Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Brothers by heart

Ambrose Flarestorm


Hollóhát terelõje

Brothers by heart 7b6825db8613f48e810f84f9b78f956330c16bd2

Lakhely :

London, UK




Playby :

Chase Hudson


58


Brothers by heart Empty
Ambrose Flarestorm
Szer. Feb. 15, 2023 10:23 pm
AKTÍV!



Waylen Elias Flarestorm




Nem: férfi

Kor: 22-24 év

Vér: Aranyvérű

Iskola/Munka: rád bízom, az Akadémiát nemrég végezte el

Kapcsolatunk: egyetlen testvér

Csoport: varázsló

Playby: a képen Andy Biersack, de választhatsz bárkit, aki valamennyire hasonlít Ambrose-ra

Státusz: FOGLALT


Részletek

"A bátyám, aki csak nemrég ér haza, dühös. Hallom, ahogy kiabál a rendvédelmisekkel. Hogy mi tartott eddig. Hogy ha előbb értek volna ide, mindenki túlélte volna. Hogy ha azonnal megérkeztek volna, nem lenne tele a karom lila szorítás nyomokkal. Nem lennék most sokkban. Lennének még szüleim."

A szüleink halála óta te vagy az egyetlen, akiben úgy isten igazából megbízom - habár így is akad néhány dolog, amit elhallgatok előled. Ha bajba kerülök, te vagy az első, aki megtudja. Ha szükségem van segítségre, hozzád fordulok. Ha nincs bájital, ami segíthet, te nyomod le a torkomon azt a francos Frontint. Te viszel a nyári szünetben pszichológushoz. Te ülsz le velem PS-ezni, miközben faggatsz arról, hogy milyen napom van ma. Te kérdezed meg, hogy felhős-e az ég. Hogy számíthatunk-e viharra. És te rendeled a legjobb pizzákat.
De mindez nem jelenti azt, hogy szívesen hallgatok rád, mikor megannyiszor emlékeztetsz rá, hogy nem kellene még csak elgondolkodnom sem az aurorképzőn. Felejtsem el, nem éri meg, hülyeség az egész, nem akarsz elveszíteni engem is. De én már jóval az incidens előtt tudtam, hogy ezt szeretném csinálni. Ez nem csak egy bosszúvággyal fűtött, hirtelen hozott döntés volt. Mégis meddig szeretnél még győzködni, hogy válasszak más karriert?
Szükségem van rád. Mindennél jobban. Mert te, és csakis te, megértesz engem - úgy, ahogy senki más.


// Nagyon, de nagyon várom kedvenc bátyám érkezését, sok izgi plotot tervezek vele, többek közt egy Sherlock-hadműveletet, de egyelőre nem lőném le a poént Brothers by heart 2333359768

A karakter jellemét, munkáját és egyéb részleteit nem szabnám meg. Alapvetően egy vagány pasinak képzelem, aki nagyon szeretné megvédeni a kisöccsét a világ veszélyeitől. :3 Persze ez nem jelenti azt, hogy ő suttyomban nem művel semmiféle rosszaságot... Uramisten, lehet, hogy titokban bűnöző?! O.O

Pb terén szívesen segítek ötletelni, ha úgy adódik. Brothers by heart 4018593274  

Ha megérkeztél, keress meg bátran a bagolypostán keresztül, vagy Discordon (kiskacsa volnék) Brothers by heart 3436709037 //





dark circles under my eyes, no sunlight up in my sky
can't feel the pain i'm immune, i don't get tired
i'm a 21st-century vampire



Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: