Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Leta Whitman

Benedict Lestrange


Minisztérium

Leta Whitman Oscar-Isaac-oscar-isaac-39519658-245-245


Playby :

Oscar Isaac


31


Leta Whitman Empty
Benedict Lestrange
Csüt. Dec. 19, 2019 5:14 pm



Leta Whitman




Nem:

Kor: 11 év

Vér: félvér

Iskola/Munka: Roxfort

Kapcsolatunk: apa és lánya

Csoport: valamelyik roxforti ház

Playby: Millie Bobby Brown (változtatható)

Státusz: SZABAD



Részletek

A regényekben azok a gyerekek, akik egy futó kalandból születnek, általában hányattatott sorsúak. Anyjuk kidolgozza a lelkét, hogy eltartsa őket, apjuk elpárolgott, mintha soha nem is létezett volna. Ez a te esetedben nincs így. Mindig része voltam az életednek, noha nem viseled a nevem és nem élünk együtt. Én ültettelek először Nimbus seprűre, én vettem meg a varázspálcádat idén nyáron, tőlem kapod a legjobb születésnapi ajándékokat és biztos lehetsz benne, hogy megvédenélek bármitől. Persze tudom, ettől még nem könnyű neked, most már elég idős vagy hozzá, hogy tudd, nekem van egy családom rajtad kívül, gyerekeim, akik minden nap láthatnak és egy feleségem, akit nagyon szeretek, ellenben anyáddal, akihez nem fűznek szoros érzelmek. És most két féltestvéredet nap mint nap látnod kell a Roxfort folyosóin...
* * *
Minden mást rád bíznék, Leta jellemét ezerféle irányba lehet vinni, nem szeretnék a leendő user számára korlátokat szabni. Nyitott vagyok bármilyen ötletre Letát illetően, lehet a jövő kviddicscsillaga, aurorpalánta, a mágikus lények rajongója, felőlem a mágiaügyi miniszteri ambíciókat is dédelgethet, nekem tényleg mindegy. Legyen minél izgalmasabb karakter, lepj meg, már nagyon várlak Very Happy



Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: