Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Hazel Turpin

Anonymous



Hazel Turpin Empty
Vendég
Hétf. Nov. 15, 2021 12:33 pm

Hazel Turpin




Nem:

Kor: 20+ év

Vér: Arany

Iskola/Munka: Roxfort, minden mást rád bízok

Kapcsolatunk: Testvér

Csoport: Boszorkány

Playby: esetleg Poppy Drayton?

Státusz: SZABAD / FOGLALT


Részletek

Régen nagyon közelálltunk egymáshoz, aztán amint végeztél a roxfortos tanulmányaiddal, kitaláltad, hogy utazgatni akarsz és világot látni. Azóta ritkán láttunk téged, időnként ugyan méltóztattál levelet írni, de mindez nem pótolta a hiányodat. Csoda, ha évente pár alkalommal hazalátogatsz, azonban mióta apa ellen eljárás zajlott, a nagyi pedig egyre rosszabbul lett, azóta egyáltalán nem számíthattunk rád. Csúnyán össze is vesztem emiatt veled, és olyan dolgokat vágtam a fejedhez, amik lehet, hogy nagyon fájdalmasak voltak.
Te azonban nem voltál itt, amikor a családunk széthullani készült. Nem láttad anyát zokogni, vagy azt, hogy a nagyi napról napra elfelejtette a családját, sőt az egész életét. Nem voltál jelen Armin első szerelmi csalódásánál, amelyet azóta sem hevert ki, és nem is számíthattam rád, amikor felettem csaptak össze a hullámok.
Kivontad magad a családunk életéből, de sose értettem miért. Tény, el se jutottunk addig, hogy erről beszélgessünk, hiszen évek óta nem találtuk a közös nevezőt. Aztán, egyik nap kaptam tőled egy levelet, hogy éppen Roxmortsban tartózkodsz, és találkozhatnánk. Meglepett, hiszen elképzelésem se volt arról, hogy évek után miért pont most jutott eszedbe foglalkozni a családoddal.

//Nem szeretnék sok mindent előre megszabni Hazel karakterével kapcsolatban, örülnék, ha a leendő userével töltenénk meg élettel a lányt. :3 Annyi biztos, hogy a Turpin családnak nagyon nagy szüksége lenne rá, hogy valaki segítsen ráncba szedni őket. Szerintem némi kreativitással könnyedén fel lehet tölteni ezeket a hézagokat, és valami izgalmas háttérsztorit kitalálni neki, hogy miért kerülte ennyi ideig a családot.
A Corner-testvérekkel pedig nagyon várjuk az érkezésedet. <3 Clyde userének a szavaival élne, kövesd a Róka lábnyomait, ha a rokonság érdekel, engem pedig Frankie/Lynette-ként lehet megtalálni itt, vagy discordon.//


Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: