Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

I did not lie.....

Anonymous



I did not lie..... Empty
Vendég
Kedd Jan. 18, 2022 11:30 pm

Cassius / Ronan ....




Nem: férfi

Kor: 19-20 év

Vér: arany (?)

Iskola/Munka: akadémista

Kapcsolatunk: valószínűleg innentől egyre silányabb...

Csoport: akadémista (?)

Playby:Stephen James (vagy bárki más hasonlóan "haza ne vidd" figura)

Státusz: SZABAD


Részletek

Neked is kijutott a jóból. A szüleid az Azkabanban, az alkoholista nagybátyád nevelt fel, és nem tudsz végigmenni az utcán, hogy ne akarna valaki szemközt köpni, csak mert a felmenőid megrövidítették a családfáját. Hála égnek látszólag annyira hozzászoktál már, hogy lepereg rólad. Nem hatnak meg a tekintetek, sem az, hogy az ember akarva-akaratlan óvatosabb a közeledben, ha nem a neved, akkor a kisugárzásod miatt.
Amúgy neked eszedbe se jutott volna még akadémiára járni, holott nem voltál rossz tanuló, csak más jobban érdekel. De gentleman módjára követted életed nőjét, aki aztán két hét alatt úgy dobott egy gazdagabb pasi miatt, mint a pinty. Azt nem tudom, hogy megviselt-e, vagy, hogy mennyire… minden bizonnyal.
Én körülbelül akkor toppantam be az életedbe. Nem, NEM HAZUDTAM… nem hazudtam neked soha, pusztán te nem tettél fel egy kérdést, amire én nem adtam választ. Bocsánat, már leszoktam arról, hogy bemutatkozáskor, nevem, korom, évfolyamom, házam kapásból soroljam, és persze érthető… az akadémián találkoztunk, csupán azért, mert apunak mégse sikerült időben elvégeznie a dolgát. Azért sem vagy hibás, hogy ott tanulónak hittél, meghazudtolom a korom, ezt sokan mondták már, és nekem is van élettapasztalatom. Azt te is beláthatod, jobban megismertelek abban a pár órában, mint az álomnőd valaha.
Annyit lehet esetleg az én számlámra írni, hogy a nevemből valahogy kifelejtettem a Gauntot, talán… esetleg… szándékosan, csak mert tetszett ez a helyzet.
És bár azt hittem, úgyse látlak többet, a sors megcáfolt. Csomószor találkoztunk, a végén már kávéval vártál, olyan rendessel, amit nem is ihatok, de azért finom. Haza akartál kísérni, talán akkor tűntem először furcsának, legalább is a hadakozásom.
De közel kerültünk egymáshoz, pedig nem történt semmi komoly, vagyis olyasmi, amit alapjáraton a lányokkal tenni szoktál, és talán pont emiatt, mindig csak hallottad, hogy „én nem olyan lány vagyok”, de én még csak említést sem tettem rá, mégis tudtad.
Persze minden illúzió szerte foszlik, így mire rászántad volna magad, hogy szintet lépsz, és én is eltökéltem magam erre… kipukkadt a lufi, szépen felvilágosítottak, hogy ne úgy akarj átmenni Gaunt prof vizsgáján, hogy felszeded a tizennégy éves lányát, mert a legjobb esetben csak a vizsgán vág meg…

// Lényegében ennyi lenne, persze alakítható a plot, én csak egy lehetőséget vázoltam fel. Igen, a korkülönbség itt sajnos lényeges - nem csak azért, mert a szülők között is röpke tizen év van -, de megígérem, el is fogod felejteni, hogy igazából hány éves Leonie.
A szülők is megvannak alkotva, és bizton állíthatom, egyikük se fog a keblére ölelni, és Fiamnak hívni, szóval ha te is éled az ilyen sztorikat, akkor ez a te hirdetésed ^^ //

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: