Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

The Angel and the Devil

Anonymous



The Angel and the Devil Empty
Vendég
Pént. Jún. 11, 2021 11:51 pm

Xander Andersen




Nem: Férfi

Kor: Alkotóra bízva de minimum 24

Vér: Félvér

Iskola/Munka: Alkotóra bízva

Kapcsolatunk:  Nagyon szoros testvéri

Csoport: Szabadon választható

Playby: Szabadon választható

Státusz: SZABAD


Részletek

Ő a mindenem. A fény az életemben, aki mindig ott van mellettem, amikor szükségem van rá. A védelmezőm, az, akire tudom, hogy mindig számíthatok. Jelenleg együtt élünk és nagyon szoros kapcsolatban állunk egymással. Kicsit túlságosan is védelmező velem szemben, de mindazok után, amik történtek a múltunkban, ez teljesen érthető. A saját neméhez vonzódik és ezt mindig is felvállalta, egyelőre ragaszkodik hozzá, hogy minden lépésemet figyelje, mert még mindig borzasztóan aggódik értem.

// A karakter teljes mértékben szabadon alakítható, a jelleme, az hogy mit kezdett az életével miután elszöktünk otthonról, egyedül a szoros kapcsolatot szeretném megtartani magunk között és azt, hogy a saját neméhez vonzódik. Ha érdekelne a karakter, akkor dobj meg egy pm-el vagy keress discordon, és megbeszélhetjük a továbbiakat Very Happy Az előtörténetem elolvasása erősen ajánlott.  The Angel and the Devil 1688332538 //





Kieron Andersen




Nem: Férfi

Kor: Alkotóra bízva de minimum 25

Vér: Félvér

Iskola/Munka: Alkotóra bízva

Kapcsolatunk:  Bonyolult...

Csoport: Szabadon választható

Playby: Szabadon választható

Státusz: SZABAD


Részletek

Ő a rémálmom, aki minden egyes alkalommal megjelenik, akármennyire is nem szeretném. A kínzóm, a testvérem, a bátyám, aki tönkretett lelklileg és valamilyen szinten fizikailag is. Jelenleg messze vagyunk egymástól, de minden egyes pillanatban attól rettegek, hogy megjelenik valamikor, hogy újra magával rántson a sötétségbe. Rettegek tőle, és mégis a lelkem mélyén azt kívánom, hogy újra találkozhassak vele, hogy ezúttal szembe tudjak vele szálni, hogy legyőzzem őt, remélve ezzel azt, hogy a rémálmaim is elmúlnak akkor, ha leszámolok vele és a múltammal.

// A karakter teljes mértékben szabadon alakítható, a jelleme, az hogy mit kezdett az életével miután elszöktünk otthonról, de azt mindenképpen megtartanám, hogy beteges vonzalmat érzett irántam mindig is. Nehéz személyiség, és tudom, hogy komplikált kijátszani, de a remény hal meg utoljára, nem igaz? Very Happy  Ha érdekelne a karakter, akkor dobj meg egy pm-el vagy keress discordon, és megbeszélhetjük a továbbiakat Very Happy Az előtörténetem elolvasása erősen ajánlott itt is  The Angel and the Devil 1688332538 //

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: