Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Brown-Parkinson család

Pansy Malfoy-Parkinson


Auror

Brown-Parkinson család D7959dc5954f1e11507f311c6e8c2d4c

Lakhely :

Wiltshire, Malfoy Manor



Multik :

None

Playby :

Blake Lively


59


Brown-Parkinson család Empty
Pansy Malfoy-Parkinson
Hétf. Feb. 06, 2023 8:28 pm

Lucas Brown-Parkinson




Nem: Férfi

Kor: 16 - 17

Vér: Aranyvérű

Iskola/Munka: Mardekár/roxfort

Kapcsolatunk:anya-fia

Csoport: Mardekár

Playby: Ethan Cutkosky

Státusz: Elkelt


Részletek

Az én mindjárt felnőtt gyerekem, az elsőszülöttem, akivel enyhén szólva is viharos a kapcsolatom. Azt is mondhatnám, hogy mini én, igazán belevaló Mardekáros prefektus, akit imádnak a lányok. Nehezen viselte az angliába való költözést, de szerencsére a Roxfortos éveire megenyhült és nagyon jól beilleszkedett.  Imádja a sötét varázslatok kivédését, és példásan tanul. Hirtelen haragú és lobbanékony, amikor mi összecsapunk kő kövön nem marad. Belsőre hozzám, külsőre az apjára hasonlít. Sajnálatomra nemrég döntötte el, hogy kviddicsezni akar, mint az apja.

- Lucas amerikában született, 4 éves korában költözött vissza a család a Parkinson birtokra
- Kviddicsezik ( a pozició nyitott) és kviddicsjátékos szeretne lenne
- Prefektus
- Nagyon jól tanul, bár néha iszonyatosan lusta
- Nehezen viselte a válást pedig már annak is közel 8 éve
- Szoros kapcsolatot ápol az apjával




Rosalind Brown-Parkinson




Nem: Kislány

Kor: 13

Vér: Aranyvérű

Iskola/Munka: Mardekár/roxfort

Kapcsolatunk:anya-lánya

Csoport: Mardekár

Playby: Alisha Weir

Státusz: SZABAD


Részletek

Mondanám, hogy a kisangyalom, de néha inkább hasonlít egy dühös baziliszkuszra. Pechemre mindkét gyerekem az én személyiségjegyeimet örökölték, megnehezítve ezzel a mindennapjaimat. Velem ellentétben őt nem foglalkoztatja a külseje, képes lenne pizsamában is beülni órákra. Kedvence a bájitaltan. Igazi méregkeverő kis boszi. Tudja, hogy mikor és hogyan tud levenni a lábamról. Okos, de nagyon lusta. Sok fejtörést okoz, nem egyszer kapott már rivallót is, de tudja, hogy egy bocsánatkérés és mosoly, én pedig mindent megbocsátok. Tökéletesen kihasználja az apja és köztem levő feszültséget, mindig tudja mikor kitől kell kuncsorogni.

- Nem szeret repülni
- Mérhetetlenül rendetlen
- Szereti a növényeket, a kertészkedés közös hobbi
- Imádja az apját
- Minden új dolog fellobbantja benne a tüzet, de hamar megunja a dolgokat.



// mindkét gyerek szabadon alkotható, bizonyos részleteken kívül nem szeretnék megszabni semmit, az életük, jövőkpük, motivációik szabadon irányíthatóak. Nagyon nagyon várom őket ahogyan Draco is, izgalmas játékokat ígérhetek. Gyertek gyertek kiscsibék. *-* //

Draco Malfoy varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down
Draco Malfoy


Politikus

Brown-Parkinson család 1cbe035ad987357effbf84a514755a2cc2e8d709

Lakhely :

♙ Wiltshire, Malfoy Manor



Multik :

Beehive

Playby :

♙ Boyd Holbrook


189


Brown-Parkinson család Empty
Draco Malfoy
Szer. Feb. 08, 2023 9:36 pm
Én is Várlak!

Draco és a gyerekek ugyan még nem igazán ismerik egymást, legfeljebb látásból, vagy talán Pansy egy-egy régi anekdotájából hallhattak róla, amikor a gyerekkoráról mesélt, de ez hamarosan változni fog. Igaz, erről még egyikük sem tud, de nem is olyan soká kiderül majd, hogy Pansy egy nem tervezett, nosztalgikus, görbe este után várandós marad Dracotól, ezt pedig majd - aranyvérű elvek és kötelességek okán - egy gyors esküvő fogja követni. Így hát szinte csak egy ugrásra vagyunk attól, hogy mind egy családdá váljanak, és a Malfoy kúriában folytassák tovább az életüket, ami természetesen nem fog zökkenőmentesen működni, de annál is inkább várjuk a gyerekek érkezését! Very Happy

Pansy Malfoy-Parkinson varázslatosnak találta






Vissza az elejére Go down
Lucas Brown-Parkinson


Mardekár prefektus

Brown-Parkinson család Dcc6ff853c341c551fea1551873c29bbeeba7d54

Lakhely :

Parkinson birtok.


Playby :

Itzan Escamilla.


35


Brown-Parkinson család Empty
Lucas Brown-Parkinson
Pént. Feb. 10, 2023 11:53 am
Én is Várlak!

Drága kishúgom!
Nem mondanám felhőtlennek a kapcsolatunkat, hiszen mindketten anyánk tükörképei lettünk ha a személyiségünket nézzük. Akármennyi nézeteltérésünk is legyen sosem hagynám, hogy bárki bántson és minden kételkedés nélkül juttatnék valakit a gyengélkedőre ha te azt mondod. Csak remélni tudom, hogy nem élsz vissza ezzel... bár mérget azért nem vennék rá.
Sokáig okoltalak téged azért, hogy Angliában maradtunk, de az idő múlásával inkább akartalak magam mellett tudni, mint az ellenségeim között.
Valami azt súgja, hogy nem sokára újra felborul az életünk és örülnék ha ebben mellettem állnál.

Pansy Malfoy-Parkinson varázslatosnak találta




She is my fire.




Vissza az elejére Go down



Brown-Parkinson család Empty
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: