Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

A boring class with a not so boring person // Faith & Dan

Aidan Brightmore


Mardekár

A boring class with a not so boring person // Faith & Dan FhCk4wk

Lakhely :

London/Roxfort

Elõtörténet :

We are not friends
I'm rotten to the core
A boring class with a not so boring person // Faith & Dan WbmcV1e
Ain't got your back
I'm a traitor, what's up with that?


Playby :

Zhong Chenle


106


A boring class with a not so boring person // Faith & Dan Empty
Aidan Brightmore
Vas. Ápr. 30, 2023 9:35 pm

Faith & Aidan

Sose hittem a jóslatokban… Illetve amíg be nem bizonyosodott, hogy látó vagyok, addig csak ostobaságnak tartottam őket. Hogyan is lehetne megmondani a jövőt? Sehogy. Nekem mégis sikerül. Tisztában vagyok vele, hogy nem én vagyok az egyedüli, talán az iskolán belül is akadnak még páran, viszont nagyon kevesen tudják, hogy ilyen képességekkel bírok. Nessie volt az első, akinek mertem erről beszélni, aztán Blaise is megtudta… Giddy meg már régen kitalálhatta magától is, hogy az alvás elleni sztrájkom és a néhanapján odavetett figyelmeztetéseimnek köze lehet a csodás látnoki képességnek. Oh, hogy én mennyire gyűlölöm ezt! Nem tudom másoknak milyen látomásai vannak, nekem egészen biztosan szörnyűek. Néha egy-egy kellemesebb kép fogad, de általában csak tragédiákat tudok megjósolni. Blaise szívszaggató beszélgetését a lépcsőknél… A hollóhátas fiú keserves sírását… Egy csuklyás alak üldöztetése… Egyszóval csupa rémkép. Pontosan az ilyenek miatt nem alszom sose. Minek is? Minél kevesebbet pihenek, annál előbb megőrülök és a hallucinációk miatt talán végre le is vetem magam a toronyból egyszer.
Mondjuk úgyse hagynák az állítólagos barátaim. Vagyis… Lehet most már tényleg azok. Talán ebben a kegyetlen világban, amelyben az emberek csak a saját önös érdekeiket tartják szem előtt, mégis akadna pár olyan önzetlen egyed, aki képes kialakítani olyan reciprok kapcsolatot, amelynél számít nekik a másik is? Ha nem órán ültem volna, akkor lehet, hogy most hangosan felnevettem volna. Ugyan miért is lenne az ember magától kedves valakivel? Miért helyezne bárkit maga elé? Elsősorban a magunk igényeit próbáljuk kielégíteni, szóval minek másokkal foglalkozni. Mégsem bírom kiverni azt a fejemből, hogy talán mégis… Szimplán kedvesek velem.
Most pedig kivételesen hálát adok a tanár idegesítő hangjának, ami miatt kénytelen vagyok az órára figyelni, ami egyébként pont nem tudott izgatni. Kérése szerint a velem szemben lévő diáktársammal kell összedolgoznom, aki… Egy griffendéles lány. Talán egyszer megkérdeztem a nevét, de már el is felejtettem. Minden bizonnyal haszontalannak tűnt. Most pedig mégis össze kell vele dolgoznunk. – Szeretnéd megcsinálni a feladatot, vagy elég ha csak random mondok neked egy jóslatot. – Aztán ki tudja? Még a végén be is jön. Bár valószínűleg olyan lehetetlen dolgot mondanék neki, amire szemernyi esély sincs. Még a végén a tudatalattim olyan jóslatot generál, ami meg is történik, aztán pedig letagadni sem tudnám, hogy látó vagyok.



362  ⚬ ☾ ⚬  A boring class with a not so boring person // Faith & Dan 2769670773

Faith Craven varázslatosnak találta





aidan brightmore
Psychopath? No, I’m not even on that continuum. I’m a Machiavellian. That means I’m a team player AND antisocial at the same time. Totally different.



Vissza az elejére Go down
Faith Craven


Akadémista

A boring class with a not so boring person // Faith & Dan DTCpPXgWkAEuo_I?format=jpg&name=medium

Elõtörténet :

Életem története


Playby :

Chrissy Costanza


11


A boring class with a not so boring person // Faith & Dan Empty
Faith Craven
Szer. Május 17, 2023 6:49 pm

Aidan & Faith

Jóslástan óra

Csak tudnám, hogy mi a fenét keresek itt... Gyűlölöm a jóslástan órát, marhaságnak tartom, egyszerűen nem hiszek a valódiságában, mégis szükséges volt felvennem, mert egyszerűen csak ide fértem be és nos... megvan, hogy mennyi órát kell teljesíteni az évben. Vicc az egész, de legalább a tanár el van varázsolva és senkit se buktat meg. Az órái pedig azon kívül, hogy baromságokat tartalmaznak egész nyugodtan telnek, sokszor még a többi tantárgyra is tudok tanulni rajtuk. Na, hát most is éppen ezen vagyok, így a pad alatt a combjaimon kinyitva pihen az egyik pergamenem a mágiatörténet jegyzetemmel, amikor meghallom a velem szemben ülő srác szavait. Mintha hozzám beszélne... Azért gyorsan körbelesek, hogy ez tuti, majd felemelem jobbom és magamra mutatok.
- Hogy mi? Jah persze, mehet. - vonok vállat, nos, hát simán levághatja, hogy marhára nem figyeltem, azt se tudom, hogy miből kellene jósolnunk. Oké, gömb nincs előttünk, de büdös tea az akad. Teafüvek... vagy választható? A többiek felé sandítok, majd vissza a fiúra, akiről nos... fogalmam sincs, hogy ki lehet. A talárjából azt levágom, hogy Mardekáros, de egyéb információm nincs róla. Azért igyekszem nem túl bunkónak tűnni, így a tekercset óvatosan összetekerem, majd a táskámba csúsztatom, aztán közelebb ülök az asztalhoz, majd barna szemeimet a fiúra meresztem.
- Figyelj, ha jósolsz nekem valamit, ami be is jön, én esküszöm, hogy meghívlak egy vajsörre. - mosolyodom el, ebben a mondatban pedig minden benne van, egyértelmű a tagadásom a tantárgy valódisága iránt és tényleg lesnék, ha működne a dolog. De a szerencse faktor még él, tippelhet, aztán vagy bejön a dolog vagy nem.
- Amúgy bocs, hogy is hívnak? - szerintem még két mondatnál többet sose váltottunk egymással, most mit tagadjak rajta? Biztos Ő se tudja, hogy kivel ül szemben, de megkönnyítem a dolgát, hogy ne kelljen visszakérdeznie.
- Én Faith vagyok. - nem mondom, hogy örvendek vagy sem, csak essünk túl ezen az egészen, aztán izgulhatok, hogy a mágiatörténetet rendesen bemagoltam-e, mintha azt mondta volna a tanár, hogy számonkérés lesz.
Vissza az elejére Go down
Aidan Brightmore


Mardekár

A boring class with a not so boring person // Faith & Dan FhCk4wk

Lakhely :

London/Roxfort

Elõtörténet :

We are not friends
I'm rotten to the core
A boring class with a not so boring person // Faith & Dan WbmcV1e
Ain't got your back
I'm a traitor, what's up with that?


Playby :

Zhong Chenle


106


A boring class with a not so boring person // Faith & Dan Empty
Aidan Brightmore
Vas. Május 28, 2023 7:29 pm





aidan
a boring class with a not so boring person

& faith


Nem mondom, hogy ez a valaha volt legjobb óra a földön… Sőt! Nagyon nem szerettem, mert teljesen felesleges volt. Anno sose hittem a jóslatoknak, most pedig, hogy magam is valamiféle kristálygömbként funkcionálok, ami random bekapcsol, már azért tartom ostobaságnak, mert egyáltalán nem tanít meg arra, hogyan használjam a képességem. Egyszóval a semmiért vagyok itt. Maximum kikapcsolódásnak lehetne jó, de ilyenkor mindig azon kezdek el gondolkozni, hogy miért engem vert a sors azzal, hogy ilyen rémes képességet adott nekem. Főleg úgy, hogy leginkább a rossz dolgokat tudom megjövendölni.
Szerencsére a tanár elterelni az egyre depressziósabb gondolataimróla  figyelmem – meg arról, hogy emiatt milyen rémálmaim vannak – s inkább fordulok a társam felé akit persze, hogy random kaptam! Gideon… Még egyszer megöllek, amiért most nem vagy itt mellettem! Milyen egy szövetséges vagy te, hm? Ezek után várhatod majd, hogy ápoljam a kis lelked. Bár muszáj lesz, ha azt akarom, hogy segíts…
Pedig egyébként nincs ellenevetésem a mostani páromat illetően sem, egyszerűen csak nem ismerem. Giddy mellett egyszerűbb lenne ezt elviccelni, bár azért vele is igyekszem némileg barátságosabb lenni. Ugyan eredetileg semmi kedvem sincs ehhez, azért ha neki véletlenül akad, akkor nem én szeretném elvenni a lelkesedését. Bár… Éppenséggel pont úgy fest, hogy nem is figyelt. Halkan felsóhajtok, ahogyan mosolygok rá. Nos, ezek szerint neki pont annyira fontos ez a tárgy, mint nekem.
-Vajsör? Hm… Nem hangzik túl csábítóan. – forgatok szemet, majd halkan felkuncogok. Nem akarom magamat már mindjárt az elején lebuktatni, hogy tulajdonképpen nem is vagyok olyan rendes srác, mint amilyennek gondolnak. Marad hát a cukker szerep. – Ha jósolok neked valamit, ami komolyan be is jön, akkor az egy kicsit többet érne… - támaszkodom az asztalra, ahogyan az arcomon még mindig ott van a vigyor. – Mi lenne ha… Inkább egy szívességben fogadnánk? Persze ez oda-vissza érvényes. Ha olyat mondasz, ami bejön, akkor engem is megkérhetsz valamire. – Ha már ennyire szeretné izgalmassá tenni ezt az egyébként egyszerű és bugyuta feladatot, akkor legyen. Viszont akkor jöjjek már ki jól belőle!
Viszont bármi is lesz a válasza, én elkezdek a teával játszadozni. Azt se tudom mit kéne kezdenem. Ha látomás van, az csak úgy… megtörténik. – Aidan… Vagy Dan… Döntsd el nyugodtan. – Mondanám, hogy csak a barátaim becézhetnek, de… Nincsenek. Egyszerűen felajánlom, ha valakivel jó viszonyt szeretnék ápolni.
-Faith! Örvedek a…

Sötét haj, sötét bőr… Láttam már őt. Hol láttam? Iskola… Hollóhát? Francokat! Mardekár… Igen igen a háztársam! Az arca… Zabini?! És mellette…

Enyhén megrázom a fejem, amint vége lesz a látomásnak. – Bocsánat… epilepszia. – vakarom meg a tarkómat zavartan. Oh pedig, ha tudná, hogy valójában mi is történt. Mindegy… most már tudom, mit mondok neki majd, ha úgy dönt elfogadja az ajánlatom. Addig meg csak babrálok a füvekkel, mintha tényleg előkészülnék a feladathoz.


you may not know it just yet... but we have something in common




Faith Craven varázslatosnak találta





aidan brightmore
Psychopath? No, I’m not even on that continuum. I’m a Machiavellian. That means I’m a team player AND antisocial at the same time. Totally different.



Vissza az elejére Go down
Faith Craven


Akadémista

A boring class with a not so boring person // Faith & Dan DTCpPXgWkAEuo_I?format=jpg&name=medium

Elõtörténet :

Életem története


Playby :

Chrissy Costanza


11


A boring class with a not so boring person // Faith & Dan Empty
Faith Craven
Pént. Jún. 30, 2023 9:00 am

Aidan & Faith

Jóslástan óra

Ha szóvá tenné a srác, hogy nem figyeltem se hatna meg, pont nem érdekel mások véleménye, mára már lazán lepereg rólam. Megedződtem az évek alatt és majd ha lesz időm rá, megköszönöm ezt az aprócska szívességet Zabininek. Ez irónia volt ám, még mielőtt valaki esetleg komolyan venné!
Szóval jóslástan óra meg jósolgatások… kurvára nem hiszek bennük, de legyen, üsse kő, nézzük meg, hogy mit mutatnak a teák alján lévő füvek. Ja persze előtte meg is kell inni ezeket a gusztustalan löttyöket, de túlélem nah, nem fogok majd pont én hisztizni ilyesmin.
- Jah, vajsörre. És már hogyne hangzana csábítóan? Ne mondd már, hogy még sose ittál. Hol éltél te eddig, egy másik bolygón? - tökre úgy nézek rá, mint valami UFO-ra. Hát ilyen ember nincs, max elsős lehetne és persze mugli, de Ő az én évfolyamomra jár és tuti, hogy járt már Roxmortsban. Ha pedig cserediák… ami az ázsiai vonások miatt lehetséges, akkor is kétlem, hogy feléjük ne lenne ilyen ital. Na jó, lehet, hogy már csak azért is elviszem majd a Három seprűbe, tuti poén lenne megnézni, ahogy először megkóstolja.
- És mi hangzana csábítóan? - gyerünk, feleljen csak nyugodtan. Mint hallom, Ő is többet kérne, így hümmögve hajolok közelebb hozzá és támaszkodom meg magam is, miközben le se veszem a szemeimet róla.
- Egy szívesség mindig jól jön, legyen! - nyújtom is a kezem, rázza csak meg. Még ötletem sincs, hogy miben hasznosíthatnám, de magamat ismerve lesz rá alkalom, aztán szerencsétlen srác majd csak leshet. De mivel tuti én nyerek, nos… nem aggódom. A nevét is megtudom rövid időn belül és még választhatok is, hogy hívjam.
- Jó az Aiden. Te azért ne keress nekem becenevet, a Faith így is elég rövid. - még csak az hiányozna, hogy rám aggasson valami cukormázas becenevet. A szememet is forgatom már a gondolatra, amikor hirtelen… olyan furán kezd el viselkedni.
- Epilepszia? De hát most nem is ért semmi olyasmi. - mugli születésű vagyok, szóval nem ver át, ha ilyesmiről van szó. Komolyan azt hiszi, hogy a hazugsággal jobban jár? Mindenesetre inkább lehúzom gyorsan a csészém tartalmát, mely alján ott maradnak a teafüvek és a fiú felé csúsztatom.
- Jól van, kezdj te. - nem akadok inkább fent ezen a dolgon, értelme se lenne. Csak legyünk túl a feladaton. Azért kíváncsi vagyok, hogy miféle marhasággal fog majd jönni nekem.
Vissza az elejére Go down
Aidan Brightmore


Mardekár

A boring class with a not so boring person // Faith & Dan FhCk4wk

Lakhely :

London/Roxfort

Elõtörténet :

We are not friends
I'm rotten to the core
A boring class with a not so boring person // Faith & Dan WbmcV1e
Ain't got your back
I'm a traitor, what's up with that?


Playby :

Zhong Chenle


106


A boring class with a not so boring person // Faith & Dan Empty
Aidan Brightmore
Pént. Aug. 18, 2023 11:51 pm





aidan
a boring class with a not so boring person

& faith


Nem voltam odáig a vajsörért… Tulajdonképpen a forrócsokin, vízen, teán és kávén kívül nem sok dolgot iszok. Egyszerűen nem vágyom rájuk, hiszen inkább a szomjamat oltanám, ezekkel pedig nem nagyon lehet. De nem zavar, hogy így beszél, hadd tegye csak. Giddy után semmi sem lehet rosszabb, ő pedig igazán szabadszájú képes lenni. – Dél-Korea… s valóban, ott nem volt vajsör, de annyira nem is hangzik kellemesen. Kóstoltam, köszönöm, de nem annyira kellemes. – Egyszóval kihagyom, inkább. Arckifejezésére pedig csak egy apró mosolyt kap tőlem, mellyel udvariasan jelzem, hogy nem kell ilyen megdöbbent képet vágni, s jobban tenné, ha inkább rendezné az arcvonásait. Nem fenyegetem, abszolúte nem kívánok így tenni, csupán… Neki is jobb lesz ezt megtanulnia. Jobban fog járni.
Meg amúgy is… Egy jóslatért cserébe némi ital? Ugyan már! A mai világban mit ér az? Barátok között talán aranyos gesztusnak minősül, de mellettem… Egy ital annyit ér, mint egy üres ígéret. Márpedig abból elég soka van. Komolyan rá kéne szoknom a szerződésekre. Több mindent tudnék behajtani másokon. –Remek… - vigyorogva fogok vele kezet, ezzel máris komolyabbnak tűnik az alkunk, mint mondjuk néhány másik taggal, kik ennyire sem méltattak anno. Milyen szomorú… Cserébe persze azért megjárták, hiszen kifejezetten szeretek bosszútállni másokon.
-Nem is akartam élni a becézés lehetőségével. – Nem is vagyok jó a becenevekben. Még Blaise-t is a rendes nevén hívom, pedig… Ő tálcán kínálta nekem az alternatívát. Nyilván nem élek vele, mivel nem tartom hangzatosnak, hogy esőnek nevezzem. Fura volna. Mondjuk a hit... Hát az sem jobb.
-Nem tudhatod mi megy végbe a fejemben. – próbálom leinteni, mert hát… Nem akarom magyarázni tovább. Eddig bejött ez a trükk, ez után is be kell jönnie. Jobb, mint azzal kezdeni, hogy látó vagyok. El se hinné szerintem , plusz nem is kívánom megosztani vele ezt. Bőven elég az a két ember is, aki tud róla.
Torkot köszörülök, mikor megkér, hogy kezdjek én. – Te jársz Zabinivel? – döntöm oldalra a fejem. – Mert ha nem, akkor fogsz. – vonok vállat lazán. Komolyan ezt láttam, innentől neki kell eldönteni, hogy el is hiszi vagy sem. Én csak őszinte voltam…


you may not know it just yet... but we have something in common




Faith Craven varázslatosnak találta





aidan brightmore
Psychopath? No, I’m not even on that continuum. I’m a Machiavellian. That means I’m a team player AND antisocial at the same time. Totally different.



Vissza az elejére Go down
Faith Craven


Akadémista

A boring class with a not so boring person // Faith & Dan DTCpPXgWkAEuo_I?format=jpg&name=medium

Elõtörténet :

Életem története


Playby :

Chrissy Costanza


11


A boring class with a not so boring person // Faith & Dan Empty
Faith Craven
Hétf. Szept. 25, 2023 12:20 pm

Aidan & Faith

Jóslástan óra

Tök fura, hogy nem bírja a vajsört. A vajsört mindenki szereti! Eddig legalábbis csupa ilyen emberrel találkoztam, de ez a srác úgy tűnik, hogy kivétel. Dél-Korea… aham. Hát az jó messze van.
- És hogy kerültél te onnan pont ide? - miért pont Anglia? Miért pont a Roxfort?
- Áh, nem tudod te, hogy mi a jó. Tiszta kényesnek tűnsz. - intem is le. Méghogy nem annyira kellemes, pff… Inkább térjünk át a feladatra, az is elég agyfasz lesz, nem csak ez a duma. A szívességben viszont kiegyenzhetünk, bár kétlem, hogy bármelyikünk valósat jósolna a másiknak, de aztán sose lehet tudni. Kezet rázunk, a fogadás megköttetik, majd ha már ilyen remekül eltársalgunk, a nevét is kiderítem. Ő is megtudhatja az enyém, aztán meg ne próbáljon becézgetni, mert bokán rúgom és egy hétig nem fog tudni járni rajta.
- Lehet, hogy nem is akarom tudni, elég dinkának tűnsz, már meg ne sértődj. - de ami a szívemen, az a számon, őszinte típus vagyok, erre rá fog jönni. Kiiszom a teát, kezdheti Ő a jóslást. Elé is tolom a csészémet, aztán biccentek, hogy lehet kukkantani és megálmodni valami szuper jövőképet nekem. De amit mond, azzal a másodperc tört része alatt viszi fel a vérnyomásomat és gondolkodás nélkül nyúlok az Ő csészéjéért, amiben még benne van a tea, hogy a képébe loccsantsam.
- Hogy te mekkora egy fasz vagy. Jobbat nem tudtál volna kitalálni? - bocsánatot persze nem kérek Tőle, mert ezek után? Méghogy Zabinivel? Pont azzal a bunkóval, aki évekig megkeserítette az életemet? Kurvára nem vicces! A jelenetünknek viszont akadtak sajnos nézőik is, de szerencsére nem a tanár, csak a közeli asztaloknál lévő diákok pislognak.
- Mivan, nincs dolgotok? - és már fordulnak is el, én pedig töltök inkább a srác csészéjébe ismét, majd elé tolom most már az asztalon.
- Na húzd le és legyünk túl rajta. - majd kitalálok én is neki egy olyat, hogy a füle is ketté áll! Már ha hajlandó kiinni a teáját és nem fog hisztérikusan sikonyálni a meleg tea miatt, amit a képébe kapott és lelépni. Igazság szerint az se lepne meg… Elég csajosnak tűnik amúgy is.

Aidan Brightmore varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down
Aidan Brightmore


Mardekár

A boring class with a not so boring person // Faith & Dan FhCk4wk

Lakhely :

London/Roxfort

Elõtörténet :

We are not friends
I'm rotten to the core
A boring class with a not so boring person // Faith & Dan WbmcV1e
Ain't got your back
I'm a traitor, what's up with that?


Playby :

Zhong Chenle


106


A boring class with a not so boring person // Faith & Dan Empty
Aidan Brightmore
Szomb. Szept. 30, 2023 1:48 pm





aidan
a boring class with a not so boring person

& faith


Mélyet sóhajtok, ezek szerint nem ismeri a Brightmore családot. Pedig Neo szerint egész nagy a hírnevünk itt! Az egyedüli ember, aki sose járt ide az Tristan… Talán jobb is. – Tudod én eleve Londonban születtem, csak a szüleim azt akarták, hogy jobb neveltetést kapják, mint ami itt van, így visszaköltöztünk Koreába. Aztán a bátyám miatt megint költözködhettünk vissza. – Mondjuk nem hiszem, hogy miatta kellett volna. De azért ráfogom, mert könnyebb őt hibáztatni. Bár tényleg baj…? Tulajdonképpen nem tett jót nekem az, hogy végre nem a kétszínű koreaiak között kellett felnőnöm és ügyeskednem, hanem az angolok között, akiket sokkal könnyebb befolyásolni, mondván ők még hisznek az igaz barátság ostoba elméletében? Dehogynem! Kevés dolog van, amit megköszönnék a testvéremnek, de ez pont ilyen.
-Kényes… Nos ez egy eléggé kedves megfogalmazása annak, hogy finnyás vagyok. Amit egyébként nem tagadok. – vonok vállat egy ártatlan mosollyal az arcomon. Bár alapból azt hiszem minden ázsiai az. Kezdve a kinézetükkel, s aztán ott van az is, hogy nagyon ügyelnek arra, miket esznek – elvégre imádják a hasukat – így aztán nem meglepő, hogy válogatnak az ételek és italok közül. Nálunk eleve mindent személyre lehet szabni, pont azért, mert tudják mennyire kritikusak vagyunk, azt pedig senki sem engedheti meg magának, hogy egyetlen egy rossz értékelés miatt be kelljen zárniuk.
-Nem szokásom megsértődni, s hidd el, igazad van. – Kár is volna tagadni. Ha az nem elég, hogy az alváshiány lassan megőrjít vagy éppenséggel megöl, akkor ott van az is, hogy valami a machiavellista taktikák számos jellemzője illik rám, ami megintcsak nem túl bíztató. Vagyis számomra az, de ha valaki más meghallja ezt, akkor vagy nem is érti, mire gondolok, vagy próbál menekülni. Bölcs döntés.
Az már kevésbé volt az, hogy ennyire nyíltan fogalmaztam meg, amint láttam, mert így a tea az én arcomon landolt, és ami rosszabb… Hogy nem is volt finom. Inkább megtörölközöm, mielőtt válaszolnék neki. – Nem kitaláltam, ezt láttam. – forgatom meg szemeimet, én persze ügyet sem vetek a többiekre, hiszen nem én rendeztem itt jelentet, hanem ő. Majd lehetek én az ártatlan bárányka, akit egy bolond csaj teával próbál megfullasztani. Igazán egyedi sztori, Giddy imádni fogja.
-Mi az, ennyire jósolni szeretnél nekem? Túl sok szépet nem fog találni. – kuncogok fel halkan, bár nagyon is komolyan mondtam. Tekintve milyen életem van mostanában az a csoda, ha a 20. születésnapomat megélem.


you may not know it just yet... but we have something in common




Faith Craven varázslatosnak találta





aidan brightmore
Psychopath? No, I’m not even on that continuum. I’m a Machiavellian. That means I’m a team player AND antisocial at the same time. Totally different.



Vissza az elejére Go down
Faith Craven


Akadémista

A boring class with a not so boring person // Faith & Dan DTCpPXgWkAEuo_I?format=jpg&name=medium

Elõtörténet :

Életem története


Playby :

Chrissy Costanza


11


A boring class with a not so boring person // Faith & Dan Empty
Faith Craven
Szer. Nov. 01, 2023 10:56 am

Aidan & Faith

Jóslástan óra

Nem igazán értem, hogy mire ez a nagy sóhaj, mintha a halálán lenne vagy nemtom milyen hűdehúde dolgot kérdeztem volna. Mindenesetre kivárok, figyelek rá, láthatja. Hát tök jó fej vagyok, már szerintem.
- Oh, értem, ez elég szívás... már annak hangzik. Ide-oda rángattak... És szerinted hol jobb? Itt vagy ott? - próbálok csevegni, meglátjuk, hogy mennyire vevő rá, de ami a vajsört illeti, azon még mindig nem léptem túl. Végül el is mosolyodom, melyből vigyor lesz a megjegyzésére. Kissé vállaimat is megvonogatom, miközben a srác arcát fürkészem.
- Igen, finnyás vagy. De nem baj az, főleg, hogy nem is tagadod. - én azért elég sok mindent megeszek és megiszok, közel sem vagyok finnyás, de soha nem is engedhettem meg magamnak, hogy az legyek. Szegény családból jöttem, így nekem a Roxforti ételek... hát eléggé luxus kategóriának számítanak. Emlékszem, hogy az első napokon alig hittem a szememnek. Persze mostanra már megszoktam, bár azt sajnálom, hogy a családomnak nem lehet ebben részük, ahogy a nyáriszünetek alkalmával nekem is hiányoznak a finomságok, amiket itt kaptam. A jót könnyű megszokni, azt mondják és ez valóban így is van.
- Ez elég szimpatikus hozzáállás. - mutatok is felé, de aztán rátérünk a feladatra és Zabini említésére valami elpattan bennem. Eskü nem akarom én kikészíteni Aident, de rátapintott arra, amivel egy pillanat alatt fel lehet húzni, így mozdul a kezem és még mielőtt átgondolnám a cselekedetemet már képen is öntöm a teával. Szerencsére nem forró, és hmm, egész jól viseli. Oké, talán egy kicsit túlzásba estem, de bocsánatot nem óhajtok kérni Tőle. Máskor gondolkodjon már, mielőtt ilyesmit mond, Jézusom!
- Jah, ezt láttad, én meg majd beveszem, hogy jós vagy, mi? Ez az egész óra egy nagy humbuk. - nem tartom többre a jóslástant, de itt vagyok, mert fel kellett vennem még egy választható tárgyat, ezt pedig még a hülye is tudja teljesíteni, csak fantázia és képzeleterő kell hozzá. Na de akkor igya meg Ő is a teáját, most én jövök.
- Én aztán nem, de ez a feladat, szóval...? Nem akarom, hogy a nyanya engem basztasson miattad. - sóhajtok fel némileg, majd bököm meg a teáscsészét még egyszer. Gyerünk, igya meg, addig úgyse szabadulunk.
Vissza az elejére Go down
Aidan Brightmore


Mardekár

A boring class with a not so boring person // Faith & Dan FhCk4wk

Lakhely :

London/Roxfort

Elõtörténet :

We are not friends
I'm rotten to the core
A boring class with a not so boring person // Faith & Dan WbmcV1e
Ain't got your back
I'm a traitor, what's up with that?


Playby :

Zhong Chenle


106


A boring class with a not so boring person // Faith & Dan Empty
Aidan Brightmore
Szomb. Jan. 06, 2024 8:14 pm





aidan
a boring class with a not so boring person

& faith


Bajom? Az éppenséggel mindig akad. Nem, sóhajtásom inkább arra megy, hogy megint el kell magyaráznom az életemet, mert éppenséggel a pletyka nem terjed úgy, ahogyan annak kéne. Én pedig unom azt, hogy mindig elmondjam mindenkinek, ugyanazt. – Nincs jobb hely, csupán más. Össze se lehet hasonlítani a kettőt. Azt hiszem itt kellemesebb, de Korea azért… Némileg másképp tanít és az emberek hozzáállása sem… Hogy is mondjam? Nem annyira naiv. – aranyos mosolyt villantok felé, mint általában minden ázsiai, pedig nagyon nem szeretnék vigyorogni. De mivel udvarias népség vagyunk, s mivel éppen nem cseszett még fel, így meghagyom őt a boldog tudatban, hogy mi bizony mindig rendes és kedves emberek vagyunk… Bár ahogyan elnézem pont semmit nem tud  a kultúrámról, ami nem is baj talán.
-Semmit nem tagadok… Vagyis… 90%-át nem tagadom. – A maradék része inkább a családot érinti és a régebbi kényes ügyeimet melyekből valahogyan ki tudtam magam vágni… Bár ezekkel magamat is megleptem. Néha csodákra képes a beszélőkém.
Meg az agyam is, mely azt a sok baromságot láttatja velem… Bár megszoktam, hogy csak szenvedések vannak látomásaimban, most egészen kellemes volt. Talán a légkör az oka, talán az, hogy nem vagyok halálosan fáradt, de… Lehet amúgy csak szenvedés lesz a kapcsolatuk, ki tudja? Minden esetre nem esett jól, hogy így reagálta le, én csak az igazat mondtam, mely meglepő lehet, pláne ha ő sem hisz ebben, ahogyan én sem, hiába vagyok látó.
-Tuljadonképpen majdnem, mert látó, de mindegy. – Lehet nem fog komolyan venni, ebben az esetben nem is zavar annyira, hogy csak hangosan kinyögtem neki a tényeket. Nem vagyok óvatlan, de néha a leghihetetlenebb dolog az maga a valóság. Szóval nevessen csak ki, majd ha bekövetkezik, hát akkor nézhet egyet. Mit is kapok? Forró csokit? Mert vajsört nagyon nem szeretnék, köszönöm.
Végül én kerülök sorra, s nem hiszem, hogy annyira pontosan meg tudna bármit állapítani a jövőmmel kapcsolatban, de állok elébe, nyugodtan próbálkozzon csak. Ahogyan mondtam, ha valamit lát is, az nem lesz szépen, tekintve, hogy egész életem egy rémálom. – Nyugodtan jósolj csak, én bármit elviselek. – Csak azt nem, ha megállapítja, hogy valakivel összejövök. Na azért hangosan felnevetnék, mert számomra a párkapcsolat olyan, mint egy rossz allergia.


you may not know it just yet... but we have something in common








aidan brightmore
Psychopath? No, I’m not even on that continuum. I’m a Machiavellian. That means I’m a team player AND antisocial at the same time. Totally different.



Vissza az elejére Go down



A boring class with a not so boring person // Faith & Dan Empty
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: