Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

A Small Pack of Wolves

Eddie Harvey


Vérfarkas

A Small Pack of Wolves Tenor

Lakhely :

cabin in the woods

Elõtörténet :

A Small Pack of Wolves Tumblr_o67rxi03BQ1rzjf6bo1_400


Playby :

David Giuntoli


45


A Small Pack of Wolves Empty
Eddie Harvey
Pént. Nov. 15, 2019 6:21 pm

Becses Neved




Nem: férfi/nő

Kor: 11-20/25 év

Vér: aranyvérű / félvér / mugli születésű / mugli

Iskola/Munka: bármi lehet

Kapcsolatunk: egy falkába tartozunk

Csoport: Varázslény vagy iskolai csoportok

Playby: nincs meghatározva

Státusz: mindig SZABAD


Részletek

A falkám tagjait keresem. Én vagyok az "alfa", bár ebben a helyzetben ez nem éppen helytálló, mert a falka sem éppen ugyanolyan mint a legtöbb. Az erdő közepén élünk egy kabinban, és ki több időt, ki csak alkalmalként száll meg nálunk. Nem kötelezünk senkit a maradásra, de aki segítséget kér, az nálunk mindig kapni is fog. Szeretettel fogadjuk a gyerekeket, diákokat, akik megküzdenek a társadalmi kihívásokkal és sokra akarnak menni, mi mindenkit megpróbálunk kihúzni a mély gödörből. Lehetsz olyan, aki régen volt hosszú időn keresztül a falka tagja, de azóta néha visszajár, lehetsz jelenlegi maradó tag, de akár olyan is, aki csak időnként betér hosszabb-rövidebb időre. Minden rád van bízva, Hunter és én szeretettel várunk!




Vissza az elejére Go down
Eddie Harvey


Vérfarkas

A Small Pack of Wolves Tenor

Lakhely :

cabin in the woods

Elõtörténet :

A Small Pack of Wolves Tumblr_o67rxi03BQ1rzjf6bo1_400


Playby :

David Giuntoli


45


A Small Pack of Wolves Empty
Eddie Harvey
Pént. Júl. 09, 2021 4:24 pm

Tala Brooklyn




Nem:

Kor: 14-16 év

Vér: félvér / mugli születésű

Iskola/Munka: diák, kviddicsjátékos

Kapcsolatunk: kvázi apa-lánya kapcsolat

Csoport: Hollóhát / Hugrabug

Playby: Millicent Simmonds

Státusz: SZABAD


Részletek

Tala a falka oszlopos tagja. Évek óta velünk él és egyike azoknak a kölyköknek, akiknek ez az első és egyetlen családja a világon, éppen ezért nagyon szoros kapcsolat fűzi őt sok testvéréhez és hozzám is. Örömmel vesz részt a ház körüli teendőkben, sokat foglalkozik az állatokkal, de még többet a növényekkel. Hozzám hasonlóan (vagy talán éppen az én befolyásomnak hála) nagyon jó érzéke van a növényekhez és a bájitalokhoz, néha az üzletben is besegít, ha úgy van ideje és energiája.
Több éve tagja háza kviddicscsapatának, nagyon szeret is játszani és a tehetsége is adott hozzá. A csapattársai és a háztársai is szeretik, pedig nem egy tipikus, végtelenül kedves virágszál. Nagyon talpraesett, erős és határozott lány, akinek konkrét elképzelései vannak az őt körülvevő világról és a dolgok működéséről. Nem igényel sok iránymutatást az életben, azt teszi, amit csak szeretne és amit a legjobbnak talál.

A magadott infók nincsenek kőbe vésve, sokminden változtatható a karakterrel kapcsolatban, még a neve is, ha nem tetszik, de azért szeretnénk, ha legalább nagy vonalakban hasonlítana az itt leírtakra Very Happy a pb-nek megadott színésznő siket, ezért sok olyan gif található róla, amin jelbeszéddel kommunikál, ezt nem kötelező megtartani, de adhat egy nagy pluszt a karakternek, ha esetleg megtetszik, hiszen ki látott már siket vérfarkast?

Nagyon várunk a falka többi tagjával együtt! ♥


Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: