Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Angelica Schuyler keresi Alexander Hamiltont

Caroline Dolohov


Akadémista

Angelica Schuyler keresi Alexander Hamiltont Tenor

Lakhely :

Northumberland, Anglia



Playby :

Ginny Gardner


185


Angelica Schuyler keresi Alexander Hamiltont Empty
Caroline Dolohov
Kedd Feb. 25, 2020 10:33 pm



Nevezd el magad




Nem: férfi

Kor: 20-22 év

Vér: mindegy

Iskola/Munka: színész (+akadémista?)

Kapcsolatunk: színpadi szeretők

Csoport: Varázsló / Akadémista

Playby: Jordan Fisher

Státusz: SZABAD



Részletek

Színésztársak vagyunk a Heliosban. Én még csak most kezdtem, tehetséges és ígéretes újoncként, te már néhány éve itt dolgozol, de ismerjük egymást korábbról. Jó ideje állandó vendége vagyok a színháznak, mindenhová bejárással (Scamanderék jóvoltából), így már többször is találkoztunk és beszéltünk egymással. Persze az igazi áttörést az hozta, amikor először álltunk a színpadon egymás mellett, nekem a legelső fellépésem volt, és akkor lett világos, hogy mennyire remekül együtt tudunk dolgozni. Mintha világéletünkben ezt tettük volna... Ez persze a rendezőknek is feltűnt (ennyire nyilvánvaló lenne), így gyakorlatilag az összes hozzánk illő páros szerepét megkapjuk. Nagyon közel kerültünk egymáshoz, elsősorban a munka miatt, de azon kívül is egyre gyakrabban találkozunk. Mondjuk azt, hogy te lettél a színészi lelki társam.

Nem ragaszkodom teljesen semmihez, csak az alapkoncepcióhoz, a részletek simán változtathatóak.:) Nincsenek a párosról sem konkrét elképzeléseim, Carol sok mindenen ment át, nem valószínű, hogy egy párkapcsolat lenne most a legnagyobb vágya, de attól sem határolódom el, ha esetleg ilyen vége lenne a dolognak.;) Egészen látom magam előtt a karakterek közötti nagyon nyilvánvaló vonzalmat, de hogy ebből mi lesz a végére vagy pontosan milyen vonzalomról is beszélünk, az idővel kiderül.:D
A pb-hez nagyon ragaszkodnék, de szuper meggyőzéssel TALÁN engedek belőle. De nagyon talán :D
Várlak nagyon :33



Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: