Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Karah V. Blomqvist, húgunk

Anonymous



Karah V. Blomqvist, húgunk Empty
Vendég
Kedd Feb. 02, 2021 11:35 pm

Karah Viviana Blomqvist




Nem:

Kor: 20-25 év

Vér: félvér

Iskola/Munka: rád bízva

Kapcsolatunk: kishúg-nővér

Csoport: rád bízva

Playby: Emily Didonato (javaslat)

Státusz: SZABAD


Részletek

Karah a legkisebb testvér. Connor és Annelie mellett sok "mostohatestvérre" tett szert, hisz az Amok Cirkuszban nőttek fel. Sajátos, nem hétköznapi gyerekkort tudhatnak maguk mögött. Nem meglepő, hogy három gyerekből három valamilyen módon kötődik a cirkuszhoz, egy időben mindenben kipróbálták magukat, míg rá nem jöttek, mi az, ami közel áll hozzájuk. Karah számára ez az anyjukhoz és nővérhez hasonlóan a légtánc volt.
Az évek teltek, a testvéreknek saját életük lett. Annelie-nek immár két gyerkőce van, Karah a kisfiú keresztanyukája. Ő nagyon óvatos a férfiakkal, többnyire csak "használatra" tartja őket, semmiképpen sem szeretne a nővére hibájába esni. Többet ér neki egyelőre a cirkusz és az utazások, mint a családalapítás. Ez a gondolat persze bármikor meg is változhat...
Kapcsolatukat tekintve... Szuper tesók voltak, egészen a pillanatig, amikor Karah csúnya megjegyzést tett arra, hogy Annelie nem tervezetten lett anya. Ez lassan fél évvel ezelőtt volt, azóta szóba sem állnak egymással.

//@Connor H. Blomqvist és én nagy szeretettel várjuk a harmadik családtagot. Építsük fel együtt a kapcsolatunkat!  Karah V. Blomqvist, húgunk 196327435 A legtöbb dolog nincs kőbe vésve, a kapcsolatot is jó lenne együtt kitalálni, pontosítani.//




Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: