Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Féltestvérem

Anonymous



Féltestvérem Empty
Vendég
Pént. Nov. 19, 2021 8:01 pm

   
Keresett neve


   


   Nem: Nő (a nevét illetően szabad kezet adok a megalkotónak)

   Kor: 12-13 év

   Vér: Félvér, sárvérű

   Iskola/Munka: Roxfort tanulója

   Kapcsolatunk: Féltesó

   Csoport: Hugrabug/Hollóhát/Griffendél/plusz, ha meg szeretnéd nehezíteni a saját dolgodat, akkor a kisasszony mehet a Mardekárba is Smile

   Playby: Raegan Revord

   Státusz: SZABAD
   


   
Részletek

   
A féltestvérem vagy, akiről - egyelőre - még csak fogalmam sincs  affraid  De tervezek a jövőben egy olyan játékot, ahol Lea kutatni kezd az igazi apja után és megkér egy aurort, hogy legyen ebben a segítségére. És a faternek nem bukkannak ugyan a nyomára, de a minisztérium embere talált valaki mást: téged. A hölgyemény számára olyan háttért szeretnék kérni, ahonnan indokolt lenne, hogy Lea kivegye, mert az tuti, hogy amint rájön a rokoni kapcsolatra, mindent meg fog tenni annak érdekében, hogy a hugica a lehető legjobb helyre kerülhessen, vagyis hozzá  bounce  (No egó).  Egyszóval, lehet árvaházban is, számomra ez se akadály, nevelőszülőknél vagy a vér szerinti anyjánál, aki azonban képtelen biztosítani a kislány számára az anyagi jóllétet.

Kettes opció:
Az anyukád tud Leáról és arról, hogy milyen családi háttérrel rendelkezik és ezt elég rendesen ki is szeretné használni, rajtad keresztül. Akár egy szép napon be is állíthat Lea lakására azzal, hogy tessék, ő itt a húgod, elég szerény körülmények között élünk, szóval tejelhetnél, ha gondolod... Gonosz, számító asszonynak képzeltem el, aki a lányát Leán keresztül szeretné valamilyen úton-módon bejuttatni a vagyonosabb családok köreibe. Ahol a származása révén ugyan semmi esélye sincs, de egy házasság, amit Lea képes lenne nyélbe ütni, sokat lendítene a helyzetükön.

A Leával való kapcsolatot egyelőre nem tudom meghatározni, ez a karakter személyiségétől is függ, de mivel Lea elég családcentrikus (mármint lenne, ha az anyja és a nevelőapja nem olyanok lennének, amilyenek...), így simán el tudom képzelni, hogy mindent meg tesz az újdonsült hugicájáért.

Bonyodalmak:
Egyrészt maga a karakter és Lea viszonya
Másrészt pedig szükségük lesz valami mesére, hiszen Lea Caelum Black volt jegyese és William Robinson jelenlegi "tulajdona", így annak idején úgy lett felkínálva, mint egy aranyvérű menyasszony, a valódi hátteréről senki sem tud a családján kívül. Szóval, azt nem mondhatják, hogy oh, sorry, ő itt a féltesóm, úgyhogy egy külön hazugságot erre is simán kitalálhatunk Very Happy
Az bizonyos, hogy Lea életében rengeteg olyan helyzet fog adódni, amikor kérdésessé válik, hogy mi legyen a féltestvérével, de ő a végsőkig kitart mellette és bárhova magával viszi, ha szükséges (a Roxforton kívül, mert az jó hely).

Utóirat: új vagyok ugyan még az oldalon, de van tapasztalatom a szerepjátékot illetően, ha gondolod, olvasd el a hozzászólásaimat (van kemény kettő egyelőre Very Happy). Tervezek maradni is és mélyíteni ilyen-olyan irányban a kisasszony kapcsolatait, amint lehetőségem nyílik rá. Úgyhogy személy szerint tárt karokkal várlak, dobj meg egy PM-el, ha gondolod és vidd el nyugodtan Very Happy

   
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: