Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Penelope

Anonymous



Penelope Empty
Vendég
Pént. Dec. 03, 2021 9:23 am

Penelope?




Nem:

Kor: 14 év

Vér: Aranyvérű

Iskola/Munka: Roxfort

Kapcsolatunk: barátok, esetleg a jövőben kicsit több

Csoport: Rád bízom

Playby: Lola Flanery, Ana Mulvoy Ten, vagy akit szeretnél

Státusz: SZABAD / FOGLALT


Részletek

Gyerekkorom óta ismerlek, hiszen a szüleink nagyon jó viszonyt ápolnak egymással, így talán nem csoda, hogy gyakran találkozunk, hiszen nem csak nekem, de a nálam egy évvel fiatalabb húgomnak is nagyon jó barátja vagy. Nyári szünetekben elengedhetetlen, hogy együtt lógjunk a pincénkben kialakított kis klubhelyiségünkben, sőt ha úgy alakul, akkor szívesen tartasz velem, amikor Arthurt sétálni viszem.
Sűrűn előfordulnak köztünk nézeteltérések, amelyek leginkább abból fakadnak, hogy én nem csinálok meg valamit, vagy túlságosan is ráérős a tempóm. Te mindig mennél előre, tennéd a dolgodat, valami megállíthatatlan energia hajt előre. Céltudatosságodat szörnyen irigylem, ahogy a határozottságodat is, amivel nap, mint nap képes vagy levenni a lábamról. Pontosan tudod, hogy mit akarsz az élettől és mit vársz el a környezetedtől, ezért az én csapongó, kiszámíthatatlan természetem sokszor bosszant téged. Ettől függetlenül hamar ki tudlak engesztelni téged, hiszen pontosan tudom, hogy mivel lehet hatni rád, és valljuk be, titkon élvezed is a hízelgést.
Bármilyen csúnyán is hajbakapunk, hosszútávon sosem tudunk haragudni a másikra, bár sosem tudtam megfejteni, hogy ez a kölcsönös ragaszkodás miből fakad.
A baráti társaságunk egyik színes, meghatározó személyisége vagy, és bizony, ha te és Rowena nem lennétek, hogy a Roxfort falain belül kordában tartsatok, akkor nagyon elveszett lennék nélkületek. Anya sokszor mondogatja, hogy a húgommal titeket a jóságos Merlin küldött azért, hogy ne vesszek el teljesen a saját kis álomvilágomban.

Tulajdonképpen a lány előéletét nem igazán szeretném megszabni, az bizonyos, hogy a Gauntokkal a családja jó viszonyt ápol, és aranyvérűek, de a kicsit liberálisabb fajtából. Nem titkolt szándékom egyébként, ha a két karakter idővel az ellentétes személyiségeik ellenére (és annak ellenére, hogy a fiam borzasztóan szeszélyes, és mindig más érdekli kamaszkorának az elején), de megpróbálnák majd, hogy miként működnek egy párként, ugyanis Godric nem vallja be senkinek, de a lány iránti csodálata kicsit több, mint egyszerű, baráti rajongás.
Egyébként rengeteg 14 év körüli karakter van, akikkel össze lehet plotolni, szóval ne félj a karakter fiatal kora miatt. :3 Ha esetleg érdekel a karakter, akkor a fórumon, vagy Discordon megtalálsz.


Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: