Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Belief can be manipulated...

Lavande Burke


Új user

Belief can be manipulated... Tenor


2


Belief can be manipulated... Empty
Lavande Burke
Csüt. Okt. 21, 2021 8:58 pm

Rhanda/Randa Clermont




Nem:

Kor: 23-25 év

Vér: Arany

Iskola/Munka: Amit csak szeretnél <3

Kapcsolatunk: Testvér (elvileg)

Csoport: Boszorkány

Playby: A képen Caity Lotz szerepel, de meggyőzhető vagyok bármely más szöszivel :3

Státusz: SZABAD


Részletek

Számomra te vagy az utolsó darab otthon, akin függőként vagyok képes csüngeni, akinek minden hibájára vak vagyok, és aki bármit mond, zok szó nélkül megteszem. Mert szerintem szeretsz, és ezért a szeretetért én tényleg bármire, MINDENRE képes vagyok.
Te azonban a pénzt szereted, azt, amit tőlem kapsz, és azt amit Morty szüleitől. Ha valaki megszokta a jó létet, és megtapasztalta egyszer annak elvesztését, többé nem akarja átélni, te pedig ilyen vagy. Nem érdekel, hogy kin kell átgázolnod, hogy milyen szavakat kell kimondanod, hogy ki sérül meg melletted, csak érd el, amit akarsz. Nem voltál mindig ilyen, de édesapád halála, anyád lassú elfogyatkozása valamit megváltoztatott, és amíg anyád sírással érte el, amit szeretett volna, te ennél erőteljesebb vagy.
Élvezed, hogy megakadnak rajtad a férfi tekintetek, de elköteleződni nem akarsz, megfelel számodra szabados életmódod. Nincs annyi pénz, amit ne tudnál elkölteni, elképzelni sem tudom, hogy mikre, ha együtt vagyunk, én is megveszek neked bármit, bár te mindig úgy teszel, mintha ezt nem akarnád, de nekem nem esik nehezemre. Sose tűnt fel, hogy mesterkedsz valamiben, hogy mindig eléred, hogy azt csináljuk, amit te akarsz, hogy úgy tegyek mindent, ahogy neked jó, mert ebben nagyon ügyes vagy.
De én nagyon sok mindent nem tudok rólad. Hogy utálod, hogy a nevünk ennyire hasonlít, és mindig is gyűlölted, hogy édesanyád így nevezte el a húgodat, árulásnak érezted. Hogy te emlékszel arra, én honnan érkeztem a családodba, és nem tekintesz családtagnak, csak valakinek, aki megcsúfolja a húgod emlékét. Hogy csak azért nem vágsz mindent a fejemhez, mert én vagyok az, akitől a jó léted függ, pedig szíved szerint számtalanszor megtetted volna...

//Szóóóóval Odessa szemszögéből ez egy szerető nővér-húg kapcsolat, mivel úgy érzi, hogy fontos Odette számára, ezért tényleg nagyjából bármire képes, amire csak kéri. Azért ment hozzá Mortyhoz, mert ezzel neki és az anyjának segített, és azért ad neki bármire pénzt, mert ha együtt vannak, kedves vele.
Én úgy képzelem el, mint aki szívesen manipulál amúgyis mindent és mindenkit, hogy neki jó legyen, és nem foglalkozik másik érzéseivel, mert az övével se foglalkozott soha senki. Hogy mitől várt számító, mesterkedő felnőtté, azt a userre bízom. Annyi, hogy ő tudja, Odessa igazából nem a vérszerinti húga, csak még vár a megfelelő alkalomra, amikor ezek az információk érni fognak neki valamit.
Pár dolgot a lapomban már írtam róla, és a családról, de szerintem minden alakítható, nyitott vagyok az ötletekre. Gyere csak, Mortyval is tervezünk mindenféle kavargatásokat  Belief can be manipulated... 3034304039  //

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: