Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Audrey & Percy Weasley

Anonymous



Audrey & Percy Weasley Empty
Vendég
Csüt. Júl. 09, 2020 2:31 pm

Audrey Weasley




Nem:

Kor: 35 év

Vér: mugliszületésű

Iskola/Munka: Rád bízva

Kapcsolatunk: Anya-lánya

Csoport: Boszorkány

Playby: Olivia Wilde

Státusz: SZABAD / FOGLALT / ÁTVEHETŐ


Részletek

Kedves Anya! Csak szeretném elmondani, hogy csodálatos vagy. A tavaly karácsonyra kapott bögréd felirata tényleg igaz, te vagy a világ legjobb anyukája. Mostanában leginkább a konyhában töltünk együtt időt, néha félresikerül valami de velem együtt nevetsz a balul elsült kísérleteimen. Szeretem benned hogy ennyire vidám és megértő vagy, mindig odafigyelsz ránk és segíteni szeretnél. Váratlanul ért a várandósságod, de egyre inkább megbarátkozom a ténnyel, hogy hamarosan bővül a családunk. Köszönöm, hogy vagy nekem! Hiányzol! Szeretlek!

Molly

//Audrey egy elég szabadon alakítható karakter, gyakorlatilag semmit nem tudni a múltjáról és a származásáról. Egy igazi életvidám, energiabomba nőről beszélünk, aki hiába lesz nemsokára háromgyerekes anyuka nem fásult bele az életbe. A pb-hez ragaszkodnánk, hacsak nincs valami eszeveszetten jó ötleted, amivel mindkettőnket elvarázsolsz azonnal.  Lucyval nagyon várunk, gyere mielőbb Audrey & Percy Weasley 3217638854//






Percy Weasley




Nem: férfi

Kor: 45 év

Vér: aranyvérű

Iskola/Munka: Roxfort/Griffendél; Mágikus Közlekedésügyi Főosztály/Osztályvezető

Kapcsolatunk: Apa-lánya

Csoport: Varázsló

Playby: Seth Green

Státusz: SZABAD / FOGLALT / ÁTVEHETŐ


Részletek

Kedves Apa! Mióta is vagytok házasok anyával? Úgy tizenöt-húsz éve? Annyira csodálatos hogy azóta is ugyanazzal a töretlen szerelemmel nézel rá. A családi történetek alapján tudom, hogy a múltban nem egészen ilyen voltál, de mióta mi megvagyunk azóta azt hiszem totálisan megváltoztál. Te vagy az az apuka, aki befonja a kislányai haját, leül velük teadélutánra és huszadjára is elénekli az Én kicsi golymókomat. Sokat dolgozol, de figyelsz arra, hogy mindig legyen időd a családra is. Most, hogy érkezik a kicsi még inkább így vagy ezzel, igyekszel, hogy anyu semmiben se szenvedjen hiányt. Nagyon hiányzol! Szeretlek!

Molly

//Még egy Weasley, de nem egy a sok közül. Nagyon szerethető karakter, bízunk benne hogy minél hamarabb megérkezik. A pbnél ugyanaz a helyzet, mint Audreynál, szeretnénk megtartani. Nagyon várunk! Audrey & Percy Weasley 3217638854 //




Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: