Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Akivel egyszerre osztoztam egy méhen

Aaron Carneirus


Roxforti professzor

Akivel egyszerre osztoztam egy méhen Tenor

Lakhely :

Roxfort


Keresem :

my dignity


Playby :

Snaccary Levi


37


Akivel egyszerre osztoztam egy méhen Empty
Aaron Carneirus
Kedd Ápr. 28, 2020 1:35 pm

Benjamin Carneirus




Nem: férfi

Kor: 30 év

Vér: félvér

Munka: író

Kapcsolatunk: ikertestvérek

Csoport: Varázstalan

Playby: John Krasinski (nem adok belőle<3)

Státusz: SZABAD


Részletek

Az egyetlen testvérem van. Ikreknek születtünk, de különös módon te velem ellentétben nem rendelkeztél varázserővel, még minimálisan sem. A szüleink mindig sejthették, hogy ez a helyzet, de csak akkor lettünk teljesen biztosak benne, amikor nem érkezett meg a behívóleveled az Ilvermornyba. Mindig a család tagja maradtál ettől még, anya mugliként megadta neked azt a támogatást, amit én és apa nem tudtunk, hiába mondtam mindig, hogy nekem akkor is a testvérem lennél, ha maga lennél Grindelwald. Nem tudom, hogy voltál-e valaha bosszús vagy irigy a varázstalanságod miatt, ha igen, akkor sem mutattad ki, csak élvezettel hallgattad a történeteimet a varázslók iskolájáról, amikor otthon voltam szünetekben. Lehet, hogy már akkor is a terveid között szerepelt a sztorik megtanulása és átformálása regényekké, mindenesetre a muglik között hatalmas sikert arattak az ifjúsági és fiatal felnőtt fantasy könyveid, amiket úgy kapkodnak, mint a cukrot, igazi sztár vagy arra. Hiányzik, hogy már nem találkozunk annyit a karrierem beindulása óta, most pedig főleg nem, hogy te továbbra is Amerikában élsz, én pedig egy másik kontinensen, de igyekszem sokszor látogatni majd.

A keresztnévhez nem ragaszkodom, a pb-hez viszont nagyon is<3, emellett a megalkotóra van bízva a karakter további magánélete (feleség/férj, barátnő/barát, gyerekek, macskák, hörcsögök, stb.). Nagyon várlak<3




Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: