Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Senpai~ (୨୧ ❛ᴗ❛)✧

Sayuri Mizuno
Szer. Feb. 05, 2020 2:36 pm



Ryouta XXX




Nem: Férfi

Kor: 28-33 év

Vér: Arany

Munka: Minisztériumi dolgozó/Professzor

Kapcsolatunk: Jegyes

Csoport: Varázsló

Playby: A képen Kentaro Sakaguchi van, de nem ragaszkodom hozzá, ha van jobb ötlet a karakterhez :3

Státusz: SZABAD



Részletek

A szüleink már gyermekkorunkban eldöntötték, hogy nekünk össze kell majd házasodnunk, ezért sok időt töltöttünk együtt. Akkoriban nem értettük még, ez miről szól, és csak játszottunk, olyan voltál nekem, mintha te is a bátyám volnál.
Amikor jobban megértettük a helyzetünket, úgy vettem észre, te elfogadtad, sose mondtál volna ellent a szüleidnek. Én kicsit nehezebb eset voltam, bár őszintén szólva fontos vagy számomra, senki más felesége nem lennék szívesebben... Egyetlen dolog rémíszt csak meg, hogy ez azt jelentené, egy köztisztviselő felesége lennék, erre pedig nem érzem alkalmasnak magam.
Édesapám azzal a feltétellel engedett a Roxfortban tanítani, hogy egy éven belül megtartjuk a hivatalos eljegyzést, majd az esküvőt is. Annak érdekében, hogy szabaduljak, igent mondtam, úgy gondoltam, majd ha eljön az idő, kitalálok valamit. Arra azonban egyáltalán nem számítottam, hogy édesapám a kapcsolatait kihasználva téged is Angliába küld.

* * * * *

A kapcsolatukat alapvetően jónak mondanám, de a megalkotóra bízom, hogy ez milyen jellegű jelen pillanatban. Japánban a Minisztériumban dolgozott, mint a karakter apja, de itt akár tanár is lehet, rugalmas vagyok szinte mindenben. Névhez, PBhez nem ragaszkodom, és szívesen segítek bármiben, ha valaki kedvet kapna hozzá! *o*




The JOURNEY
is the DESTINATION.
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: