Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

A beépített

Anonymous



A beépített Empty
Vendég
Pént. Jan. 21, 2022 10:50 am

Ansel ...
....




Nem: Férfi

Kor: 45 év +

Vér: Aranyvérű

Iskola/Munka: Auror (beépített ügynök a Szindikátusban)

Kapcsolatunk: tanítvány-mester

Csoport: Varázsló

Playby: Frank Grillo, Gerald Butler (vagy valaki más hasonló kaliberű)
Státusz: Szabad


Részletek

Te vagy a gyilkossági nyomozók egyik legjobbja, de ha beépülésről van szó, akkor sem kell a szomszédba menned.
Karizmatikus, erős jellemű férfi vagy, akinek a szava szent a környezetében. Nem tűröd, ha valaki ellent mond neked, és ha bosszúról van szó, akkor nálad jobb embert nem találni. Tudsz az őrültek fejével gondolkozni, megfontolt vagy és igencsak intelligens. Párbajozásban kiváló vagy.
Nagyon rég óta beépültél már a Szindikátus közé, azonban híreket is kicsepegtetsz az aurorok felé.
Akkor váltam a célpontoddá, mikor szökésem (utolsó Roxforti évem megkezdésé előtt) közben elkaptak és hetekig kínzás alatt voltam. A te segítséged nélkül már halott volnék. Azóta vagy a mentorom, segítesz ahol tudsz. Tudod, hogy az elmém nem épp tiszta, mióta az anyám meghalt és a hosszadalmas kínzás is betett. De azt is tudod, hogy nem itt van a helyem... Csak a stratégiai gondolkodásom miatt nem hajítottál még a családom kezére vissza és mert eléggé kiszámíthatatlan vagyok ugye. Ön és közveszélyes. Te próbálsz vissza fogni, hogy ne kerüljek ennél nagyobb bajba, hogy az Azkabant kikerüljem. Hogy épségben vissza vigyél oda, ahova tartozom. A sok szerintem felesleges szabályoddal, lassan már az agyamra mész. Egyszerre szigorúbb vagy és elnézőbb is velem.
Leszámítva ezt sikeres vagy, nagyravágyó de becsületes. Túlzottan is becsületes.


// A többit nem szeretném megkötni, a karakter élete úgy alakult eddig, ahogyan csak szeretnéd, a jellemében is csak azt kötném ki, amit leírtam. Ha megtetszett volna, kérlek, küldj nekem egy pm-et, hogy tudjam megérkeztél. A név és a pb is szabadon alakítható, ám pb ügyben ne valami nyurga srácot néz ki magadnak! Nem oldalbordámnak akarlak, alkíts plottokat, keress családot bátran! Az Aurorok is tárt kezekkel várnak!
Discordon is elérhető vagyok, ha kellenék
: @MRI#4374//

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: