Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

My secret prince charming - it might be a disaster

Rosalind Brown-Parkinson


Mardekár terelõje

My secret prince charming - it might be a disaster 35b66909ea049b90754ec2b1b16c3d03d3b640a1

Lakhely :

where the family is


Playby :

Raegan Revord


46


My secret prince charming - it might be a disaster Empty
Rosalind Brown-Parkinson
Kedd Szept. 12, 2023 5:24 pm

My secret prince charming




Nem: fiú

Kor: 14 / (13-15) év

Vér: arany?

Iskola/Munka: Roxfort, a kviddics csapat tagja

Kapcsolatunk: egy kviddics csapatban játszunk... elég nagyon helyes vagy, de nem tudod hogy ezt gondolom (legalábbis remélem, hogy nem, úgyis letagadnám) -- barátok vagyunk? leszünk? talán többek? az is lehet, ha megtudod, akkor kevesebbek...

Csoport: Mardekár

Playby: A képen Zachary Arthur, de ott van pl. Walker Bryant, Jacob Tremblay, Noah Jupe, Mason Thames, Woonhak, Seungheon, vagy akit szeretnél.

Státusz: SZABAD / FOGLALT  My secret prince charming - it might be a disaster 196327435 / ÁTVEHETŐ







Részletek

Szerintem te vagy a leghelyesebb srác.
Te vagy a legjobb kviddicsjátékos akit ismerek
(jó, szoros második apa után, de Lucasnal lehetsz jobb a szememben).

Te vagy a legjobb.
Az egyetlen ok amiért muszáj volt megtanulnom kviddicsezni, te voltál - akkor is, ha korábban eléggé köztudottan utáltam repülni. Még mindig utálok, de ha ennyi az ára, hogy együtt legyünk az edzéseken, akkor nem számít. Neked fontos a kviddics, nekem meg valamiért fontos, hogy mit gondolsz rólam. Amikor nem figyelsz néha ábrándos szemekkel nézlek, de ha bárki észrevenné könnyedén letagadnám, hogy bármit is éreznék irántad vagy a buta fejed iránt. Hiszen csak egy vagy a többi unalmas fiú közül, akik biztosan nem érdekelnek. Te vagy a kivétel. Ha felhoznák tagadnám, hogy bármi több lenne az egészben, minthogy bírom az idióta fejedet. Haveresen. Csapattársiasan. Bajtársiasan. Csakis. Mert ki akarna randizni veled? Én biztosan nem... mondtam már, hogy mennyire helyes vagy?


// Rosie első crusha a fiú és kviddicsezik, ez a kettő biztos róla. Igazából több mindent is el tudok képzelni, lehet a fiú észre sem veszi mi történik, lehet tud róla, lehet viszonzott vagy viszonzatlan. Az is lehet, hogy neki is tetszik a lány csak a viselkedése ijeszti el, attól tart nem viszonzott, hiszen Rosie nagyon gyanúsan tagadná ha felhoznák (még magának is tagadja). Mindegyik helyzetben sok lehetőséget látok, főleg mivel bármi is legyen belőle, már mindketten a csapatban vannak, hozhat ez önmagában is érdekes lehetőségeket.
Egyelőre Rosie a barátjának tekinti, vagy ha még annyira nem közeliek, nagyon a barátja akar lenni, kicsit talán le is nyűgözni (lásd kviddics).
// Rosie élete most amúgy is felfordulóban van, hogy Pansy és Draco összeházasodtak és rögtön három új testvért kap (két baba + Scorpius) szóval gyere még egy adag bonyodalomnak az életébe minden mellett, nagyon várlak erre a cukiskodós vagy akár sírós plotra is, attól függ  My secret prince charming - it might be a disaster 196327435 (biztosan a családnak is meglesz a véleménye az első szerelemről)  My secret prince charming - it might be a disaster 1749651151  

Pansy Malfoy-Parkinson varázslatosnak találta



This fire 's
burnin'
brighter
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: