből támadok, és lenyomom a víz alá. De nem tartom sokáig lent, szinte azonnal el is engedem. Még majd előjönne az asztmája, vagy valami más nyavalyája csóringernek, és akkor a szüleink tuti kinyírnának.

- Figyi, Val... - kezdek bele kicsivel később, amikor odébb úszva tőle elfekszem a víz tetején. - Én amúgy tényleg beszélni akartam veled valamiről ma... csak így kettesben.

“Everything good, everything magical, happens between the months of June and August.”


BEE

Valerian Lestrange varázslatosnak találta



the darkness
in me grows every day.
Vissza az elejére Go down
Valerian Lestrange


Hollóhát prefektus

summer should be fun - Denny & Val E2dce49d3b790d86725c26c660eeb5cd

Lakhely :

Roxfort & Lestrange kúria

Elõtörténet :

I could love you
with my eyes closed

Keresem :

Kiss you with a blindfold
Figure you out

Playby :

Payton Moormeier


37


summer should be fun - Denny & Val Empty
Valerian Lestrange
Kedd Nov. 14, 2023 7:34 pm
let's talk summer
before the world turns around to fall

Val & Denny
Érzem Dennyn a változást, és őszintén, meg is értem, a helyében én is rosszul érezném magam. Sok minden hiányozhat az embernek Roxfortból, és hiába lesznek idéntől egy épületben velünk az akadémisták is, az már nem egészen olyan, mint régen! Azt hiszem most érzem igazán, hogy jobban ki kell használnom a maradék két évemet. De ami ennél azonalibb, az az, hogy Denny maga alatt van, én meg kisöccsi kötelességemnek érzem felhúzni! Akarom mondani, elterelni a gondolatait, ezért ugrok egy hatalmasat a medencébe, őszintén remélve, hogy telibe kapom. Az elégtételt az arcomon, amikor rájövök, hogy a tervem sikeresen landolt meg elfelejtem letörölni az arcomról. Hopszi. Persze, vissza kapom egy részét, de én meg már eleve vizes vagyok szóval az első felvonás annyira nem gáz, csak nevetve simítom hátra a hajamat. Egy kicsit megint kezdett lenőni, de igazából lehet, hogy most inkább így hagyom majd őszre is.
- Jah, minden poén bennem van ami belőled sajnos kimaradt. - Nagyon vigyorgok neki. Sejthetném, hogy tervezni fog még valamit, de egyelőre gyanútlanul lebegek mellette. - Nem patkány, oké! - Tudja mire harapok, mert tényleg utálom ha patkánynak nevezik, mert egyszerűen nem az! Nem mintha azokkal gond lenne, de Charon ölelnivalóbb, én pedig ennek a gondolatnak a hevével arcon is fröcskölöm a tesómat. - Akkor kevésbé kellene hasonlítanotod rá. - Megforgatom a szemeimet. Jó ő nem tudja az összes párhuzamot, de én meg pont igen. Mielőtt viszont tovább boncolhatnám a témát, már jön is a támadása, nekem meg alig marad időm levegőt venni mielőtt még a víz alá nyomná a fejem. Szerencsére mondjuk nem teheti sokáig, mert félő tényleg fuldokolni kezdenék ha ilyen hirtelen meglep, legyen akármilyen kellemetlen is beismerni… most is kicsit nagyobb lélegzetet veszek amikor újra fent van a fejem. Amire viszont végképp nem számítok, hogy miután köhögten pár kissebbet és pont volt egy rövid időm ellazulni és tervezni valami ellentámadást, olyan komolyan folytatja, hogy máris kevesebb kedvem lesz ráugrani. A medencében határozottan nekem van előnyöm, mert hacsak nem akar kinyírni, akkor kíméletesnek kell lennie velem; ezt pedig hülye lennék amúgy nem kihasználni. A hangneme meg az arca mellé viszont összezavar. - Merlinre, csak nem most akarod bevallani a legsötétebb titkodat? Ugye tudod, hogy nem meghalni fogsz, csak az akadémiára járni? - Muszáj elviccelnem a dolgot, mert fura, hogy hirtelen ilyen komolyra vált már megint. Ennek ellenére mondjuk hallgatom, láthatja rajtam meg azon is, hogy kivételesen befogom a számat és figyelek rá. Legalábbis addig amíg kevésbé lesz siralmas az ábrázata... mondjuk ez 18 évig nem jött össze neki.

Denarius Lestrange varázslatosnak találta



inspired by
the fear of being average

Vissza az elejére Go down



summer should be fun - Denny & Val Empty
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: