Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

target spotted || Hugo & Damien

Damien Morton


Hollóhát

target spotted || Hugo & Damien Bb1044a497bcf5a2da03b96a36071b5f2be76c01

Lakhely :

❈ Newcastle

Elõtörténet :

target spotted || Hugo & Damien 736d3a01d5953f4b469921466e16ff435ee92e9c

Keresem :

❈ The common sense of the people


Playby :

Lucas Till


52


target spotted || Hugo & Damien Empty
Damien Morton
Csüt. Szept. 14, 2023 8:52 pm


damien & hugo
i shall keep my eyes on you
A legkevésbé sem volt elragadtatva attól, hogy vissza kellett mennie az iskolába tanulni. Az már persze csak bónusz volt, hogy ezt egyszer már végigcsinálta, csupán egy másik országban. S, ha ez nem lett volna elég, ott van azon tény, hogy egy cukker mukker habcsók fiúcskát kell eljátszania. Nemrég kelt fel, de már felöltözött, s kezében a szemüvegét forgatja. Utálom a szemüveget… Nem hiába van kontaklencséje, de most az egyedüli helyzet, mikor nem kell viselnie, az a kviddics. Lehet ezért is csatlakozott, lehet azért is, mert egyébként szerette a sportot. Ausztráliában brutális volt terelőként. Persze eltelt némi idő, mikor utoljára ütőt tartott a kezében, de azért még megy neki a játék. Legalábbis a legutóbbi edzéséből erre következtetett. Nehéz volt egyszerre édesnek maradni és visszafognia magát. Megszokta, hogy agresszív a pályán és hogy senkit nem érdekel, hiszen eleve annak kell lennie.
Kezében megáll a szemüveg és majdnem eltöri, olyan erővel szorítja össze. Mély levegőt vesz, majd feláll és felteszi a szemüveget, meg a fejhallgatóját. Sajnos nem tud rajta zenét hallgatni, de annyira épp elég, hogy egy kis ideig kizárja a külvilágot. Egy mosollyal az arcán lép ki a szobából és szinte rohan kifelé. A faluban egymagam lehetek.
Vagyis egészen addig azt hitte, míg el nem indult az oda vezető után és meg nem pillantotta maga mellett Hugot. Szemei kipattantak, s már azon gondolkodott, hogyan elegyedhetne vele beszélgetésbe. Legszívesebben csak elsétálna mellette, mondván, hogy majd máskor és másképp a közelébe kerül, de… Rochus szavai visszhangoztak a fülében. Faszomba már!
Füléről leveszi a fejhallgatót és elkezdi kapkodni a fejét, mint akinek fogalmam sincs, hogyan került oda, ahova. Egy kis ideig szerencsétlenkedik, majd Hugo után megy és ahogyan közelebb ér hozzá odakiált neki. – Bocsi! – liheg egy keveset, bár nem fáradt ki. – Te tudod merre van Roxmorts? – dönti oldalra a fejét mosolyogva. – Még mindig kissé el vagyok veszve. Csak idén érkeztem.

305

hunter



target spotted








takin' this one to the grave,
'cause two can keep a secret
if one of them is dead



Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: