Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Celina Karkaroff

Anonymous



Celina Karkaroff Empty
Vendég
Szomb. Okt. 16, 2021 1:48 pm

Celina Karkaroff




Nem:

Kor: 45 év

Vér: Aranyvérű

Iskola/Munka: Durmstrang, Mágiatörténet és Társadalomtudomány professzor szintén itt

Kapcsolatunk: Anya-lánya

Csoport: Boszorkány, professzor

Playby: alkuképes

Státusz: SZABAD / FOGLALT


Részletek

Lengyel származásod ellenére nem vagy sem behódoló, sem pedig beletörődő típus. A családod annak idején támogatta Grindelwaldot és a németeket, hiszen éppannyira lenézitek a muglikat, mint ők. Vélhetően valami családi história is meghúzódik emögött, azonban nem avatsz be minden titkodba. Egy határozott, régivágású és konzervatív asszony vagy, aki szorosan a kezében tartja a gyeplőt, ha az ura nincs otthon. Apával remekül kiegészítitek egymást, nem csoda, hogy fiatalkorotokban egymásra találtatok.
Egyébként baráti kötelék fűzi a Kalinowska családot Munterékhez, így talán te voltál az egyetlen, aki örült annak, hogy lánynak születtem, ugyanis az egyik barátnőd, Danuta Munter néhány hónappal az én születésem előtt hozta világra a gyermekét. Ez volt az a pont, amikor már el is döntötted a sorsomat, és azt, hogy egy napon kinek a felesége leszek majd.
Gyerekként mindezt nem értettem, sőt kifejezetten utáltam Svent, azonban talán előre tudtátok, hogy megszeretem majd őt. Legalább is, gondoskodtatok arról, hogy megkedveljük egymást, ugyanis rettenetesen sok időt töltöttünk együtt kiskorunk, természetesen szigorúan ellenőrzött körülmények között.
Számodra az a fontos, hogy a család jóhíre fennmaradjon, illetve az, hogy a nővéreimmel együtt teljesítsük azt a feladatot, amit majd a jövőben nekünk szántok. Emellett pedig az is elvárás a részedről, hogy Svennel családot alapítsak. Néha azt érzem, túl sok mindent akarsz tőlem, azonban a kételyeimet és az aggályaimat sose osztom meg veled, vagy apával.
Csakhogy én bármennyire is legyek bizonytalan, de mindig ott állsz előttem, és utat mutatsz, viszont nem csak nekem, hanem minden diákodnak is.

//Celinát tényleg egy nagyon határozott és a hagyományokhoz ragaszkodó nőként képzelem el, aki nagyon radikálisan vallja a felsőbbrendű eszméit, de nem olyan ostoba, hogy mindezt nyíltan csinálja. Az óráján keresztül pedig finoman a gyerekek fejébe sulykolja azt is, hogy a sárvérűek és a muglik mennyire a világunk legalja, illetve ő az egyik tantestületi tag, aki az igazgatót manipulálja.
Ha érdekelne a karakter, akkor sok szeretettel várlak, illetve nem csak én, hanem a leendő testvéred, aki a lengyel Minisztériumban fejes és persze a Munter családot sem szabad kihagyni a sorból. :3 Ha megérkeztél, akkor adj egy üzenetet itt, vagy discordon.//


Vissza az elejére Go down
Anonymous



Celina Karkaroff Empty
Vendég
Vas. Márc. 06, 2022 7:19 pm
Hell'o, My Mother!

Nem éppen egy tipikus anya-fia kapcsolatban állunk egymással, sőt mondhatni: én vagyok az életed legnagyobb hibája, nem igaz? S hogy miért is írom ezt?! Talán azért, mert titkon valahol mindig is lánygyermeket akartál magadnak, így némileg csalódottság ötvözte az arcodat, amikor az elsőszülötted az az én: fiú lettem. Persze, már másodjára sokkal szerencsésebben alakult a helyzet, hisz' nemcsak, hogy megkaptad, amit akartál, de minden tökéletesen passzolt az eltervezett szálaidhoz. Egyből megvolt az x évvel későbbi férj jelöltje, kapásból egy nő vihette tovább a családi hagyományt és ugyancsak megadhattál neki mindent, amit kívántál, ugyanis Ő a kis szemed fénye. Habár nyíltan nem vallanád be, ellenben az arcszerkezeted vonásainak sokasága, a felé irányult megnyilvánulásaid és az örömmel telt íriszeid csillogása, nos hamar lebuktat Téged, Celina.
Köztudottan én vagyok a családunk fekete báránya, amiért kudarcot vallottam valamiben, amiről voltaképp' nem is én tehetek. Valahol sosem törődtél velem, vagy azzal, miszerint mi is történik a satnya személyiségemmel: a szavaim süketfülekre lelnek nálad, kicsit sem hatnak meg a tetteim, koránt sem érdekel a létezésem, sőt... olyan vagy velem szemben, mintha nem is lennél az édesanyám. Nem tudom miért gyűlölsz, azonban igyekszem tettekkel nyomatékosítani, miszerint igenis érek valamit, sőt... helyem van a családban, ámbár minél messzebbre jutunk: annál elengedhetőbbé válik e rögeszmés képzelet. Nem neveznélek a legjobb személyiségnek, azonban lehetséges, miként csak velem vagy ilyen. Velem, mint egyetlen értéktelen fiaddal, nem de bár?
Azt akarom, hogy kihúzd alólam teljességgel azt a bizonyos talajt. Azt szeretném, hogy még mélyebre lökj annál, mintsem, ahol most' vagyok. Azt óhajtom, hogy Te okozd a legnagyobb fájdalmat, ami által megrendülhet a lelkem. Szóval gyere, kérlek és alkossunk közösen valami feledhetetlenül fájdalmasat! Celina Karkaroff 1516639770

// A PB egyáltalán nem kötött a részünkről, sőt szerintem, ha szükséges, akkor elég engedékenyek és rugalmasak tudunk lenni mindenféle téren. Továbbá Kira usere szerintem megemlít minden mást, amit én nem, így csak szimplán annyit tudok még hozzáfűzni, miként várunk téged sok-sok szeretettel, hisz' a gyermekeiden kívül a férjed is useri kézben van! ( @Maxim Karkaroff ) Celina Karkaroff 492177702
Ui.: Általam mindenképp' izgalmas játékokra számíthatsz, mivel azt szeretném, ha végül Te magad okoznád a vesztemet!  Celina Karkaroff 196327435

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: