Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

mint az ábécé

Anonymous



mint az ábécé Empty
Vendég
Kedd Okt. 26, 2021 2:53 pm
Úgy indult, hogy voltunk mi, hárman. A roxfortos évek kovácsoltak össze, de nem volt azonnal kölcsönös köztünk a szimpátia, kellett pár év, meg néhány közös házi dolgozat, egy-két megosztott büntetőmunka, míg beértek a dolgok, akkor viszont elválaszthatatlanok lettünk, olyannyira, hogy a suli után összeköltöztünk az akadémiai évekre - egy olyan lakásba, amit javarészt C szülei fizettek. Ebben a lakásban sok dolgot hallottak és láttak a falak, amikről rajtunk kívül senki nem tud, de hé, ez így van rendjén. Ami köztünk történt, köztünk is marad. (Egészen addig, amíg B egyszer túl sokat iszik, és kifecseg mindent.)


   
B


   


   Nem:

   Kor: 22-23 év

   Vér: a megalkotóra bízva

   Munka: auror (?)

   Kapcsolatunk: barátnők, egykori lakótársak

   Csoport: boszorkány

   Playby: Emma Mackey (?)

   Státusz: SZABAD
   


   
Részletek

   
B nem bírja a piát, sem pedig azt, ha homok megy a cipőjébe - ezt egy emlékezetes, cabói nyaralás alatt mind alaposan megtanultuk -, viszont nincs nála ügyesebb hamiskártyás az ismerőseim közt, és nem létezik olyan kóbormacska, akit ne próbálna meg befogadni, akkor is, ha utóbb kiderül, hogy a macskának egyébként volt már gazdája.
B olyan, mint egy októberi reggel, szereti az indie számokat, a rejtvényeket, és van egy skótkockás szoknyája, ami mára a védjegyévé vált. Bűbájtanból mindig az évfolyam legjobbja volt, mégis keményen kellett küzdenie, hogy felvegyék az aurorképzőbe, mert a legtöbb dologtól, aminek a gyökerét ki lehet tépni a földből, kiveri a víz.
Drága B, küzdeni mindig tudott, de most félek, hogy a minisztériumi ranglétra bedarálja, amíg ő a nemes eszméiért küzd.

   


   

   
C


   


   Nem:

   Kor: 22-23 év

   Vér: a megalkotóra bízva

   Munka: színésznő (?)

   Kapcsolatunk: barátnők, egykori lakótársak

   Csoport: boszorkány

   Playby: Bella Hadid (?)

   Státusz: ELKÉSZÜLT
   


   
Részletek

   
C már háromszor leszokott a cigiről, de minden próbafolyamat alatt visszaszokik, ki nem állhatja az édes dolgokat, és azt, ha valaki édesemnek szólítja őt. Bár a szülei lakásában, és ezáltal az övében, éltünk évekig, a pusztítást, amit ott végeztünk, sosem hánytorgatja fel, de mindig ilyen volt - nagylelkű, mint aki nincs teljesen tisztában a pénz értékével. A házasságot - oké, talán csak az enyémet - udvarias kis színjátéknak tartja, de megígérte, hogy kiveri Edgar összes fogát, ha megbánt engem, és ez is valami olyasmi, ami mindig is jellemző volt C-re - ő a nagy érzelmek megszállottja, aki élvezi a rivaldafényt, de csak a megérdemelt öt percben, hogy utána a háttérből mozgathassa a szálakat. A családja sosem támogatta, hogy színésznő legyen, és hozzájuk hasonlóan én is mindig úgy gondoltam, hogy a lányuk túlságosan intelligens egy ilyen pályához. Csakhogy én okosabb vagyok annál, hogy ellentmondjak C-nek.

   
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: