Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Late night devil

Damien Morton


Hollóhát

Late night devil Bb1044a497bcf5a2da03b96a36071b5f2be76c01

Lakhely :

❈ Newcastle

Elõtörténet :

Late night devil 736d3a01d5953f4b469921466e16ff435ee92e9c

Keresem :

❈ The common sense of the people


Playby :

Lucas Till


52


Late night devil Empty
Damien Morton
Vas. Aug. 06, 2023 2:10 pm

Jacob (Jack) Morton




Nem: Férfi

Kor: 27-28 év

Vér: mugli születésű

Iskola/Munka: Ausztráliában járt varázslóképzőbe, jelenleg varázsjogi ügyvéd

Kapcsolatunk: Bátyus-öcsike

Csoport: Varázslók

Playby: Alex Pettyfer (csak ajánlat)

Státusz: SZABAD / FOGLALT / ÁTVEHETŐ


Részletek

A bátyám vagy... Sajnos. Kicsiként persze örültem neked, nagyjából nyolc éves kromig odáig voltam érted, csodáltalak, téged tartottalak a példaképemnek, egy hősnek, a legjobb testvérnek a világ... Aztán úgy döntöttél, hogy megmutatod mennyire is egy szörnyű ember vagy. Gyerek voltam még, mikor a szüleink otthon hagytak minket, elmentek nyaralni, hiszen ők is megérdemlik. NEKED kellett volna vigyázni rám. RÁD bíztak a szüleink, s te?! Te fogtad magad, majd otthagytál, amint meguntál. Elmentél valami haverodhoz elméletileg, csakhogy én szentül állítom, hogy ez úgy történt, hogy te éppen valami csaj fehérneműjébe próbáltál becsusszanni, amíg én otthon ültem.
Kertváros... Igen, valóban nem volt olyan szörnyen veszélyes egyedül nekem otthon, pláne, hogy nem voltam buta gyerek. Csakhogy féltem már egyedül, s elindultam megkeresni. Ennek az eredménye lett az, hogy pár srác megtalált, majd jól meg is vert. És nem, nem te, hanem a legjobb haverod mentett ki. Aztán találd ki, hogy kit szidtak le... ENGEM! Te egy mukkot nem szóltál, a történetből kimaradt az, hogy elmentél, én pedig téged kerestelek, mikor majdnem halálra vertek, eltörték a lábam, és egy életre szóló traumát szereztem. A szüleink engem okoltak mindenért, téged meg védtek, mert te vagy a tökéletes gyerek.
Bár mindig is téged szerettek jobban a szüleink, hiszen te tetted, amit apánk mondott neked, anyánk szerint te jobb tanuló vagy, kedvesebb vagy, s remek állásod is van. Viszont nem tudják az igazat... Se te, se én nem árultuk el, mi történt aznap. Bár én az eset után nagyjából soha nem is beszéltem már veletek, ha igen, akkor is csak veszekedtünk.
Aztán megszöktem... A nagybátyánkhoz mentem Angliába, ő ajánlott nekem munkát, egészen pontosan kémkednem kell, szóval ja... Nem éppen legális, amit csinálok. Azt hittem örülni fogtok neki, hogy végre megszabadultatok tőlem, de... Te váratlanul felbukkantál. Mondd, mégis mit keresel te itt?!

//Ennyi lenne röviden a történet, bár az apróbb részletek, hogy valójában hova ment a testvére, miért nem árulta el a szüleinek az igazságot, valamint, hogy mit érzett az eset után a megalkotóra van bízva Very Happy Damien már nagyon utálja a testvérét, vagyis szeretné ezt hinni, viszont mikor újra meglátta, akkor egyszerre volt boldog és dühös. Bár az ok, amiért Jack Angliába utazott ismeretlen, Damien szinte biztos, hogy őt keresi, mivel a nagybátyukhoz is elment. Bár ha valakinek egészen más elképzelései vannak, úgy abban is benne vagyok, annyi viszont biztos, hogyha Damien meglátja, akkor igenis beszélni fog vele, sőt valószínű le fogja szidni, hogy minek jött ide  Late night devil 2541736615 A pb nyugodtan változtatható, csupán egy ötlet volt részemről, valamint a nevet is lehet cserélni, én csupán ezt adtam meg az et-ben  Late night devil 3436709037  Személyiségileg elsősorban egy magabiztos férfit tudok elképzelni, aki tisztában van azzal mit akar, s aki nem feltélenül gonosz, csupán rossz döntéseket hozott eddig... De persze itt sem szeretnél túl sok dolgot megszabni  Late night devil 3552112054 Ha megérkeztél írj nekem pm-et vagy keress meg Discordon: fujiwara_mizuki  Late night devil 3962554006

Tristan Brightmore varázslatosnak találta






takin' this one to the grave,
'cause two can keep a secret
if one of them is dead



Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: