Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

My dear br... uncle

Alina Scamander


Akadémista

My dear br... uncle 2259087b7f188ea92df5fa0eb47c284dcf496708

Lakhely :

☆ London || Abszol út ☆



Playby :

☆ Sabrina Carpenter ☆


436


My dear br... uncle Empty
Alina Scamander
Vas. Jan. 19, 2020 11:15 pm

Nick Scamander



Nem: férfi

Kor: 22 év

Vér: Félvér

Iskola/Munka: Akadémista

Kapcsolatunk: Nagybácsi-unokahúg, bár sokkal inkább bátyj-húg

Csoport: Akadémista

Playby: A képen Will Tudor, de nem ragaszkodom csak nagyon szeretem, azt választasz, aki tetszik. (Szőkék előnyben, ha már a nővére is az Very Happy)

Státusz: Regisztrált *w*



Részletek

Nick csak úgy, mint Alina, Newt Scamander leszármazottja. Szüleinak második, meglehetősen későn született gyermeke, egy nővére van Frida, Alina anyja.
Nem sok mindent szeretnék megszabni a karakterével kapcsolatban, igazából teljesen személyre szabható a története és a jelleme. Amihez ragaszkodnék az a kapcsolatuk Alinával. Mivel gyakorlatilag együtt nőttek fel, így sokkal inkább tekintenek testvérként, mint bármi másként egymásra, ezért majdnem mindent meg is beszélnek. Mondhatni egymás legnagyobb bizalmasai, bármikor számíthatnak a másikra.
Az előtörténetemben felbukkan, így ott lehet arról képet kapni, hogy nagyjából milyennek is képzeltem el a kapcsolatukat.

A céljairól ennyit írtam az ET-ben:"Intelligens mágikus lények tanulmányozása szakon tanul a Docendo Discimus Mágusakadémián. Tanulmányainak elvégzése után a Mágiaügyi Minisztérium  Varázslény-felügyeleti Főosztályán szeretne elhelyezkedni.". Ehhez azonban egyáltalán nem ragaszkodom tanulhat teljesen mást is. Tulajdonképpen az se muszáj, hogy Akadémista legyen, az sem kizárt, hogy a családjának csak azért mondja ezt, hogy büszkék legyenek rá, hogy ne hozzon rájuk szégyent, valójában azonban teljesen mással foglalkozik.


//Ha nem tetszik, akkor akár a keresztnév is változtatható, kiegészíthető Nicolas-ra, vagy bármi másra (a családnév értelemszerűen adott). A karakter nem lenne elveszett, vannak kapcsolat lehetőségei Alinán kívül is, hiszen a nővére is játékos karakter, ahogy az apja által veszetett Helios színházból is vannak karakterek, az akadémián is egyre többen vannak és egy-két ex-roxfortos évfolyam társ is akad. Illetve az anyukájától metamorfmágiát is örökölhetett :3. Bármiben is benne vagyok, csak gyere, gyere, gyere   My dear br... uncle 2118478306



Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: