Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Steve Fawley

Anonymous



Steve Fawley Empty
Vendég
Csüt. Május 20, 2021 10:43 pm

Stephen "Steve" Fawley



Nem: Férfi

Kor: 41-48 év

Vér: amerikai arany

Iskola: Ilvermorny

Munka:Macusa beépített ügynöke (17 éve a  Szindikátushoz beépült)

Civil Munka: rád bízom

Kapcsolatunk: Munkatársak: Feleség és Férj

Csoport: Varázsló

Playby: Egy herceg

Státusz: SZABAD


Részletek

2001-ben találkoztunk, mikor Kingsley engem ajánlott be a Nemzetközi Varázsbűnüldözési egység egy munkacsoportjába brit tagként, ahol világszerte boszorkányvadász kis csoportokat semlegesítettünk. Kiválóan együttműködtünk abban a pár hónapban.
Utána pár évig semmit sem hallottam rólad. Egyszer csak 2004 januárjában betoppantál újra az életemben. 17 éve vagyok a feleséged. Igent, mondtam a munkára. Sose gondoltam volna, hogy ilyen hosszú időt töltünk el egymás mellett.
Kellettem neked a beépüléséhez, hasznos társat láttál bennem, már az első közös munkánk alkalmával. Még most is munkatársadként védem a hátadat és füledbe súgom mások kis titkait.  
Azt mondják a hetedik év a legzűrösebb év házasságokban, miután elválnak a házastársak egymástól. Nálunk a harmadik év volt a legdrámaibb.  Amikor úgy gondoltad, eladhatsz engem másnak pár éjszakára.
Nagyon jól tudod, hogy egyik gyerek sem tőled van, mivel steril vagy egy átok miatt. A múltadban neked is meg volt a saját kereszted. Sosem firtattam azt a nőt, aki évekig járt gondolataidban. Tudom, hogy ő adott neked erőt, hogy ne add fel az életed.
Sosem engedtelek, túl közel magamhoz. Nem beszéltem, neked a múlt évszázadban átélt traumáimról, nem tudod milyen munkát végeztem a brit Mágiaügyi Minisztériumba, de mégis megbízol bennem, mert már két tucatszor megmentettem az életedet vagy még többször is. A súgód vagyok, a kis madarad. A pitit kis titkok és információk megszerzője. 2012 költöztünk Nagy-Britanniába és azóta kicsit megcsappant a melletted töltött időm része. Visszatértem a kilencedik szintre a kísérleteimhez és bekerültem különböző munkacsoportokba. Elkezdtem 8 év aktív szolgálat után passzívabbá válni.
Nem. Sohasem hagynálak el, amíg kellek melletted leszek. Ha hívsz én veled megyek a találkozóidra és bárhova, hisz megígértem neked, amíg nem bukik le az álcánk /meg nem hallunk /leleplezzük és elkapjuk "őket".

Ez a kapcsolat nem igazán szerelemi a részemről, inkább barátság extrákkal, mert néha kellenek azok a csókok azok az érintések nekünk.

A te érzelmeid az évek során megváltoztak, nem csak a munkatársadat látod bennem, hanem többet érzel. Igazán a férjem akarsz lenni. Féltékeny vagy néha más férfiakra, akikkel együtt dolgozom. Féltékeny vagy azokra, akiktől megszülettek a gyerekek. Nem szorulsz magyarázatra ez ügyben, hogy miért szeretsz így, mert velem is előfordult már, hogy úgy éreztem te vagy az életem szerelme. Annyi mindent éltünk már meg együtt.
Néha nap, amit te is látsz másabb vagyok, olyan ábrándosabb, sokkal boldogabb. Ezt te is tudod, hogy nem miattad van, de te élvezed ennek a jótékony hatásait azt a régi Hestiát, akiről oly sok apró részlet megtudtál már az elmúlt években.
Elnyered-e valaha is igazán a szívem? Az eszem azt mondja igen. Reálisan te vagy az én párom és társam már életem végéig, de a szívem egy része másért dobog 22 éve...

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: