Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Cormac "King Slug" McLaggen

Anonymous



Cormac "King Slug" McLaggen Empty
Vendég
Hétf. Szept. 20, 2021 12:35 pm

Cormac McLaggen




Nem: Férfi

Kor: 43 év

Vér: félvér

Iskola/Munka: ex-Griffendél, Wizengamot tag

Kapcsolatunk: Apa-fia

Csoport: Varázsló

Playby: Gabriel Macht, de ha találsz másik seggfejet, akkor meggyőzhető vagyok :3

Státusz: SZABAD / FOGLALT


Részletek

Nem sokat változtál a fiatal éveidhez képest. Még mindig egy beképzelt seggfej vagy, aki előszeretettel hárítja másokra a felelősséget. Nem szereted bemocskolni a kezed, mindig találsz valakit, aki elvégzi helyetted a piszkos munkát. (Lásd engem odahaza.)
Hatalmas elvárásokat támasztasz az irányomba. Nem túl harmonikus a kapcsolatunk, mert nem azt a gyereket kaptad, amit szerettél volna. Teljesen kibuktál, amikor a Süveg a Hugrabugba osztott, azon pedig még jobban felháborodtál, hogy nem kerültem be a kviddics-csapatba. Mindig találsz valamit, amibe beleköthetsz, pedig a tanulmányi eredményeim nagyon jól mutatják, hogy mennyire igyekszem megfelelni az elvárásaidnak. Már kezdek beletörődni abba, hogy ez lehetetlen, valami hülye oknál fogva mégis vágyok rá, hogy egyszer vállon veregess, és azt mondd, hogy büszke vagy rám.
Régen előfordult párszor, hogy megütöttél, alkalmanként most is megesik, hogy meglegyintesz, de már megtanultam óvatosan lavírozni a közeledben, így erre a szintre egyre kevesebbszer jutunk el. Főleg azért, mert tudom, amit akarsz, azt meg kell adnom neked. Türelmetlen és akaratos vagy.
A párkapcsolataidban sem voltál soha sikeres, hiszen anyát sem sikerült megtartanod, sőt ő inkább csak kihasznált téged, aztán itt hagyott velem. Biztosra veszem amúgy, hogy akadnak még más futó kalandjaid is. Továbbá a mai napig nem értem hogyan tudtad magad benyalni a Minisztériumban annyira, hogy a Wizengamotba helyet kaphass. Annyira azért nem vagy okos, hogy én oda betegyelek téged, de ez az én magánvéleményem. (Ami ugye téged aztán pláne nem érdekel, mert épp annyira vagyok a házimanód, ahogy Briggséknek az aurorparancsnok.)

//Hát, igazából, Maddox csak ennyit lát a drága édesapjából, de remélem, ha valaki lát benne fantáziát, akkor majd elmélyíti egy kicsit a karaktert. :3 Vagy megtehetjük együtt is, és majd a játéktéren eldőlne, hogy vajon képesek-e félretenni a hülyeségeket, és megtanulnak úgy viselkedni, mint egy család, vagy végleg romba dől körülöttük minden. Ha érdekel a kari, akkor keress a fórumon, vagy pedig discordon. ^^

(Csendben azt is hozzáteszem, hogy van egy Hermione-Harry-Ron triónk, akiknek nyugodtan pokollá teheted az életüket, ne csak nekem járjon a jóból. <3 )//

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: