Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Two come in place of one || Lev & Zak

Zakhar Sokolov


Varázsló

Two come in place of one || Lev & Zak VLkESry

Lakhely :

♖ Somewhere over the "rainbow"


Keresem :

♖ I'm not the bad guy in this chapter of our family's story.
I'm the wronged, I'm the dead, but never mourned.
And whilst you got everything you ever wanted,
I got a family who didn't care if I lived or if I died.


Playby :

♖ Nate Buzolic


71


Two come in place of one || Lev & Zak Empty
Zakhar Sokolov
Vas. Márc. 12, 2023 3:34 pm


Lev & Zakhar

  Are the Karkaroffs like Hydra? If I kill one, does a new one always come in its place?

Kezemben a kést idegesen pörgettem, mikor egyszer csak fogom magam és a fal felé dobom. Nem is céloztam, egyszerűen csak akkora erővel hajítottam el, amekkorával tudtam. A szobám fala most már 3 késsel volt kidíszítve. A kezemben lévő maradék kettőt figyelem. Annyira ingerült vagyok, hogy már remegek, így inkább csak visszateszem őket a kis tartójukba, én magam pedig az ágyra ülök.
A fogadó szobája kicsi volt, arról nem is beszélve, hogy milyen koszos. Majdnem magam kezdtem el kitakarítani, de végül sikerült legyőznöm ezt a késztetést és meggyőztem magamat, hogy csak egy éjszakát maradok, annyit kibírok. Majd gumikesztyűben és maszkban alszok, hogy biztosan ne érezzem úgy, hogy az bőröm valami koszhoz ér, vagy hogy a rossz levegőt szívom be. Ha valaki most látna, akkor valószínűleg bolondnak gondolna, hiszen első ránézésre ez egyébként egy kellemes kis szoba. Frissen mosott lepedő és ágynemű huzat, a törölközők szépen vannak hajtogatva és a fürdőből árad a tisztítószer illat. Nekem mégsem elég tiszta! Utálok bárhol máshol aludni, mint az otthonom. Valami baj mindig van vele. Gyanítom most is csak forgolódni fogok éjszaka, majd 4 óra után feladom, és inkább csak elmegyek haza. A mániám az, hogy olyan környezetbe legyek, amit ismerek és megszoktam. Ha idegen, akkor sose vagyok nyugodt és minden apróság miatt elkezdek hisztizni. Ilyen például az, hogy tökéletes tisztaság kell.
Öklömet összeszorítom, ahogyan veszek egy mély levegőt, majd lassan kifújom. Ismét felállok és kihúzom a falból a késeimet. Szépen lassan sétálok vissza a késeim tokjához, majd előhúzok zsebemből egy zsebkendőt. Alaposan megtörölgetem őket és csak ez után helyezem vissza őket a tartójukba. Csak ezek után vagyok hajlandó kimenni az épületből és Roxmortsban sétálgatni. Nem sűrűn járok itt. Igazából egy kezemen össze tudom számolni hányszor fordultam meg a faluban. Nem találtam valami szórakoztatónak igazából, így nem is tudom, hogy miért vágyik arra a sok diák, hogy eljöjjön ide hétvégente. Szerintem csak időpocsékolás. Én inkább ülnék a könyvtárban és olvasnék.
Most viszont kénytelen voltam eljönni ide. Az indoka ugyanaz volt, mint a dühömé. Karkaroff! Hihetetlen. Megölök egyet és máris jön valaki más a helyére. Hát ezért szenvedetem én annyit azzal a szukával? Azt hittem már csak Kirill van hátra és kész is vagyok, de ennek az új tagnap muszáj volt felbukkannia. Természetesen a szüleim engem kezdtek el szidni, hogy már régen tudnom kellett volna róla, hogy régen ki kellett volna végeznem, milyen egy szánalmas alak vagyok én. Persze, tisztában voltam vele, hogy nem végeztem alapos munkát.
Igazából mindegy is volt, hogy van-e vagy nincs, hiszen egy kölyökről beszélünk. Meg fog halni, csak idő kérdése. Viszont neki muszáj előbb megdöglenie, mint Kirill-nek… Nem tudom miért ragaszkodom annyira ahhoz, hogy ő haljon meg utoljára.
Kint sétálgatva pedig kis is szúrom magamnak a fiút, aki kell nekem. Nem gondolkodom sokáig, közelebb megyek hozzá és leszólítom. – Lev Karkaroff? Zakhar Sokolov vagyok, a Dashkov lány edző társa és Kirill egyik… kedves ismerőse. – A gyomrom felkavarodik, ahogyan ezt kimondom, de arcom továbbra is érzelemmentes. Nem árulhatom el magam. – Még nem találkoztunk, így gondoltam bemutatkozom neked egy kellemes kávé mellett, ha már a munkám miatt erre az egyébként nagyon is lepukkant és rettenetesen unalmas helyre hozott… - Hogy lehet itt élni egyáltalán?

Words: 518

Lev Karkaroff varázslatosnak találta







no feelings.



Vissza az elejére Go down
Lev Karkaroff


Akadémista

Two come in place of one || Lev & Zak B0cfa04621e61bd1420931a4c73208995d1176d0

Elõtörténet :

do or die you're a mercenary
Two come in place of one || Lev & Zak CRIVC6I
go and make them proud
do what's necessary

Keresem :

Two come in place of one || Lev & Zak Dok28ML


39


Two come in place of one || Lev & Zak Empty
Lev Karkaroff
Pént. Márc. 17, 2023 5:45 pm
who the hell you are
and what the hell you want, you can go back there, where it's nicer and darker
Zakhar
Ez is csak egy hely amihez alkalmazkodni kell, bár tény, hogy a Durmstrangot jobban preferáltam. Esélyesen azért, mert kevésbé tűntek puhának az emberek. Igaz, a reményt még teljesen nem adtam fel, hangozzon bármilyen furán is tőlem, de még nem volt időm mindent felmérni; sőt, közel sem értem még a végére. Még van esély arra, hogy valami az én figyelmem is felkeltse, de az biztos, hogy eddig nem sok figyelemre méltót láttam. A vérszövetség az egyetlen előnye ennek a helynek, bár azt sejtettem, hogy toplistás lesz, azt nem, hogy ami utána jön az ennyire siralmas lesz. Nincs erre jobb szó, egyszerűen kiábrándító, pedig nem érkeztem nagy elvárásokkal. Sosem szoktam nagy elvárásokkal érkezni, előbb megfigyelek és csak utána ítélkezek - szóval még nem könyveltem el mindent teljesen rossznak, de eddig nem sok jót sejtetnek a számok.
Roxmortsot sokan emlegették, a diákok elvileg ide járnak hétvégente, meg erre talán akadnak érdekesebb alakok is, mint a kastélyon belül. Amire a legkevésbé számítok viszont az, hogy rögtön valaki a nevemen fog leszólítani az egyik utcán. Lassan fordulok a hang irányába, mielőtt bármit is mondanék, végigmérem tetőtől talpig.
- Igazán? - Ez egy olyan igazán, remek, amúgy nem is érdekel némiképp formális ruházatba öltöztetve. Jobban értékelném, ha gyorsan kiköpné, hogy mit akar, csakhogy felsőbb körökben ez nem szokott ilyen egyszerűen menni - ami igazán kár. De ha Nikolina edzőtársa, akkor már eleve nem senki, ráadásul Sokolov, abból már kiderül aminek ki kell, amellett is, hogy Kirill… kedves ismerőse? Szóval olyanjai is vannak.
Végigmérem újra, az arcom még mindig nem árul el semmit. - Sosem említett. - Kicsit talán túl őszinte, de sosem kedveltem a felesleges finomkodásokat, plusz, akárki is legyen, most mégsem formális a beszélgetés, már eleve abból, hogy az utcán szólított le. - Már bemutatkoztál. - A tekintetem a szemein állapodik meg, még mindig kifejezéstelen az ő arca is. Persze, sejtem én is, hogy több van emögött, de még mindig nem kedvelem azt amire kér. Remélem nem valaki küldte, mert azzal máris sokszorosan rosszabb lesz a helyzet. - Gyűlölöm a kávét. - Ettől sem kímélem, de mégis lassú léptekkel indulok tovább. - Azt mondták erre van egy tűrhető kávézó. - Nem a tűrhető szót alkalmazták, de a szavai alapján abban egyetérthetünk, hogy ez a hely nyomasztó. A felkérésére meg tudja jól, hogy nem mondhatok csak úgy nemet. De ez nem jelenti azt, hogy örömmel is kell tennem. - A hely viszont tényleg kiábrándító úgy általánosan, szóval nem várok el tőle sokat. - Az egyetlen kapcsolódási pontunk, ezért is osztom meg vele, bár annyira nem zavar, ha modortalannak tart. Nem vagyok az, csak feleslegesnek tartom a túlzott formalitást, inkább a kevés de informatív szavak híve vagyok. Jobb ezt az elején tisztázni, ennyiből pedig rájöhetett, hogy ha csak a szintjének megfelelő csevegőpartnert keres, akkor nem én vagyok a nyerő választás.

Zakhar Sokolov varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down
Zakhar Sokolov


Varázsló

Two come in place of one || Lev & Zak VLkESry

Lakhely :

♖ Somewhere over the "rainbow"


Keresem :

♖ I'm not the bad guy in this chapter of our family's story.
I'm the wronged, I'm the dead, but never mourned.
And whilst you got everything you ever wanted,
I got a family who didn't care if I lived or if I died.


Playby :

♖ Nate Buzolic


71


Two come in place of one || Lev & Zak Empty
Zakhar Sokolov
Vas. Márc. 26, 2023 4:39 pm


Lev & Zakhar

  Are the Karkaroffs like Hydra? If I kill one, does a new one always come in its place?

A srác első ránézésre egyébként nem volt vészes. Legalábbis kifejezetten jó kezdet volt, hogy nem mindjárt a képembe nevetett. Kirillt ezért legszívesebben megöltem volna. Oh várjunk… Alapból meg akartam ölni. Emlékszem, mikor kiröhögött és abban a szent pillanatban elkaptak az indulatok, mikor egyébként kínoztam volna! Ennek ellenére kedves ismerősömként állítottam be, mert nincs elfogadhatóbb megnevezésem rá. Míg a Dashkov lány és én valóban csak együtt edzettünk, addig Kirillel… Bonyolultabb volt a kapcsolatunk ennél. Mondhattam volna rá, hogy az ellenségem, de gyanítom az nem hangzott volna olyan jól, mikor bemutatkozom.
Következő mondatára felvonom az egyik szemöldökömet, mintha legalábbis meglepődnék, hogy sose mesélt rólam. Legbelül megkönnyebbülök, hogy akkor nem buktam le, miszerint egyébként ki nem állhatom a rokonát. – Rólad se sűrűn mesélt. – Ezt azért odaszúrom neki, mert hiába örülök annak, hogy nem esik rólam szó a beszélgetéseink során, próbálom azt a látszatot fenntartani, hogy teljesen meg vagyok sértve, amiért szóba se kerültem. Egyébként miért is nem? Nem vagyok elég jó téma? A Sokolov családról pedig lehetne bőven pletykálni, így pedig rólam is.
Megjegyzésére csak veszek egy mély levegőt, ahogyan szemet forgatok. – Akkor ismerkedni. Nem teljesen mindegy? Csak szeretnék a barátom családtagjával jól kijönni. – Amúgy is muszáj lesz egymáshoz jó arcot vágnunk majd a közös eseményeken, így jobb, ha már most elkezdjük elviselni a másik társaságát. Ha ne adj isten még tényleg valamennyire jó viszonyba kerülök a fiúval, akkor talán Kirill ellen tudom majd fordítani. Vagy felhasználhatom ellene. Milyen remek terv! Egyetlen egy hiba van ebbe, az pedig az, hogy így egy ideig mind a kettőt életben kell hagynom. A szüleim ismét ki fognak akadni rám, sőt talán megkérdőjelezik a hűségemet is feléjük. Pedig szó sincs erről, csupán az én ötleteim összetettek és nem annyiból állnak, hogy megyek, ölök, takarítok, és úgy teszek, mintha mi sem történt volna.
A kávéra tett megjegyzése, majd a hirtelen megindulása teljesen összezavar. – Tea is lehet. Vagy forrócsokoládé. Esetleg ha nagyon arra vágysz, részemről az alkoholizálás is elfogadható. – Ameddig nem kell nekem is fogyasztanom. Ennek ellenére elindulok utána, mert jelen esetben ő mégiscsak jobban ismerte a helyet. – Látszik rajta… Remélem legalább tiszta lesz. – Hirtelen felindulásból indultam el a szobámból és elfelejtettem tisztítókendőt hozni magammal, pedig szokásom. Legalább a kesztyűm rajtam maradt, de tartok tőle, hogy ezek után vagy háromszor ki kell majd mosnom a ruháimat, mert annyira mocskosak lesznek. – Egyébként tényleg sose említett Kirill…? – Csak azért sem bírom ki, muszáj rákérdeznem. Nem létezik, hogy a Sokolov család ne lett volna megemlítve. Ráadásul azok után, ami történt… Nem szólt volna senkinek? Nem volna logikus. Bár egy Karkaroff-ról van szó, így meg se lep, hogy ostobaságot csinál.

Words: 424

Lev Karkaroff varázslatosnak találta







no feelings.



Vissza az elejére Go down
Lev Karkaroff


Akadémista

Two come in place of one || Lev & Zak B0cfa04621e61bd1420931a4c73208995d1176d0

Elõtörténet :

do or die you're a mercenary
Two come in place of one || Lev & Zak CRIVC6I
go and make them proud
do what's necessary

Keresem :

Two come in place of one || Lev & Zak Dok28ML


39


Two come in place of one || Lev & Zak Empty
Lev Karkaroff
Csüt. Ápr. 20, 2023 2:12 pm
who the hell you are
and what the hell you want, you can go back there, where it's nicer and darker
Zakhar
Nem tudom mit gondoljak a helyzetről, de talán jobb is ha nem gondolkodok rajta a kelleténél többet. Esélyesen az lesz a leggyorsabb, ha igent mondok a hívására, megiszunk valamit, majd elköszönünk egymástól. Nem szükséges a kelleténél hosszabbra nyújtani a formaságokat, vannak azonban olyanok amik elől nem bújhatunk ki - ezért is bólintok rá a kérésére, annak ellenére is, hogy semmi kedvem vele - vagy bárki mással, ha már itt tartunk - kávézgatni. Ki szereti igazán azt a keserű löttyöt? Bár még mindig jobb, mint túlcukrozva… - Nem is említésre méltó. - Legyintek könnyedén, én őszintén még örülök is, hogy nem emleget másoknak.
- Persze, mindegy. - Kíméletlen őszinteség, de igazából ő sem mutatott sokkal kevesebbet. Odabent meg esélye lehet kinyögni, hogy tényleg csak ilyen formaságok miatt támadott le, vagy van valami jobb oka? Az utóbbi nem lepne meg, a vérszövetséges dolog óta sokkal többen környékeznek meg ilyen meg olyan okokkal és kifogásokkal. Határozottan ez az egyik legrosszabb része, jobban szerettem észrevétlen lenni, az árnyékok közt mozgok a legkényelmesebben.
- A tea jobban hangzik, a csokit csak keserűen. - Nem rajongok az édes dolgokért. Majd bent eldöntöm mit iszok, egy pohár víz is lehet, a lényegen semmit sem változtat, de azért vissza pillantok rá, hogy jön már vagy mi lesz, inkább túl akarok lenni ezen, mint bármi más. Meg ha már felkínálta magát, talán megtudni róla ezt-azt ami még hasznos lehet, de ettől nem fogom kevésbé tehernek érezni az egészet. Utálom az összejöveteleket, legyenek azok nagyok, vagy akár ilyen aprók, mint beülni egy kávézóba. Azt inkább nem mondom, hogy csak szükségből iszok, már tudom, hogyan szoktak rám nézni ilyenkor. De nem szeretem bódítani az érzékeimet, és ez most talán különösen így van.
Amikor már látom, hogy jön utánam, csak a tisztaságról való megjegyzésére pillantok rá. - Elvileg takarítják. - De ki tudja, az ő kifinomul ízlésének mi a tiszta? Remélem nem egy sznob alak, attól csak még nehezebb lesz az egész… de azért belépek az ajtón, épp csak akkor tartva meg neki, hogy ne csapjam a képére. Nem kérdem meg hova ülne, csak kinézek egy kijárathoz még elég közeli asztalt. A könnyű menekülőút érdekében, nyilván, stratégiailag jól elhelyezett, bármi is történjen.
- Fogalmam sincs. - Nem hittem volna, hogy ennyire megérinti a megjegyzésem. - Lehet, hogy említett, csak nem olyan környezetben amiben akkor fontosnak tűnt. - Csak azt jegyzem meg amit fontosnak gondolok, a többi információ mintha el sem hangzott volna, úgy száll ki az agyamból. - Igazából annyira gyakran nem találkozunk mostanában. - Ezzel az információval talán elégedett lesz végre. - Ezeket viszont tőle is megtudhattad volna. - Sürgetném? Igen. De úgy érzem, kerülgetjük a rögtönzött találkozó célját. Mert remélem nem az volt a terve, hogy addig köröz Roxmortsban amíg belém nem szalad. Vagy figyelt? Azt észre kellett volna vennem… nem vettem volna észre? Ebben az esetben viszont tényleg figyelnem kell rá.

Zakhar Sokolov varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down
Zakhar Sokolov


Varázsló

Two come in place of one || Lev & Zak VLkESry

Lakhely :

♖ Somewhere over the "rainbow"


Keresem :

♖ I'm not the bad guy in this chapter of our family's story.
I'm the wronged, I'm the dead, but never mourned.
And whilst you got everything you ever wanted,
I got a family who didn't care if I lived or if I died.


Playby :

♖ Nate Buzolic


71


Two come in place of one || Lev & Zak Empty
Zakhar Sokolov
Csüt. Május 11, 2023 5:13 pm


Lev & Zakhar

  Are the Karkaroffs like Hydra? If I kill one, does a new one always come in its place?

Nem zavart annyira, hogy Kirill nem mesélte el részletesen a találkozóinkat… Jobb is volt, ha nem tudja a kölyök, hogy bizony majdnem megfullasztottam már… Pár maradandó sérülést is okoztam neki… Meg fagyási sérülést is szenvedett mellettem… Igen határozottan jobb, hogy nem emlegeti ezeket, viszont az, hogy még csak a nevemet se ejtette el neki… Mondanám, hogy a szívemig hatol, de az is megkérdőjelezendő, hogy van-e olyan nekem, vagy csak valami pumpaszerű tárgy mozog odabent és az tart életben. Személyes véleményem az, hogy az utóbbi reálisabb.
Az viszont feltűnik, hogy nem egy szószátyár a gyerek. Ez még mindig jobb, mintha olyan lenne, mint a rokona, aki be sem tudja fogni a száját. Mégjobb, hogy nem röhög úgy. Ahányszor visszaemlékezek arra az estére, kedvem lenne visszamenni és ténylegesen elvágni a torkát. Viszont nem akarok még házas lenni – igazából semmikor sem szeretnék az lenni – így inkább elhúzom az egészet és hagyom még egy picit élni. S emiatt aztán most kapok is otthon… Csak idő kérdése, hogy Vasilyt is rájuk küldjék. Muszáj lesz meggyőznöm arról, hogy elbírok én Kirillel, inkább válasszon mást. Talán rám még hallgat is…
-Nocsak… Egy nyelvet beszélünk… - Hamarosan mellé érek és úgy haladok vele tovább a kávézóhoz. Furcsa ez a kettőség bennem jelenleg. Egyszerre bírom a kölyköt és utálom. Utóbbit természetesen azért, mert Karkaroff, egyébként más bajom nincs velem, csak… Rossz családba született, ennyi. Viszont… Csendes volt. Kerülte a felesleges szövegelést, amit díjaztam benne, mert nem szeretek csak úgy csevegni senkivel. Plusz az alkohol opcióval sem élt, ami az ő korosztályától meglepő cselekedett. Persze csak helyeselni tudom, mert nem jó, ha ködösíti az elmét. Kíváncsi vagyok, hogy teából milyet választana. Eddig igencsak kellemes személynek tűnik, egészen hasonlít rám. Kár, hogy meg kell halnia
Mélyet sóhajtok a megjegyzésére, miszerint csak elvileg takarítanak itt. Hülyét fogok kapni… Utálom a mocskot és a port. Kész csoda, ha nem itt helyben ölök meg valakit azért, mert nem bírom majd visszafogni az indulatokat. Ritka gyorsan kiborulok, ha koszos a környezetem.
Belépve gondoltam kiválasztok egy eldugott sarkot ahol biztosan nem lát és nem is hall minket senki, viszont az úrfinak más elképzelései voltak. Nem is olyan buta, igaz? A kijárathoz közel ül le, ahol sokan látnak és bármikor elmehet, ha úgy tetszik neki. Ám legyen… -Eddig a létezésed sem volt egyértelmű. Viszont azt hittem, hogy megemlíti a… Mi is vagy te neki pontosan? – Unokatestvér? Az unokaöccse már csak nem lehet, hiszen Kiranak tudomásom szerint nem volt gyereke. Most meg már nem is lehet, hogy a föld alatt van. – Szóval azt gondoltam, hogy esetleg megemlítene neked… Elvégre elég közel állunk egymáshoz. – Végül is… Ő volt a kedvenc ellenségem. Kifejezetten élvezem kínozni és üldözni őt. Van benne valami, ami tetszik nekem.
Nem akarok túl gyanús lenne, így valóban elkezdem nézegetni az itallapot. Elhúzom a számat, ahogyan meglátom a teakínálatot és sehol sem találok olyan opciót, amit igazán szeretnék. Végül inkább megmaradok egy egyszerű jázminos zöldteánál. Annyira alap… Viszont remélhetőleg nem rontják el.

Words: 424

Lev Karkaroff varázslatosnak találta







no feelings.



Vissza az elejére Go down
Lev Karkaroff


Akadémista

Two come in place of one || Lev & Zak B0cfa04621e61bd1420931a4c73208995d1176d0

Elõtörténet :

do or die you're a mercenary
Two come in place of one || Lev & Zak CRIVC6I
go and make them proud
do what's necessary

Keresem :

Two come in place of one || Lev & Zak Dok28ML


39


Two come in place of one || Lev & Zak Empty
Lev Karkaroff
Kedd Júl. 18, 2023 4:49 pm
who the hell you are
and what the hell you want, you can go back there, where it's nicer and darker
Zakhar
A vérszövetség tagjának lenni csak újabb kellemetlen felelősségekkel jár, például az új emberekkel akik a mostanihoz hasonló váratlansággal jelennek meg az életemben. Vitatható, hogy hogyan lett volna egyszerűbb az életem, ha sosem történik meg a szövetség velem vagy így, hogy megtörtént - csak abban vagyok biztos, hogy egyik sem lett volna jó vagy kedvező. Két rossz ami közé szorultam, de legalább ismerős helyzet. Ez a látszólagos ismerkedés viszont idegenebb terep, mert tapasztaltabb vagyok az ilyen helyzetek alóli kibújsában, mint a tényleges részvételben.
Rápillantok, amikor azt mondja, hogy egy nyelvet beszélünk… igazából meglep, de nem mutatom. Meglep, hogy úgy látszik, őszintén mondja. Ez volt a kevésbé valószínű az egész helyzetben, hogy ilyen gyorsan találnánk közös pontokat, mert a legtöbb emberrel könnyebb különbségeket sorolnom, mint hasonlóságokat. Ő viszont… más? Még nem tudom pontosan mitől, de azt már tudom, hogy más. Kicsit mint én. Hasonlít rám, és ez egy különösen új gondolat.
Ennyitől mondjuk nem lettem lelkesebb, de a kíváncsiságomat és a figyelmemet valamennyire felkeltette, ez pedig egy meglepően ígéretes kezdet igazából. - A létezésem tizennyolc éve megkérdőjelezhetetlen. - Vállat vonok kissé ahogyan mondom, pedig sejtem miért vélheti így. - A szociális összejövetelek nem igazán az én terepem. - Ezért lehet, hogy csak most kerültem a radarjába, eddig nem voltam a középpontban, eddig nem volt okom ott lenni. Most meg eljött az idő amikor muszáj. - Másodunokatestvér, apai ágról. - Ha már ennyire érdekli, akkor pontosítok is neki. Amúgy ha érdekelne, hogy nem tud rólam sem vehetném teljesen magamra a dolgot, az emberek hajlamosabbak a család másik ágára koncentrálni, már Igor Karkaroff neve is többeknek szokott jelenteni valamit, mint Mstislav Karkaroffé, bár ennek leginkább az lehet az oka, hogy… hangosabban élt, mint a nagyapám. És tudjuk milyen végbe vezette ez…
- Nem gondoltam, hogy ennyire lényeges, hogy említette-e már a nevedet vagy sem. - Ha igen, akkor talán jobban átgondolom a választ és valóban kutakodni is kezdtem volna az emlékeim közt ahelyett, hogy gondolkozás nélkül rávágom, hogy nem hallottam még felőle.
Végigpillantok az itallapon, de nem kell sokat gondolkoznom, mert már az érkezésünk pillanatában tudtam, hogy egy mentatea megfelelő lesz az alkalomra. A rendelés pillanatában pedig kiderül, hogy tényleg ő is a tea mellett voksolt. Érdekes alak, ennyire már rájöttem, már csak az marad kérdésnek, hogy mitől az? Lehet, hogy túl elemzővé válik a pillantásom amivel figyelem, de így tudok a legjobban olvasni az emberekből. Hideg, egyszerű logikával elemezve.
- Mivel foglalkozol, hogy pont ide kellett jönnöd? - Látszólag a semmiből érkező kérdés, de ismerkedni akar én pedig túlesni rajta, így nem árt ebbe az irányba terelni a beszélgetést arról, hogy mennyit hallottam róla az unokatestvéremtől meg mennyit nem. Ezzel a kérdéssel talán neki is eszébe jut, hogy nem teázgatni jöttünk, az inkább csak egy enyhítő körülmény a helyzethez.

Zakhar Sokolov varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down
Zakhar Sokolov


Varázsló

Two come in place of one || Lev & Zak VLkESry

Lakhely :

♖ Somewhere over the "rainbow"


Keresem :

♖ I'm not the bad guy in this chapter of our family's story.
I'm the wronged, I'm the dead, but never mourned.
And whilst you got everything you ever wanted,
I got a family who didn't care if I lived or if I died.


Playby :

♖ Nate Buzolic


71


Two come in place of one || Lev & Zak Empty
Zakhar Sokolov
Szomb. Aug. 19, 2023 3:19 pm


Lev & Zakhar

  Are the Karkaroffs like Hydra? If I kill one, does a new one always come in its place?

Nagyon különös volt. A rokon egy idegesítő fickó volt, akit már csak azért kedvem támadt megölni, mert egyszerűen elviselhetetlennek tartottam a modorát meg az arcát, pláne mikor röhögött. Ez a fiú viszont kilométerekkel nyugodtabbnak tűnt, sőt egészen elviselhető volt még az én számomra is. Pedig a Karkaroff névtől a falnak tudok menni, sőt a türelmem már kapásból a felére csökken… Sőt talán a negyedére annak, mint amennyivel eredetileg rendelkezem, s érzem azt a fojtogató érzést, sőt minden ízületem és porcikám arra próbál sarkallni, hogy itt is most küldjem rá a gyilkos átkot, vagy szúrjam le a késemmel.
Illetve ezt főleg az idősebb rokonával szembe érzem. Mellette olyan kis kellemesen telik a nem túl bőbeszédű társalgásunk eddig. Egészen feledhető is azon részlet – mely sajnos túl nagy ahhoz, hogy ténylegesen se vegyem számításba – hogy Karkaroff. Tán vannak még csodák? Megeshet, de minden olyan mindegy, hiszen a végén vagy én, vagy drága kuzinom de végezni kíván majd vele. Lehet inkább Vasily-t küldöm a nyakára. Ha én idegesítem, akkor garantálom, hogy ez a fiú is fogja.
-Számomra akkor is ismeretlen volt. – forgatok szemet. Azért le se tagadhatja, hogy kikkel rokonok. – Érthető. Az emberek összegyűlnek némi képmutatás miatt, s olyan arcokat is meghívnak, kikhez egyébként semmi kedvünk, csupán próbálnak fenntartani egy látszatkapcsolatot. Szánalmas, hogy annyit nem bírt fejlődni az emberiség az évek alatt, hogy a már középkorban is használt technikákat elfelejtsük. – Pedig egyébként mindenki átlát ezeket a feleslegesnek mondható udvariaskodásokon. Vagy csak nekem tűnik fel? Bizonyára másnak is. Talán valaki még beveszi, de én nem.
-Oh…- Nem is olyan szoros a kapcsolatuk, mint gondoltam. Így aztán igazán nehéz lenne kicsalogatni az idősebb Karkaroffot, vagy nem? Ki tudja, hogy a háttérben valójában mennyire vannak jóban. Hallani, még szinte sose hallottam róla, persze ez nem jelent semmit. Legtöbb esetben a beszélgetéseink igen nagy része csak rólunk szólt, s nem a családról. Szóval lehetséges, hogy egyébként fontos neki? Megőrülök ettől a sok kusza gondolattól, s hogy egy másik ember fejével igyekszem gondolkodni. Sose ment, hiszen az én logikám eleve más, mint a többieké.
-Nem fontos, csak azt hittem megtette! – Valójában valahol egy picit zavar. Nem Kirill miatt! Vagy igen? Nem! Azért zavaró, mert ezek szerint valóban semmibe vesznek, pedig… Tőlem kéne félniük. Meg az unokatestvéremtől. Tőle bevallom még talán jobban is, hiszen én tudom mennyire könnyen elgurul a gyógyszere, s még nem találtam ellenszert, vagy éppen főzetet, mely csillapítaná haragját, meg hatalmas egójának nagyságát.
Az itteni itallapot pedig bővíthetnék és esetleg nem csak alkoholos italokat szolgálhatnának fel vagy koffeintől túltengő fekete löttyöket, melyeket vétek lenne kávénak hívni, hiszen előbb nevezném szenes zaccnak. De hát abból kell választani, ami van, így én is kénytelen vagyok egy olyan alap teát inni, melyet hivatalosan elrontani sem lehet. – Ereklyéket kutatok fel megrendelésre, majd leszállítom azokat. Néhányan szeretnek itt találkozni, szerintem ízléstelen. – vonok vállat egyszerűen. – Megvan mit iszol? – nézek rá kérdőn, s ha sikerül választania, úgy magunkhoz intem a pincért és rendelek is.

Words: 480

Lev Karkaroff varázslatosnak találta







no feelings.



Vissza az elejére Go down
Lev Karkaroff


Akadémista

Two come in place of one || Lev & Zak B0cfa04621e61bd1420931a4c73208995d1176d0

Elõtörténet :

do or die you're a mercenary
Two come in place of one || Lev & Zak CRIVC6I
go and make them proud
do what's necessary

Keresem :

Two come in place of one || Lev & Zak Dok28ML


39


Two come in place of one || Lev & Zak Empty
Lev Karkaroff
Pént. Szept. 01, 2023 12:00 pm
who the hell you are
and what the hell you want, you can go back there, where it's nicer and darker
Zakhar
Az nem meglepő nekem, hogy eddig nem tudott a létezésemről – elvégre kifejezetten sose voltam a rivaldafénybe tolva, hogy nézzék, itt is van még egy Karkaroff fiú. Igazából már kezdetből sem arra szántak, hogy feleslegesen mutogassanak a kirakatban, vagy mégrosszabb, én mutogassam magamat – és pontosan ez látszik a modoromon is, amit csak akkor veszek elő amikor valóban szükségesnek vélem. Ez a helyzet, amikor letámad valaki Roxmortsban egyelőre határozottan nem olyannak hat. Ezért is akad némi éle a szavaimnak, akkor is, ha közben teljesen nyugodt maradok… ettől még a tudtára adhatom, hogy nem kifejezetten örülök ennek az egésznek amivel letámadott a semmiből. Számítottam hasonlóra, csak nem ennyire, a vérszövetséghez való csatlakozás óta sokkal több ember figyelmét felkeltettem, mint szerettem volna.
És mennyivel jobb volt az mindenkinek – de csak gondolatban teszem hozzá. Végül is, az eddigiek közül ő még viszonylag tűrhetőnek hat. Viszonylag. Miért ilyen megszállott Kirillel kapcsolatban?
- Pontosan. – Végre valaki ki meri mondani, mennyire hülyeség az egész, vagy legalábbis elavult szokás amin nem is próbálok változtatni, pedig már mindenki ismeri a trükköt csak egyszerűen eljátssza az egészet. Felesleges köröket futnak, mint egy kerékbe zárt mókus.
Nem tudom ledönteni, hogy most csalódott vagy mi baja, az az egyszerű oh túl rövid hozzá – bár esélyesen csak akkor lennék biztos ha ki is fejtené. Annyira viszont nem érdekel az egész, legközelebb rákérdek Kirilltől, hogy mi ez az egész és miért engem keresnek a kedves meg kedvetlen ismerősei, akiket vagy említett vagy nem. Ha úgy mondta, hogy mellékes, vagy rosszkor, akkor esélyesen kizártam, ezért sem tudtam most konkrét választ adni Zakharnak sem. Az ember memóriáját hajlamos néha gyengíteni, ha a beszélgetés utáni órákban egyesével tépik ki a körmeit, hirtelen az valahogy fontosabbnak hat végülis.
Mondtam, hogy lehet, hogy megtette – de csak egy félig gyilkos pillantással üzenem, mert úgy érzem, hogy ha folytatom akkor soha az életbe nem fogja elengedni a témát. Csak magamban jegyzem meg, hogy mennyire megszállott az egésszel kapcsolatban, de igazából könnyen lehet, hogy nem csak ezzel. Elvégre a mi családunkban is akadnak érdekes jellemvonások, ez alól pedig talán az övé sem különb.
Nem sokat gondolkozok azon, hogy milyen tea legyen – ők sem hiszem, hogy egy fél gondolatnál több energiát fektetnének bele igazából, valószínűleg még ez is túlzás lenne. Legalább szolgálnak teával, különben esélyesen vizet kérnék. Vagy valamit cukor nélkül, ha már az alkoholt kizártam eleve a kávéval együtt.
- Érdekesen hangzik. – Az ereklye kutatás része, és ezt mindenféle gúny nélkül mondom. Ha gúnyosnak akarnám, azt összetéveszthetetlenül tudná. – Szerinted mi lenne ízlésesebb? – Inkább magáról kérdem, addig sem kérdez rólam. Ráadásul azt megtanultam, hogy az emberek többnyire szeretnek magukról beszélni, így talán az ő figyelmét is elterelhetem ezzel.
– Igen. – Nem néztem az itallapra, csak a szemébe bámulok most is – nem bambán, annyira sosem engedném el magma, főleg nem egy idegen közelében. Inkább határozottan. – Egy menta tea jó lesz. – Azt biztosan nem tömik tele túl sok felesleges cuccal és ami még fontosabb: haladhatunk tovább. Mert valljuk be, egyikünk sem akar igazán itt lenni. Ő valamiért mégis ragaszkodott hozzá, ez pedig önmagában éberen tart. Nem szereti a felesleges köröket azt mondta. Célja van. Ebben biztos vagyok, de mik a szándékai? Eddig csak annyit tudtam meg, hogy valamiért fontos neki Kirill véleménye.



Oh, I love it and I hate it at the same time
Hidin' all of our sins from the daylight
Vissza az elejére Go down
Zakhar Sokolov


Varázsló

Two come in place of one || Lev & Zak VLkESry

Lakhely :

♖ Somewhere over the "rainbow"


Keresem :

♖ I'm not the bad guy in this chapter of our family's story.
I'm the wronged, I'm the dead, but never mourned.
And whilst you got everything you ever wanted,
I got a family who didn't care if I lived or if I died.


Playby :

♖ Nate Buzolic


71


Two come in place of one || Lev & Zak Empty
Zakhar Sokolov
Csüt. Dec. 14, 2023 7:06 pm


Lev & Zakhar

  Are the Karkaroffs like Hydra? If I kill one, does a new one always come in its place?

Mérhetetlen mód zavar, hogy senki nem volt képes beszélni eddig erről a fiúról. Mintha nem is akarták volna, hogy megtudjuk. Talán rájöttek a Karkaroffok, hogy a Sokolov család a halálukat kívánja, s mikor meghívnak minket egy-egy rendezvényre, az csupán bajusz húzogatás, vagy éppen szeretnek a tűzzel játszani – abban a családban meg sem lepne – s emiatt akarnak mindenhol ott látni minket. Pedig én aztán nem vagyok vonzó fiatal, aki kedvesen elbeszélget másokkal. Érzelemmentes vagyok, sőt sok esetben nem tűnik fel, ha sértegetnek. Jelenleg sem tűnik másmilyennek a fiú hangja, nem tűnik fel, hogy esetleg jobban odaszúrna egy megjegyzése, ugyanis én is hasonlóan hűvös vagyok mindenkivel, s bár nem szándékosan teszem, s támadásnak veszik sokan. Pedig sok esetben tényleg ártatlan vagyok.
Egyetért velem, mely meg sem lep igazából. Az már feltűnt, hogy bár nem egy vérből vagyunk, mégis olyan, mintha rokonok lennénk. Magamban reménykedek, hogy nincs valami elcseszett rokoni szálunk, hiszen már csak a gondolatra is felfordul a gyomrom, hogy Karkaroffékkal egy családhoz tartozunk. De Lev egy sokkal egyszerűbb ember, nem úgy mint a másik férfi a családból. Kedvelhetném is, ha nem volna bennem az, hogy meg kell ölnöm. Pedig ő lehet nem lenne ártalmas… Lehet őt nem kéne annyira utálni, hiszen ránézésre sem felvágós a fiú. Ellenben tudom, ha csak egyetlen élő személy is marad onnan, akkor elkezdik ugyanazt felépíteni, s nincs garancia, hogy a gének nem öröklődnek majd a gyerekekben. Nem, mindenkitől meg kell szabadulni, s apám szerint ezt minél előbb meg is kell tennem, ha nem akarok kitagadást.
Az viszont valahol zavar, hogy bár a rokonával egy ideje már folytatjuk a kis kergetőzésünket, valahogy elfelejtett megemlíteni. Ennek persze sok oka lehet, de egyik sem logikus. Miért is ne szólt volna, hogy nyomában van egy férfi, egy Sokolov, aki meg akarja ölni? Miért ne úszította volna rám a többi aranyvérűt, akik vakon követik, s akik a jutalom fejében képesek lennének bármikor eltenni láb alól? De legfőbbképpen miért nem figyelmeztette az unokatestvérét, aki szintén potenciális célpont? Minden bizonnyal őrült az ember. Biztosra mondom, hogy valami nincs rendben vele, s bár én sem vagyok száz, azért ennyire nem vagyok szuicid.
Inkább csak mazochista, amiért elhívta a legnagyobb ellenségeim egyikét egy teára. Tudom, lassú gyilkosként inkább kiismerem az illetőt, kitapasztalom mik a gyengéi, majd utána támadok le rá, hogy ne is számítson. Mondanám, hogy némi bizalmat is szerzek magamnak közben, de nem tudom megállapítani, hogy mennyire tudok hihetően… Barátkozni.
-Érdekes is. – A történelem része mindenképpen. S hála igencsak szutyok és válogatós memóriámnak, legalább a múlt eseményei képesek megmaradni elmémben, sőt a varázstárgyak jellemzői és képességeit is kívülről tudom. Ehhez értek, ebben vagyok jó. S a mai napig áldom az eget, amiért ilyen szakra mentem az akadémián. – Én fehér teát szoktam inni…- Mert hasonló a zöldhöz, mégsem tartalmaz annyi koffeint. De természetesen ilyen opció nincs, miért is volna? Csak zöld tea van, melyet nem kéne elszúrniuk, hiszen szinte biztos vagyok benne, hogy filteres, melynek undorító az íze, s biztosan nem végzik el a kanna mosási rituálét, ami miatt nem lesz megfelelő hőmérsékletű… Miért is vagyok itt?
A szemkontaktust viszont nem bírom sokáig tartani, el is kapom a pillantásom. Ne félek, csupán érzem, ahogyan gyomrom görcse rándul és kénytelen vagyok elnézni. – Menta? Érdekes… - Engem a fogkrémre emlékeztet.

Words: 533

Lev Karkaroff varázslatosnak találta







no feelings.



Vissza az elejére Go down



Two come in place of one || Lev & Zak Empty
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: