Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Antonio Zabini - Best friend or enemy?

Denarius Lestrange


Akadémista

Antonio Zabini - Best friend or enemy? Bd9287fddff9d0478dda69fc3ccc841a67af8ba0

Lakhely :

Lestrange Manor


Keresem :

the DA members

Multik :

Beehive

Playby :

Benjamin Wadsworth


87


Antonio Zabini - Best friend or enemy? Empty
Denarius Lestrange
Szer. Május 25, 2022 9:57 pm

Antonio Zabini




Nem: férfi

Kor: 17 év

Vér: aranyvér

Iskola/Munka: Roxfort

Kapcsolatunk: legjobb barát (vagy ellenség?)

Csoport: Mardekár

Playby: Pl: Peyton Alex Smith, Chris O'Neal, Gabriel Darku, Keith Powers, Rome Flynn

Státusz: FOGLALT


Részletek

Szinte születésünk óta ismerjük egymást, már azelőtt barátok voltunk, hogy járni megtanultunk volna, hisz a családjaink ugyanazokban a körökben mozognak, ugyanazokra az eseményekre vagyunk és voltunk mindig hivatalosak. Öt éves korunkban például egy esküvőn találkoztunk, ahol néhány másik haveroddal egy félvér kislányt bántottatok, akinek én a védelmére keltem. Akkor fordultál szembe velem először. Olyan szavakat használtatok rám és a családomra, amiket én addig nem is ismertem. Azt mondtad, apám sárvérűvel csalja anyámat (mint kiderült, igazad volt, elég jól informált voltál), hogy vérárulók vagyunk. Ezután évekig valahányszor a barátaid körében találkoztunk, minden alkalommal ki voltam közösítve, gúnyt űztetek belőlem, nem egyszer fizikaivá fajult a dolog, esetleg elátkozott tárgyakat próbáltatok ki rajtam. Mikor kettesben voltunk, egész normális voltál, de a többiek előtt egy seggfej – mondjuk csak ki.  

Aztán elérkezett az idő, hogy elkezdjük tanulmányainkat a Roxfortban, és még az első év elején elhatároztam magamban, hogy többé nem hagyom magamat csesztetni. Hogy olyan leszek, mint ti, nem lógok ki a sorból. Onnantól kezdve veletek együtt gúnyoltam, bántottam, átkoztam a mugli születésűeket és félvéreket rendszeresen. Az évek alatt pedig valóban legjobb barátok lettünk, és a másokat terrorban tartó bandánk legfőbb szereplői. A szüleim nem így neveltek, de tettek róla (leginkább apám), hogy eltávolodjak tőlük, és megtagadjam az elveiket, így idővel tényleg szinte én is elhittem, hogy aranyvérűként felsőbbrendű vagyok, és hogy amiket teszünk, rendben van. Voltak kétségeim, de elnyomtam őket. Végül tavaly otthon még inkább elmérgesedett a családi helyzet, miutén kiderült, hogy van egy félvér húgom, én meg úgy döntöttem, lelépek cserediákként a Durmstrangba, hogy minél távolabb legyek mindenkitől. Nos, ott a helyzet tulajdonképpen még durvább volt, és egy félvér lány az orrom előtt lett majdnem öngyilkos amiatt, amit vele műveltünk, az utolsó pillanatban értem oda, és akadályoztam meg őt ebbe. Erről azóta sem beszéltem senkinek. A félév lejárta után habozás nélkül vissza is tértem, és azóta számodra is érezhetően megváltoztam. Egyszerre lettem még keserűbb és szemetebb, és mégis komolyabb. Olyan, akinek kicsit mindennel is baja van.

Mindezek után nemrégiben nagy összecsapásra került sor Roxmortsban, amikor a diákok számára tartott karrierbörzén neo-halálfalók támadtak a tömegre. Együtt mentünk le, de a robbanás után elveszítettük egymást. Sokan meghaltak, még többen megsérültek, köztük fiatalok és diákok is. A halálfalókat ráadásul olyan diákok is támogatták, akiket mi is ismerünk. Számomra ez volt a pont az i-re, az végső lökés, hogy ráeszméljek, ideje változtatni, eldönteni, melyik oldalon állok. És az biztos, hogy nem a halálfalók oldalán. Sőt! Úgy döntöttem, hogy felveszem a harcot azon diáktársaimmal szemben, akik már nem is annyira titkoltan halálfalónak készülnek. Néhány iskolatárssal, köztük egy Weasley lánnyal az oldalamon, újraszerveztem az egykor Harry Potter által alapított Dumbledore Seregét, máris egész sokan csatlakoztak hozzánk, és úgy tűnik, ehhez a jövőben egyre több felnőtt támogatást is kapunk majd. (Erről kicsit bővebben: link)

Már csak az a kérdés, hogy te melyik oldalon állsz? Valóban annyira kegyetlen és zsarnokoskodó vagy, mint aminek mutatod magad, vagy valami több, valami más van emögött a te esetedben is? A szervezet titkos, és nem foglak beavatni, amíg nem tudom, hogy bízhatok-e benned. Mennyire igazi a barátságunk? Mennyire vallod magadénak azokat a sznob, aranyvérű elveket, amiket évek óta hangoztatsz? Vajon benned is végbementek azok a változások az évek alatt, amelyek bennem is? Vagy inkább csatlakoznál a náci iskolatársainkhoz? Előbb-utóbb döntened kell. Barát vagy, vagy ellenség?

Apád, Blaise Zabini is keresett karakter, illetve canon. Itt olasható a hirdetése. A play by csupán ötlet, de értelemszerűen olyan kell, aki legalább félig sötét bőrű. Néhány kép és gif, hátha valamelyik pb megihlet (katt a nevekre):
Peyton Alex Smith:

Rome Flynn:

Chris O'Neal:

Gabriel Darku:

Keith Powers:



the darkness
in me grows every day.
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: