Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

von Schwellenberg család

Anonymous



von Schwellenberg család Empty
Vendég
Szer. Dec. 09, 2020 8:48 am

Klaus Otto von Schwellenberg




Nem: férfi

Kor: 13 év

Vér: aranyvérű

Iskola/Munka: Durmstrang/Roxfort

Kapcsolatunk: öcskös

Csoport: választható ház

Playby: Jacob Tremblay


Státusz: SZABAD


Részletek

Csendes, visszahúzódó kis fiúcska vagy. Amíg nem váltam vámpírrá nem féltél tőlem, viszont mostanában egyre távolabb kerülsz tőlem ha látod a szobádból, hogy a folyóson vagyok inkább becsukod az ajtód és megvárod amíg én elintézem a dolgom. Te vagy anyánk kicsi szeme fénye is, akinek most fel kell nőnie. A tanulmányaid és a Rend dolgai mellett neked is megvan a saját hobbid, aminek a szabadidődet szenteled. Hogy mi is ez, azt neked kell kitalálnod.







Antonia Iris von Schwellenberg




Nem:

Kor: 41 év

Vér: aranyvérű

Iskola/Munka: Hidra Lovagrend tagja

Kapcsolatunk: anya

Csoport: boszorkány

Playby: Mirando Otto

Státusz: SZABAD


Részletek

Olyan makacs vagy, mint én. Talán néha ezért is ütközik minden amit a világról gondolunk. Védelmező típus vagy, viszont neked is benne volt a kezed abban, hogy egy általatok elrendezett házasságba keveredjek. Még mindig nem értem, hogy mi szükség volt erre, viszont mára már Marius-nak köszönhetően elfogadtam a helyzetet. Rád és apára viszont még egy kicsit haragszom, de tényleg csak egy kicsit, hiszen valahol a szívem mélyén sejtettem, hogy nem ok nélkül bukkant fel Marius és került bele az életünkbe, az életembe.







Karl Kasimir von Schwellenberg




Nem: férfi

Kor: 43 év

Vér: aranyvérű

Iskola/Munka: Hidra Lovagrend tagja

Kapcsolatunk: apa

Csoport: varázsló

Playby: Gustaf Skarsgård

Státusz: SZABAD


Részletek

Jó érzéked van mások vezetéséhez, értesz az üzlethez, látod a kihasználatlan lehetőséget minden egyes helyzetben. Legilimentor vagy, de senki sem tud róla, te viszont nagyon is tisztában vagy azzal, hogy az elején milyen problémákba ütköztem Marius megjelenésével kapcsolatban. Azt is tudod, hogy menekülni akartam tőle, ettől az egész helyzettől és emiatt is változtattak át vámpírrá. Persze nem szándékosan. Ha tudom, hogy ez az egész mivel jár, szerinted kockáztatom az életemet? Természetesen nem. A mostani időben nem tudom kifürkészni a szándékaidat, szeretlek is, de haragszom is rád. Talán azért, mert más terveim voltak az életemmel kapcsolatban.







Valentin Martin von Schwellenberg




Nem: férfi

Kor: 20 év

Vér: aranyvérű (vérfarkas vagy animágus)

Iskola/Munka: Durmstrang

Kapcsolatunk: öcskös

Csoport: akadémista/varázsló

Playby: Luke Eisner

Státusz: SZABAD


Részletek

Valentin Martin von Schwellenberg ugyanazokat az elveket valljuk mindketten, szinte lehetetlen, hogy össze vesszünk. Támogatjuk a másikat szinte mindenben, amiben csak lehet, mert az a tervünk, hogy együtt erősek legyünk. Nagyon hiszel az összefogás erejében. Éppen ezért vagy te is a Hidra Lovagrend tagja.

Megjegyzés: Eredetileg a Hidra Lovagrend által működtetett kísérleteken vett részt, az a verzió szerint vérfarkas lett belőle, miután megmarták és az állóképességét vizsgálták, a b verzió szerint nem lett belőle vérfarkas, mert animágussá változott és csak megkarmolták őt. A c verzió szerint pedig jöhet bármi új, amit elképzelsz esetleg hozzá.






//A karakterek nevei szeretném ha maradna, a pbk változtathatóak, ahogy az élet történetük is, ami kötött az az, hogy a Hidra Lovagrend elkötelezett tagjai és eltervezték a házasságomat Marius-sal. Mostanra persze már megbékéltem ezzel a dologgal, legalábbis ami Marius részét illeti, viszont a családban még egy kicsit csalódott vagyok. Nem szeretném megkötni az alkotók kezeit, szóval hogyha egy kicsit is érdekel a történet és szeretnél magadnak német származású karit és valamelyik megtetszik, akkor te vagy az én emberem! Marius-sal nagyon várunk titeket! Ha megjöttél vagy érdekel a karakter nyugodtan küldj egy pm-t. Very Happy  //
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: