Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Thomas Blake

Anonymous



Thomas Blake Empty
Vendég
Vas. Aug. 08, 2021 10:15 am

Thomas Blake




Nem: férfi

Kor: 27 év

Vér: aranyvér

Iskola/Munka: politikus

Kapcsolatunk: testvér

Csoport: varázsló (vérfarkas)

Playby: Drew Roy (változtatható)

Státusz: SZABAD


Részletek

Részlet az előtörténetből:
"A fivérem, aki hét évvel idősebb nálam. Apánkkal együtt Ő volt az, aki felnevelt, aki mindig mellettem volt jóban-rosszban, megvédett, amikor szükségem volt rá, akire mindig számíthattam. Négy éve egy vérfarkas megtámadta, de szerencsére túlélte. Időben megtalálták és kezelték, és bár a farkas immáron benne van, mégis teljes életet él. Ő a legfontosabb a számomra és egy picit se lett kevesebb attól, hogy a telihold hat rá.
Korábban se néztem jó szemmel mindazt, ami a britteknél zajlik, de Thomas vérfarkassága óta még erősebben küzdök a jogaikért és hallatom hangom, hogy nem különbek nálunk csak azért, mert holdtöltekor átváltoznak. Mára már tudjuk kezelni ezt a kórt, nem kell félnünk tőlük, Ők nem állatok, hanem ugyanolyanok, mint amilyenek mi vagyunk. Hiszek az egyenlőségben, ahogy abban is, hogy a vér se tesz különbséget ember és ember között, legyen akár mugli születésű vagy aranyvérű az illető."


A kettőnk kapcsolata rendkívül szoros, már a születésemtől fogva. Mindig te voltál az, akire felnéztem, aki vigyázott rám, aki segített apánknak felnevelni, így örökké fontos leszel a számomra.

Két éve kezdtem meg a tanulmányaimat Angliában, a Docendo Discimus Mágusakadémián, így előfordul, hogy időnként én veszek részt bizonyos rendezvényeken apánk helyett. Bíztok bennem, tudjátok, hogy azonos elveket vallunk, mégis apa megkért rá, hogy helyezzenek át Téged is Angliába, így legnagyobb meglepetésemre megjelensz nálam. Nem szóltatok előre, hogy jössz, meglepetés lesz.
Angliában a politikai helyzet egyre rosszabb, ideje nagyobb befolyást elérni a vezetőségben és tenni érte, hogy a liberális eszmék ide is elérjenek. Amiben tudok, én is segíteni fogok neked.

//A karakterről röviden ennyit írnék, de mindenképpen szeretném, ha elolvasnád az előtörténetemet, hogy teljes képet kapj a családról és az elveinkről.
A PB-hez nem ragaszkodom, ha mást választanál, egyeztessünk. A Thomas név is változtatható, ha nagyon nem tetszik, akkor átírom majd az előtörténetemben. Smile
Várlak nagyon, biztos lehetsz benne, hogy sok izgalmas játékban lesz részed, főleg, hogy a húgod az angliai Mágiaügyi Miniszter fiával fog összekerülni, ami sejtheted, hogy nem kevés bonyodalmat fog majd okozni az életünkben. Very Happy //

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: