Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Mi van akkor ha a rossz felé húz a szív??

Anonymous



Mi van akkor ha a rossz felé húz a szív?? Empty
Vendég
Csüt. Jan. 20, 2022 9:23 am

Aiden ....




Nem: Férfi

Kor: 39 év +

Vér: Aranyvérű

Iskola/Munka: Ilvermorny tanár (sötét varázslatok) & Magic is Might tag (?)

Kapcsolatunk: tanár-diák/ később mentor és tanítványa

Csoport: Varázsló

Playby: John Simm (változtatható)

Státusz: SZABAD


Részletek


Voldemort párti voltál mindig is, nem mondtad ki, nem álltl mellette, de fejben mindig őt csodáltad. Erről persze senki nem tud a környezetedből.
Mikor a Wampusba bekerültem, akkor szemeltél ki magadnak! Tanítasz a sötét varázslatokra, próbálsz hatni rám, hogy hagyjam magam mögött a „jót”. Mert ennél többre lehetek hivatott. Csak senki sem vette még észre. Csak te.
Mert úgye mindenki arra vágyik, hogy különleges legyen valakinek. Még ha ez pozitív vagy negatív érzésekkel is jár. "Mivel te nem küzdesz, senki sem tudja megtalálni magát benned. Ezért irritálod őket. Engem is. Apádékat is. Egy mindenkiért, mindenki a győzelemért. Te nem így látod?” nem értettelek… (nem mintha magamat néha érteném)
De aztán léptem, cserediák lettem a Roxfortban. Mit teszel? Jössz oda? Követsz? Ott folytatod a tanításodat?  Óra adó Tanár leszel? (2021 Szeptembertől már Roxfortban kezdett. Utánna mentél, vagy/és akadályozni próbáltad az ottani tanulmányait?)
Képes vagy manipulálni másokat, sose azt mondod, amire gondolsz, mindig szépíted az igazságot, körmönfont fogalmazásba csomagolod. Fenyegető megjelenésed végett senki sem mer ellent mondani neked. Egy igen nagy elvárásokkal rendelkező maximalista vagy. S a maximalizmusod másra is kiterjed.
Szereted a titkokat, főleg másokéban vájkálni, minél többet ki akarsz deríteni adott emberekről.
És ha az nem megy?
Megoldod.
Tehetséges vagy, baromi gyorsan vág az eszed, igazi túlélő vagy, a helyzetfelismerő képességed remek. Nem vagy vakmerő, mindig pontosan tudod, hogy mit csinálsz. A legjobb vagy a sötét varázslatokban. Szerencsés, aki a felügyeleted alatt tanulhat. Selejtekkel pedig soha nem állt módodban foglalkozni.
Apámat kerülöd, mint a forró kását szokták. Okkal. Engem akarsz behálózni. Még van időd lépni, hisz fejben is manipulálsz rendesen.


Ha megérkeztél, dobj meg egy PM-el. Ha elakadtál, csak kérdezz bátran. Nem zárkózom el semmitől. Ezeket leszámítva szabadon alakítható a karakter, bármilyen ötletre nyitott vagyok és szeretek ötletelni - csak gyere. Az ET-mben is szerepelsz, szóval olvasd át azt is!
Legyél aktív, legyenek terveid, amik megkavarják az állóvizeket. Nem oldalbordámnak szeretnélek, plottolni bárkivel össze tudsz bármit!


Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: