Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Dumbledore Serege 2.0

Denarius Lestrange


Akadémista

Dumbledore Serege 2.0 Bd9287fddff9d0478dda69fc3ccc841a67af8ba0

Lakhely :

Lestrange Manor


Keresem :

the DA members

Multik :

Beehive

Playby :

Benjamin Wadsworth


87


Dumbledore Serege 2.0 Empty
Denarius Lestrange
Szer. Május 25, 2022 1:17 am

ÁLLÍTSUK MEG AZ ISKOLAI ZAKLATÁST ÉS ERŐSZAKOT!


"Az iskolai erőszak visszaszorítására indít kampányt @Lilibeth Weasley, DÖK elnök.

A bántalmazások megállítása mindannyiunk érdeke és felelőssége. Az efféle lelki terror egyre többünket érint napjainkban. A cikizés, beszólogatás, szavakkal, átkokkal és rontásokkal való bántás a legjobb, legpedánsabb diákok között is előfordul. Jóllehet, gyakran ez csupán tréfának indul, de komolyabb következményekkel járhat, mint gondolnánk. Gyere el te is a következő találkozónkra, és keressük együtt a megoldást!"


A kampány címmondatát a diákok nem csupán a hirdetőfalon, de szórólapokon is újra és újra elolvashatták, melyekből az sem kizárt, hogy Lilibeth Weasley vagy Denarius Lestrange egyenest a kezükbe nyomott egy-két darabot. Igyekeztek minél több érdekelt iskolatársukat elcsalni a találkozójukra, amelynek végén a legtöbbjükkel személyesen is elbeszélgettek, majd azokat, akiket arra megfelelőnek találtak, végül egy titkos találkozóra is elhívtak, amelyet a kastély egy jelenleg lezárt részében tartottak meg. Ezen az összejövetelen a Mardekáros fiú a következő beszéddel fogadta a megjelenteket:

“Sziasztok! A nevem Denny Lestrange. A legtöbben már valószínűleg ismertek. Talán azon gondolkodtok, miért vagytok most itt, és hogy mit akarunk tőletek... A múltheti roxmortsi támadásról biztos már mind hallottatok. Sokan közülünk ott voltunk, néhányan megsérültünk, vagy olyan szörnyűségeket láttunk, amit egy életre nem leszünk képesek elfeledni. És a történtekben talán az egyik legborzasztóbb, hogy mindezt nem csak neo-halálfaló vén idióták művelték, akik nem képesek túl lépni a vértisztaság kérdésén, hanem velünk egykorúak is, diákok, olyanok, mint mi, akik egyszer, meglehet, rosszabbak lesznek, mint az elődeik. Mert erre tanítják és készítik fel őket, és már most is, itt az iskola falai között úgy járnak-kelnek, mintha mindenkinél jobbak volnának, és bármit megtehetnének. És szerintem mind tudjuk, hogy a helyzet ennél már csak rosszabb lesz. Meg kell védenünk magunkat, össze kell fognunk!

Tudom, többen most értetlenül csóváljátok a fejeteket, mert az elmúlt években én magam sem voltam sokkal jobb, vannak, akiket éveken keresztül szekáltam, és hiszitek vagy sem, nem vagyok rá büszke. De amire ők képesek, az sajnos bőven túlmutat a szokásos iskolai zaklatás fogalmán. Persze nem kell, hogy bízzatok bennem. Bízzatok Lilibeth Weasley-ben! Bízzatok magatokban! Bízzatok egymásban! Mert együtt erősebbek lehetünk. Ha összetartunk, több esélyünk van ellenünk. Több esélyünk lehet megakadályozni, hogy a múlthetihez hasonló dolgok megtörténjenek.

Hallottatok valaha Dumbledore Seregéről? Arról a titkos szervezetről, amelyet Harry Potter alapított az iskolás évei alatt a második varázsháború idején? Szeretném újraalapítani. Szeretném, ha összefognánk. Ha tanulnánk egymástól. A Durmstrangban töltött szemeszter alatt tanultam egyet s mást a fekete mágia használatáról és kivédéséről, amiket itt nem tanítanak. Én megtaníthatom nektek. De Beth is ismer egy-két hasznos varázslatot, amiről adhatna nekünk egy-két leckét, és biztosan van köztetek is olyan, akitől lenne mit tanulnunk... A részleteket a találkozók helyéről, rendszerességről és a kapcsolattartásról még kidolgozzuk és egyeztetünk. Mit mondatok?”


Azok, akik csatlakozni szándékoznak az újjonan alakult szervezethez, egy titoktartásra megbűvölt listán írhatják alá neveiket:

@Denarius Lestrange
@Lilibeth Weasley
@Desiree Frye
@Hugh Shelby
@Leta Lestrange
@Lily L. Potter
@Hollyn Shelby
@Ned Runcorn
@Regulus P. Black
@Louis Weasley
@Noah Runcorn
@Darian Krum

Támogatók és várható előadók:
@Holden Briggs (auror parancsnok)
@Susan Bones-Finnigan (elsősegély alapok)
@Otto Gwyndion Ackerley

Felhívás!
Emme

June M. Harrison varázslatosnak találta



the darkness
in me grows every day.
Vissza az elejére Go down
Frida Scamander


Helios társulat

Dumbledore Serege 2.0 Tenor

Lakhely :

London



Playby :

Emily Blunt


194


Dumbledore Serege 2.0 Empty
Frida Scamander
Szer. Május 25, 2022 1:25 am

Denarius Lestrange varázslatosnak találta



Life has knocked me down a few times, it showed me things I never wanted to see. I experienced sadness and failures. But one thing for sure, I always get up.
Vissza az elejére Go down
Lily Luna Potter


Griffendél hajtója

Dumbledore Serege 2.0 83b8642591af672f5ae3050098529d283fc68636

Lakhely :

Godric's Hollow | Roxfort ✿


Keresem :

the Quaffle, mostly ✿

Multik :

Beehive

Playby :

Francesca Capaldi ✿


176


Dumbledore Serege 2.0 Empty
Lily Luna Potter
Szer. Május 25, 2022 9:07 am
Én is jövök ide még kettő karakterrel Dumbledore Serege 2.0 60977624

@Lily L. Potter
@Hollyn Shelby


"You can't always be strong but you can always be brave."
Vissza az elejére Go down
Ned Runcorn


Akadémista

Dumbledore Serege 2.0 Users%2F66%2Ficons%2F3928ccd2-2af9-471b-85dc-ab2e632ab855_glasses1


78


Dumbledore Serege 2.0 Empty
Ned Runcorn
Szer. Május 25, 2022 9:49 am
@Ned Runcorn
@Regulus P. Black
(+ Zsörtike parancsnok olyan órát tart majd nektek szeptemberben, hogy hűha)

Denarius Lestrange varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down
Louis Weasley


Akadémista

Dumbledore Serege 2.0 070bdbf127f025105cf6d3cf38f3620a

Lakhely :

Kagylólak: Tinworth, Cronwall


Multik :

pintyő

Playby :

Axel Auriant


45


Dumbledore Serege 2.0 Empty
Louis Weasley
Szer. Május 25, 2022 10:47 am
@Louis Weasley
@Noah Runcorn
+ Otto felajánlja a kávézót tartalékhelyszínnek, ha bármi történne, akár titkos átjárót is lehet építeni

Denarius Lestrange varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down
Darian Krum


Varázsló

Dumbledore Serege 2.0 03d4517aec6adac9d3af78aa90961fed2c7c545e



Playby :

Tanner Buchanan


34


Dumbledore Serege 2.0 Empty
Darian Krum
Hétf. Júl. 18, 2022 12:52 pm
@Darian Krum is csatlakozna :3

Kód:
@"Darian Krum"

Denarius Lestrange varázslatosnak találta



+ +

+ +
+ +

+ +
Vissza az elejére Go down
Juliet Denoir


Griffendél

Dumbledore Serege 2.0 Tumblr_inline_rwl9lu2C7N1t0yoye_500

Elõtörténet :

hahaha, bet.

Playby :

Jessica Alexander


27


Dumbledore Serege 2.0 Empty
Juliet Denoir
Hétf. Márc. 04, 2024 11:15 am
jövök én is  Dumbledore Serege 2.0 548657537

@Juliet Denoir

Denarius Lestrange varázslatosnak találta



are you gonna be part of the problem or the solution?

I'm gonna be the WHOLE problem.
Vissza az elejére Go down



Dumbledore Serege 2.0 Empty
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: