Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Let it happen and flow like tears

Liam Sjöberg
Vas. Júl. 02, 2023 8:43 pm

Karin Sjöberg




Nem: Lány

Kor: 13-14 év

Vér: Aranyvérű eredetileg (vérfarkas)

Iskola/Munka: Durmstrang

Kapcsolatunk: kishugi-bátyus

Csoport: Diákok

Playby: Akit szeretnél (a képen Ryan Kiera Armstrong)

Státusz: FOGLALT


Részletek

Nyolc éves voltam, mikor megszülettél. Anya és apa sokat szenvedett érted, hiszen édesanyánk a vérfarkas lét miatt nehezen esett teherbe, utána pedig nehezen tartotta meg a babát. Viszont nálad nagyobb ajándékot nem is kaphattam volna az élettől.
Született farkas vagy, mégsem utálod ezt. Ugyan te is nehezen viseled a teliholdakat, de mégis pozitívabban fogod fel ezt a sorsot, mint én. Állításod szerint így csak még jobban hasonlítasz rám. Okos vagy, leleményes, játékos… Egyszóval élvezed az életed minden pillanatát. A szüleink rettenetesen félteken és nagyon vigyáznak rád. Ugyan még nem mondtad, de szerintem már lassan idegesíteni fog, hogy mennyire óvnak még a széltől is, holott te azért eléggé életrevaló lány vagy. Ugyanakkor nem tudom őket hibáztatni… A nagynénénk miatt fertőződtünk meg anyával, aminek most te is elszenveded a következményeit. Én a harapás után mondhatni szépen lassan megőrültem, nehezen lehet kezelni és a szüleink nem akarják, hogy te is ugyanerre a sorsra juss.
Az életemben nagyon sokáig te voltál az egyedüli dolog, amiért még élni akartam. 16 évesen, mikor már kezdtem feladni mindent, a te ölelésed segített át a nehéz időszakon és a te szavaid miatt döntöttem úgy, hogy felhagyok az öngyilkossági kísérleteimmel. El se tudom mondani mennyire szeretlek és mennyire hálás vagyok neked azért, amiért értelmet adtál az életemnek.

//Röviden ennyi lenne, azt hiszem elég jól átjön, hogy Liam mennyire imádja a kishúgát. Szó szerint csak miatta volt hajlandó életben maradni, a mai napig úgy gondolja, hogy a lány mentette meg annak idején.  Let it happen and flow like tears  3217638854 A családban az édesapjuk nővére, az gyerekek és az anyukájuk vérfarkas, az édesapjuk sértetlen maradt. Emiatt Liam a mai napig haragszik az apjukra. Fontos még, hogy a szülők is odáig vannak a kislányukért, míg Liamet most már hanyagolják, hiszen felnőtt ember, így tud magára vigyázni. Liam egyébként borderline személyiségzavarral küzd, amit a jövőben kezeltetni fog, hogy a kishúga ne taszítsa el őt magától. Természetesen a név és pb alakítható, illetve nyitott vagyok más ötletekre is, ez amolyan irányadó inkább.  Let it happen and flow like tears  3552112054 Ha megérkeztél, akkor írj nekem pm-et, vagy keress meg Discordon: fujiwara_mizuki  Let it happen and flow like tears  3962554006





___ Sjöberg




Nem:

Kor: 42-45 év

Vér: Aranyvér eredetileg (vérfarkas)

Iskola/Munka: Rád bízom

Kapcsolatunk: Nagynéni - unokaöccs

Csoport: Boszokány/Mágikus lények

Playby: Akit szeretnél (a képen Dawn Olivieri)

Státusz: SZABAD / FOGLALT / ÁTVEHETŐ


Részletek

Apám mellett azt hiszem téged utállak a legjobban a családból. Tulajdonképpen… Te tehetsz mindenről, hiszen te voltál az, aki vérfarkasként eljöttél hozzánk, majd maradtál egészen teliholdig, hiába tudtad, hogy a főzet nélkül nem fogod magad tudni kontrollálni és bizony nem csak engem, de édesanyámat is megharaptad. Viszont nem elég, hogy mi fertőzöttek lettünk, a kishúgom is farkasnak született.
Igazából mi volt a célod?! Állításod szerint nem volt pénzed a gyógyszerre, ezért nem tudtad magadat visszafogni farkasként. De kérdem én, ha annyira jól tudtad, hogy át fogsz változni… Akkor miért is jöttél el hozzánk? Nem fogok kertelni, sose hittem el a kis mesédet. Van annyi eszem, hogy rájöjjek, ez a sztori valahol sántít! Eleve paranoiás vagyok (megint csak hála neked) így elég sokat gondolkodtam… Talán az öcséddel összefogtatok és az volt a tervetek, hogy átváltoztattok? Sőt még rosszabb… Meg akartatok ölni?! 5 éves voltam, mikor megharaptál. Én úgy tudtam, hogy semmit nem tettem ellened, egy szerető nagynéni voltál, szóval miért is én lettem volna a célpont? Vagy talán egyedül találtad ezt ki és abba reménykedtél, hogy majd apámat megölheted? Azt hittem jóban vagytok. Áruld már el… Mégis milyen szándék vezérelt?!

//Nos ennyi lenne! A nagynéni eredetileg csupa szív, csupa szeretet volt, viszont ő az, aki átváltoztatta Liamet és az anyukáját. Liam gyűlöli őt ezért, meg az apját is, mert azt hiszi, hogy ők ketten összedolgoztak.  Let it happen and flow like tears  3922895452 Persze senki sem tudja mi az igazság. Liam a harapás után borderline személyiségzavaros lett és ezt erre fogja, meg tulajdonképpen minden rosszat, ami azóta történt vele. A nevét és foglalkozását, személyiségét nem szabnám meg a karakternek, ahogyan a családi állapotát sem. A pb csupán ajánlás, egyébként nyugodtan hozz bárkit, aki korban a nagynénihez illő. Let it happen and flow like tears  3552112054  Nagyon várlak, így ha megérkeztél, írj pm-et vagy Discordon: fujiwara_mizuki Let it happen and flow like tears  335307984





I couldn't get away... it was another day, I was singing this one song I got it on
replay.




Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: