Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

the way how i love my sisters

Anonymous



the way how i love my sisters Empty
Vendég
Szomb. Aug. 07, 2021 5:24 pm

Maud Mulciber




Nem:

Kor: 25 év

Vér: Aranyvérű

Iskola/Munka: Roxfort (Mardekár), utána rajtad áll mit tanultál, ha tanultál

Kapcsolatunk: Nővér-öcs, amúgy szar

Csoport: Boszorkány/akadémista

Playby: Amber Heard (alkuképes)

Státusz: SZABAD / FOGLALT


Részletek

Ó, te bánatfejű!
Olyan boldog voltam, amikor a fater hozzáadott valami gazdag, aranyvérű faszihoz és végre eltakarodtál a gecibe! Azóta is boldogan éled az életedet, fényűzésben és ragyogásban, ugyanis kurvára összejött neked minden. Mondhatni, lehet, hogy az öregünk egy szarkavaró fasz, de neked – talán akaratán kívül – úgy választott, hogy azóta is látszólag egy hullámhosszon vagy a fasziddal.
Arról nem is beszélve, hogy neki köszönhetően megkaptad azt a csillogást, amire mindig is vágytál, hiszen egy kibaszott drámakirálynő vagy, és imádod, ha te vagy a középpontban. Én részben ezért utállak téged, mint a szart, másrészt még mindig nem felejtettem el, hogy annak idején bele akartál fojtani a kerti szökőkútba, te picsa.
Annak ellenére viszont, hogy a csávóddal (hívhatnám a férjednek is, de az olyan szép kifejezés) élsz együtt, nem feledkeztél meg a kötelességeidről sem, ugyanis aktív tagja vagy a Magic is Might nevű szervezetnek, sőt minden kedd délután anyánkkal teázol, hiszen te vagy az ő kis kedvence. Kiköpött olyan vagy, mint ő. Kinézetre is meg jellemre is, csak amíg ő fenyegető aurával rendelkezik, de addig kavarsz, vagy hisztizel, amíg meg nem kapod, amire vágysz.

//Maud és Sebastian kapcsolata sose volt rózsás, mint az olvasható. Az ellenszenv fakadhatott abból is, hogy Maud nehezen viselte, hogy nem volt egyke, Sebastian pedig az apjuk neveléséből adódóan nem igazán tartotta sokra a lány testvéreit. Elképzelhető az is, hogy Maud nem rendelkezik ennyire szörnyű természettel, de az biztos, hogy a vértisztasági kérdésben nem lehet vele vitatkozni, sznob és kedveli a fényűzést. El tudom képzelni, hogy színésznőként, modellként dolgozik, vagy bármi olyan tevékenységet végez, ami miatt hírnevet szerzett, akár a férje jóvoltából is. A férj egyébként nyugodtan meghirdethető, vagy ha a játéktéren akad valaki, aki megfelel a vérnáci, aranyvérű kritériumnak, aki ténylegesen radikális nézeteket vall, akkor annak csak örülök. <3
Ha érdekel a karakter, akkor pm-ben, vagy discord megtalálsz, és egy lesz csodálatos apánk @Napoleon Mulciber személyében a jövőben.//





Francesca Mulciber




Nem:

Kor: 15 év

Vér: Aranyvérű

Iskola/Munka: Roxfort (Mardekár)

Kapcsolatunk: Báty-húg, nem szarabb, mint Mauddal

Csoport: Mardekár

Playby: Sofiia Bohutska (alkuképes)

Státusz: SZABAD / FOGLALT


Részletek

A franc essen beléd is amúgy!
Mondjuk, te nem vagy annyira idegesítő, mint a kretén nővérünk, de azért hisztizésben nem maradsz le mögötte. Szinte állandóan öltétek egymást, ugyanis sose találtátok a cuccaitokat, és rengetegszer volt hangos a kérónk attól, hogy a másikat gyanúsítottátok meg lopással, ha éppen nem találtatok valamit.
Amúgy, ha nem vagy Maud közelében, egész elviselhető vagy. Én többnyire megelégedtem a két Jerry társaságával, te viszont egy egész kis baráti kört alakítottál ki magadnak javarészt a mardekárosok között. Szigorúan ügyelsz arra, hogy csak aranyvérűekkel barátkozz, főként azért, mert tudod, hogy nyakon basználak érte, ha nem így tennél, ráadásul te is elég jó kiképzést kaptál abból, hogy kikkel lehet és kikkel nem lehet barátkozni. Imádsz kavarni, talán még nálam is jobban mozgatod a szálakat a háttérben, de talán valahol érthető is, hiszen a nők alapból rohadtul szarkeverőek tudnak lenni. Ezt az egy tulajdonságodat csodálom benned, hiszen olyan manipulatív, képmutató kis picsa vagy, hogy néha már büszkeséggel a tekintetemben pillantok rád.

//Francescát egy olyan lánynak képzelem el, aki szintén szereti, ha körülötte forog a világ, de ő a bandázásban leli az örömét. Szintén sznob, szintén beképzelt, mint a család többi tagja, viszont ő nem mutatja ki az ellenszenvét, csupán a hátad mögött űz gúnyt belőled. Ráadásul, most kifejezetten be lehet zsongva, ugyanis a következő tanévet egy évfolyamon kezdi a leendő sógornőjével, aki szintén megfelel a családfő elvárásainak, csak az a kérdés, hogy vajon Sebastian megfelel-e majd a leendőbelijének, akivel viszont Francesca elég hamar összebarátkozik majd. A menyasszony személyében keresd @"Medea Byrne"-t, ő is szívesen plotolna veled. //

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: