Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

how'd it get so dark? || nessie & tristan

Tristan Brightmore


Akadémista

how'd it get so dark? || nessie & tristan C179d398ce3dd2487ae0bd1630b22116e7bc9e04

Lakhely :

London



Playby :

Park Bogum


40


how'd it get so dark? || nessie & tristan Empty
Tristan Brightmore
Szomb. Jún. 24, 2023 7:36 pm


tristan & nessie
i can barely go outside, i think i hate it here

419

i'll save u !!


Általában figyelmes vagyok, ha a dolgaimról van szó. Nem hagyom el őket, főleg nem olyan helyen, ahova vissza kell utána térnem, hogy összeszedjem őket. S legfőképpen olyan helyeken nem, ahol ismerősök vannak, akik aztán hősiesen megpróbálnák visszaszolgáltatni az elvesztett holmit. Ennek ellenére mégis sikerült ilyen helyzetbe keverednem, ám szerencsére - vagy szerencsétlenségemre - épp a rokonságnál maradt az a bizonyos valami, nevezzük nevén, a tárcám, így gyorsan le is tudtam beszélni egy találkozót kedvenc unokatestvéremmel, hogy visszaszerezzem.

Igazából tényleg Nessie a kedvencem. Ugyan sok tud lenni, úgy értem nagyon sok, s halálra idegesít az esetek kilencven százalékában, tudom, hogy helyén van a szíve. Most is azonnal a segítségemre sietett, mikor szóltam neki, hogy nincs meg a tárcám és szerintem náluk hagytam; bár van egy sejtésem, hogy csak azért ilyen lelkes a találkozónk iránt, mert így megint idegesíthet néhány percig.

Meg is beszéltük a találka helyét és időpontját, ám sikerült elszámolnom magam és öt perccel előbb érkeztem meg. Azóta a karórámat nézegetem, néha körbefordulok és figyelem az utcákat, hátha meglátom valahol Nessie cuki kis vigyorát, vagy bármi jelét a jelenlétének, de semmi. Egy idő után a fülest is kihúzom, s úgy kezdek a járókelőkre figyelni, majd ismét az órámra pillantok - két perce késik. Még nem vészes…

Halkan felsóhajtok, közben igyekszem tartani a tisztes távolságot az emberektől, s csak nézegetni őket a távolból, ám hiába várok még három percet, majd még ötöt. Nemhogy Nessie-t nem látom, de más ázsiait is alig. Mi van, lemaradtam valami ünnepnapról, ami miatt mindenki a kínai negyedben lóg? Megint felemelem a csuklómat, a karóra rajta azt mutatja, hogy már tizenkét percet késett az unokatestvérem.

Szemeimet forgatva felmorranok és elindulok abba az irányba, melyből feltételezem, hogy jönni fog. Követem a táblákat, egyre csendesebb és csendesebb környékre tévedve, lassan távolodva a nyüzsgéstől, s érzem, ahogy futkos a hideg a gerincem mentén, mert rühellek egyedül mászkálni ezeken a kevésbé bejárt utcákon. Kísérteties, s lassan kihalt zsákutcák is bekerülnek a képbe, s ekkor üti fülemet néhány távoli hang, ismerősen csengő zajok… Az egész testem hátat akar fordítani és fejvesztve menekülni, mert pontosan tudom, mit jelentenek azok a hangok, ám most már az eddiginél is jobban aggódom Nessie holléte miatt, s így az eszem legyőzi minden ösztönömet. Tovább haladok, közeledve a zajforrás felé, egyre sietősebb léptekkel… S az egyik sikátorba bepillantva meg is látom azt a vérfagyasztó jelenetet.

Lábaim remegni kezdenek, bőrömön hideg verejték csapódik ki, szemeim tágra nyílnak s ösztönösen nyúlok dzsekim belső zsebébe a pálcámért. Össze kell szednem magam. Az ott Nessie… Az ott Nessie, Tristan. Az unokatestvéred. Segítened kell neki!

how'd it get so dark?







do you tear yourself apart to entertain like me? do you call yourself a
fucking hurricane
like me?



Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: