Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Benedict Lestrange

Benedict Lestrange


Minisztérium

Benedict Lestrange Oscar-Isaac-oscar-isaac-39519658-245-245


Playby :

Oscar Isaac


31


Benedict Lestrange Empty
Benedict Lestrange
Pént. Szept. 06, 2019 11:42 pm

Benedict Phineas Lestrange

Benny



"A lion doesn't concern himself with the opinion of sheep."



Nem: férfi

Kor: 39 év

Vér: aranyvérű

Születési hely: SZÖVEG

Iskola/ház: Mardekár & Sötét varázslatok és kivédésük tanszék

Munka: Misztériumügyi főosztály munkatársa (Szeretet Terme, patrónus bűbáj kutatócsoport vezetője)

Családi állapot: házas

Patrónus: andalúz ló

Pálca: 13 és negyed hüvelykes szilfa pálca, sárkányszívhúr maggal



Amit szeretnek bennem

Lehengerlő. Bárkit leveszek a lábáról és ezt nem csak a göndör fekete fürtjeimnek köszönhetem. Karizmatikus vagyok, intelligens, szórakoztató és mindig megtalálom a pimaszságnak azt a határát, ami még inkább lenyűgözi, nem pedig megbotránkoztatja az embereket. Olyan laza eleganciával és felsőbbrendűséggel mozgok mások között, amire csak egy Lestrange lehet képes.
Méltóságteljes. Láttál már oroszlánt fejet hajtani a gazellának? Én sem. Nem hunyászkodom meg, nem hátrálok meg, nem fogok úgy tenni a kedvedért, mintha egyenrangúak lennénk, mikor nem vagyunk azok. Tudom mennyit érek és senki kedvéért nem feledkezem meg erről.
Ambiciózus. A Teszlek Süveg nem pusztán a nevem miatt osztott annak idején a Mardekárba. A céljaim mindig is nagyratörőek voltak, semmiből sem elégszem meg a középszerűvel és szívesebben dolgozom vezető pozícióban, mint mások beosztottjaként. De nem pusztán az elismerésre való törekvés motivál, őszinte tudományos érdeklődéssel végzem a munkám, kevés dolog hoz úgy lázba, mint a kutatásaink a Misztériumügyi Főosztályon.
Szerető apa, férj és testvér. A gyerekeim, a feleségem és Rody kisöcsém foglalják el a legelőkelőbb helyet az életemben. Bármit megtennék értük és ez alatt tényleg a bármit értsd. Elégedett vagyok az életemmel és senkinek nem hagynám, hogy ebbe a boldog idillbe belekontárkodjon.



Ami zavar bennem másokat

Makacs, mint az öszvér. Ha valamit egyszer kitaláltam, akkor az úgy is lesz, még abban az esetben is, ha idő közben ráeszmélek mekkora ostobaságba kezdtem bele. Szinte senki sem képes hatni rám, csak a saját káromon tanulok vagy még azon sem.
Csapodár. Szeretem a nőket, ők is engem. A feleségem az első számú és legfontosabb az életemben, de nem ő az egyetlen és ezzel szemben neki sincs kifogása. Nem az örök hűség ígéretével házasodtunk össze, azt csinálunk mindketten, amit akarunk, a kapcsolatunkban a hűséges kifejezés nem a klasszikus értelemben van jelen. Nem tudok és nem is akarok megállapodni, könnyen elcsavarja a fejemet egy csinos nő.
Arrogáns és hiú. Nem kell a szomszédba mennem önbizalomért, ennek ellenére szeretem és igénylem az elismerést. Nehezen tűröm a kritikát és nagyon kevés olyan ember létezik, akinek komolyan veszem a véleményét. Hajlamos vagyok tévedhetetlennek tartani magamat és nem áll távol tőle, mások leplezetlen lenézése. Mentségemre szóljon, a vérminőség csak sokadrangú tényező, mikor megítélek másokat.
Vakmerő. Nem bénít meg a félelem, nem tart vissza attól, amiért megéri vállalni a veszélyt. Nem hiszek az óvatosságban. Ha dementorokon akarok kísérletezni vagy horcruxokra akarok vadászni, hogy többet megtudjak róluk, akkor megteszem, mert egy nagyobb célért megéri. A világot nem a gyáva emberek viszik előre. Persze nem is a halottak...


Életem története


Patrónusidézésre alkalmas emlékek:
Esik a hó, fehér lepelként hullik a Lestrange birtokra. Szánkón húzom a két öcsémet magam után, Rody és Gustav nevetnek, könnyen siklanak a havon, én észre sem veszem, hogy önkéntelen mágia segíti a vontatásukat. Egy buckán felborul a szánkó, mindketten lezuhannak róla, nevetve terülnek el. Rody hóangyalt csinál, Gustav próbálja utánozni. Belülről melegség tölt el, szeretem a családomat.
↠ ↞
A Roxfort Expressz egyik fülkéjében ülök, mellettem egy lány, a haja két hosszú fonatban omlik a vállára, induláskor még bizonyára rendezett volt, most kósza tincsek kunkorodnak ki belőle. Nem érdekel, mert így is nagyon szép és sokat beszél, okos dolgokat. A keze az enyémhez ér, ahogy odaad egy limitált kiadású csokibéka kártyát, aztán elfintorodik egy szellem ízű Bogoly Berti drazsétól. Nevetünk. Akkor már érzem, hogy ő lesz a legjobb barátom, a legfontosabb ember az életemben. Amelie-nek hívják.
↠ ↞
Életem első kviddicsmeccse előtt állok, a térdem kocsonyára emlékeztet, pedig sosem szoktam izgulni. Tudom, hogy jó vagyok, most is tudom, de úgy érzem, ezt másoknak is bizonyítanom kell. A tanulásban én vagyok harmadik éve az egyik legjobb az évfolyamunkon, nem maradhatok alul a sportban sem. A Mardekár öltözőjében hatalmas a hangzavar, de én semmit sem hallok belőle, Ams beszökött hozzánk. Vicceskedve összetúrja a hajamat és csókot nyom az arcomra, ő bízik bennem. Megnyerjük a meccset.
↠ ↞
Az RBF vizsgáztató bizottság előtt állok, az asztalon papírok tornyosulnak, az SVK vizsga jelenléti íve és az értékelőlapok bizonyára sok mindenkit megrémítenek. Én nem tartozom közéjük. Könnyed eleganciával mutatom be a kért varázslatokat, mintha egész életemben ezt csináltam volna. Érzem magamon Umbridge éhes tekintetét, mindig bámul, tudom, hogy nem kedvel, de a nevem miatt ennek nem ad hangot. Megkérdezem, hogy kíváncsiak-e egy patrónus-bűbájra. Umbridge, az a béka rám szól, hogy nem kell felvágni, de a vizsgáztató professzor lelkesen bólogat. Csak egy szép emlék, egy könnyed pálcaintés és az andalúz ló már végig is vágtat a nagytermen, sejtelmes fényárba vonva az ódon falakat. K-t kapok, éppen, ahogy számítottam rá.
↠ ↞
A csillagvizsgáló-toronyban vagyunk kettesben, Ams a fogyatkozó holdat nézi. Látom a vállára nehezedő súlyt, az aggodalom mintha belülről zabálná fel, mint valami betegség. Mellé lépek és megfogom a kezét, majd közlöm vele, hogy jöjjön hozzám feleségül. Hitetlenkedve felnevet, a mellkasomra csap, hogy ne legyek már ekkora hülye. A fejemet rázom, komolyan gondolom, hiszen érte bármit. Igent mond, de aztán még egyszer belém bokszol, azt mondja, teljesen idióta vagyok. Nem érdekel, tudom, hogy boldogok leszünk. Nem olyan házasságban, mint mások, de boldogok.
↠ ↞
Celeste a karomban pihen, már most tiszta anyja. Csendes kisbaba és gyönyörű, korábban sosem gondoltam volna, hogy ilyen csodálatos érzés a saját gyermekedet tartani a karjaidban.
Leo ráncos kis csecsemőfején pihés a haja, furcsa grimaszokat vág. Ez az én fiam, mondom mindenkinek nevetve, aki éppen ránk néz. Biztos vagyok benne, hogy belevaló kissrác lesz, már most öntudatosan rázza az ökleit és bömböl, ha nem ő van a középpontban.
Isabella olyan a karomban, mint egy aprócska csomag, kisebbnek született a testvéreinél, de csodaszép. Ő a harmadik csecsemő, akit a karomban tarthatok, de az érzés semmit nem változott. És a babaillat... létezik erre tudományos magyarázat, miért szeretjük ennyire?
Imádom a gyerekeimet.
↠ ↞
Karácsony van, mindenki az asztal körül ül, aki számít. Az egyik oldalamon Ams, a másikon az öcsém, Rody. Celeste hevesen gesztikulálva jeleli a húgának, szerinte mi és miért egészségtelen a menüből. Leo az öcsém történeteit hallgatja az aurorként átélt kalandjairól, átfut az agyamon, hogy remélem, ő nem ilyen pályára készül, elég a testvérem miatt aggódni. Richard félénk mosollyal beszélget Amelie-vel egy regényről, amit mindketten olvastak.
Az ilyen pillanatokban azt érzem, az életem tökéletes. Meg kell ragadnunk ezeket a pillanatokat, a színtiszta örömöt, mert csak ez számít az életben. Egyszer arra is rájövök majd, pontosan mi a kézzel fogható öröm, azaz a patrónus esszenciája.


Patrónusidézésre nem alkalmas emlékek:
Apám dolgozószobájában ülök, történelmet tanít nekem, azt akarja, hogy többet tudjak másoknál, mikor felvesznek a Roxfortba. Elővesz a fiókból egy régi pergament, gyönyörű fát rajzoltak rá tintával, az ágai az égbe nyúlnak és mindegyik ágacska végén díszes betűkkel egy név áll. Apám a családfánkról kezd beszélni, a francia gyökereinkről, a vér tisztaságának fontosságáról. Nem értem, amit mond, de komoran bólogatok és vele együtt engem is elkap az indulat, mikor az Azkabanba zárt rokonainkról beszél. Szegény Rodolphus és Rabastan! Akkor még nem tudom mit tettek, csak bután megismétlek minden szót, apámnak biztosan igaza van. Rohadjanak meg a muglik és a sárvérűek.
↠ ↞
Összeszorul a mellkasom. Néhány perccel ezelőtt még teli torokból üvöltve szurkoltam a Roxfort két Trimágus bajnokának, most úgy érzem, a hangszálaim kiszáradtak és az agyamra ködös félelem ereszkedik. Potter zokogva borul Cedric Diggory üveges tekintetű, sápadt holttestére. Ams megszorítja a kezemet, de nem nyugtat meg, kettőnk félelme mintha összekapcsolódna. Érzem, hogy valami új következik, a világon végigsüvít a változás szele. Gyászolom Cedricet, pedig nem is ismerem, gyászolom a gyerekkoromat. Miért kell bántatnunk egymást?
↠ ↞
Belém kötnek a folyosón, korábban sosem történt ilyesmi. Mindenki kedvel, mindenki tisztel, most mégis az arcomba köpik, hogy halálfalóivadék. Pálcát rántok, a fiúnak reagálni sincs ideje, az átkom erejétől háttal a falnak csapódik. Egy hónap büntetőmunkát kapok Pitontól, fojtott hangon magyarázza, hogy uralkodjak az érzéseimen, Lestrange vagyok, ne menjek bele ilyen ostoba játszmákba. Tudom, hogy ott kígyózik a karján a Sötét Jegy, mindenki tudja. Hogy képes tükörbe nézni, amikor én még attól is szégyellem magam, amit a távoli rokonaim tettek?
↠ ↞
Ams zokogva omlik a karjaim közé. Azt gondolom, Carrowék bántották, de erről szó sincs. Az apja baglyot küldött neki, felszólítva rá, hogy ne merjen jelentkezni az Akadémiára, a Roxfort után feleségül kell mennie valakihez a családi vérvonal továbbvitele érdekében. Dühös vagyok, hiszen Amelie csodálatos, az egész világnak a lábai előtt kéne hevernie. Okos, erős, rengeteg ambícióval, bármit elérhetne az életben, amire csak vágyik, őt nem lehet aranykalitkába zárni. Teljes komolysággal közlöm vele, hogy nem fogom hagyni. Nem hisz nekem, de én tudom, hogy ketten dacolhatunk az egész világgal.
↠ ↞
Őrlődöm. McGalagony kijelenti, hogy a Roxfort védelmében a hetedéves diákok is részt vehetnek. Sosem éreztem a sajátomnak apám és a Nagyúr eszméit, szembe akarok szállni velük, erős akarok lenni és bátor. Az öcsém pattog, hogy márpedig ő itt marad és szembe száll az ostromlókkal. Megragadom az egyenruhája nyakánál fogva és belököm a többi kicsi közé, akiket kimenekítenek az iskolából. Végül Ams kezét fogva én is velük tartok. Ez nem az én harcom, nem kerülhetek szembe a családommal a csatatéren. Azóta nem szűnik a bűntudat, hogy nem tettem semmit.
↠ ↞
Csak némán nézem, ahogy apám üvölt az öcsémmel. Elhordja mindennek, olyan undorító szavakat ejt ki, amelyeket még sosem hallottam tőle. Rody arca rezzenéstelen, ő már biztosan előre felkészült a legrosszabbra.
Nem szólok semmit, ahogy a kisöcsém távozik a Lestrange kúriából, nem akarom elhinni, hogy ez megtörténhet. Apánk nem tagadhatta ki, azzal áltatom magam, hogy néhány nap múlva úgyis kibékülnek. Hiszen mit számít, kit szeret Rody? Valahol mélyen bánt a gondolat, hogy nekem sem mondta el, tudnia kellett volna, hogy én megérteném, nem ítélkeznék.
Apám és az öcsém sosem békülnek ki.
↠ ↞
A kislányom egy hófehér kórházi ágyban fekszik, sápadtan és törékenyen. Az én kicsi Isabellám... Nemrég aludt el, a fáradtság rám is ólom súlyként nehezedik, de képtelen vagyok a pihenésre. Még emésztem a medimágusok szavait: elveszítette a hallását, ez végleges, visszafordíthatatlan, meg kell tanulni együtt élni vele. Miért pont az én lányommal kellett megtörténnie?
A tenyerembe temetem az arcom, az elkeseredettség úgy kúszik végig rajtam, mint egy dementor rothadó keze. De tudom, hogy ezen is túl fogok jutni. Ahogy Dumbledore mondta egyszer: Az öröm mindig segít rajtunk, akkor is, ha teljes a sötétség, mert a sötétséget elűzi a fény.


Ha tükörbe nézek

Magas vagyok, mint a családunkban minden férfi. A hajam épp olyan sötét, mint apámnak volt fiatal korában, a barna szemeimet és karakteres vonásaimat is tőle örököltem. A hasonlóság ennyiben ki is merül, azonban ez nem jelentéktelen tény, hiszen első ránézésre bárki megmondja rólam, hogy bizony egy Lestrange áll vele szemben.
A stílusomat leginkább a lazán elegáns jelzővel illetném, fontos számomra a minőség, bár a státuszszimbólumokban nem hiszek és nem is érdekelnek. A minisztériumi munkám megköveteli a dresscode szerinti öltözködést, igaz, ritkán teszem ki a lábam a Misztériumügyi Főosztály nem éppen zsúfolt folyosóiról.
Kedvelnek a nők. Szeretik a mindig tökéletesen levágott fekete hajtincseimet, szeretnek megborotválkozva, borostával és szakállasan (Rody, remélem figyelsz, az én arcszőrzetem még mindig férfiasabb, öcsi), szeretik az arcomon ülő, gyakran felsőbb rendű mosolyt. Egyszerűen csak szeretnek, nincs ezen mit magyarázkodni.


Családom

Édesapám
Phineas Lestrange ~ 60 év
A viszonyunk olyan bensőséges, mint amikor egy maroknyi döglött molylepkére gondolok. Nem utálom, nem kívánom a halálát, nem vágyom másik apára, nem bántott soha, ő maga a közömbösség. Unalmas, idejét múlt elképzelései vannak, de ezekért tenni nem képes, igazi fotelforradalmár, akinek minden elért sikere annyi, hogy kitagadta a kisebbik fiát. Minden közös bennünk kimerül a vonásainkban, a sötét hajunkban és a barna szemünkben.


Édesanyám
Beatrice Lestrange ~ 60 év
Olyan, mint egy festmény, de nem az izgő-mozgó, beszélő mágikus fajta, hanem egy mugli portré. Csinos, szépen mosolyog, ritka dekoratív és két perc után megunod. Nem sok vizet zavar, létezik békében, néha jelentéktelen dolgokat mond, nem konfrontálódik, nem gondolkozik, nem alkot véleményt és feltételezem, nem is érez sokat. Nehéz rá haragudni, mikor ennyire semmilyen.


Testvéreim
Rodney Lestrange ~ 35 év
Két öcsém van, Rody az idősebb. Gyerekkorunkban sok időt töltöttünk együtt, néha elgyepáltam, ha már nagyon idegesített, de többnyire tanítottam az élet értelmére. Tőlem tudja, hogyan kell hatékonyan cigit szívni, hogyan töltsön ki sört pohárba, hogyan kell felsodorni a spanglit, de még azt is tőlem tanulta, hogyan kell csajozni - habár ezt nem hasznosította igazán. Egy kis hülye, de nagyon szeretem. Apánk tizenöt éve kitagadta, mikor Rody benyögte, hogy összejött Averyék fiával. Szerintem egyedül én nem lepődtem meg ezen a fejleményen, mármint Rody vonzalmán az Avery kölyök irányába. Életem egyetlen fájó pontja, hogy nem védtem meg az öcsémet és csupán egy "apa, mi a fasz?"-ra futotta tőlem. Egyszerűen nem hittem el, hogy komolyan gondolja. Sajnos komolyan gondolta, azóta Rody hivatalosan nem a családunk része. Én ettől függetlenül tartom vele a kapcsolatot, a gyerekeim többet látják, mint a nagyszüleiket.

Kermit Gustav Lestrange ~ 30 év
Kermit Gustav a kisebbik öcsém. Sosem tudtam rá haragudni, amiért apánk hülyeségeit szajkózza. Szerintem szellemileg elmaradott, de apánk sosem vett róla tudomást, mondván, Kermit Gustav "csak álmodozó típus". Nem az, a gondolkodása gyermekded, a szociális képességei a nullával egyenlőek és képtelen önálló életet élni. Egyszerűen nem lehet elítélni a sok ostobaságért, amit ont magából, csak apánk visszhangja. Talán többet kéne beszélgetnem vele.


Párkapcsolat
Amelie Lestrange (née. Nott) ~ 39 év
Nekem csak Ams, mikor éppen nem undorítóan nyálas beceneveket aggatok rá. Elsőéves roxfortos törpeként ismertem meg, amikor a vonatúton egymás mellé ültünk és csokibéka kártyákat cseréltünk egymással. Azóta ő a legjobb barátom.
Hetedévesek voltunk, mikor Ams apja közölte a lányával, hogy az iskola elvégzése után esküvőre készülődjön, ne varázsjogi tanulmányokra. Ams kiborult, nagyon. Tizennyolc évesen feleségül vettem, hogy senki se tehesse tönkre az életét. Még mindig ő a legjobb barátom, a három közös gyerek csak elmélyítette a viszonyunkat.
A házasságunk amolyan "nyitott kapcsolat", az életemben olykor felbukkannak más nők, Ams életében más férfiak és ez egyikünket sem zavarja. Ebben egyeztünk meg, mikor megkértem a kezét. Egyikünk sem az otthonülő, monogám, konzervatív típus.


Gyermekeim
Celeste Lestrange ~ 19 év
A legidősebb lányom, az Akadémia kiemelkedő hallgatója, már kész felnőtt. A sors furcsa fintora, hogy ő az első gyerekem, mégis vele a legkevésbé szoros a kapcsolatom. Kislány korában a szó legszorosabb értelmében a nyakamon csüngött, azonban amióta megtörtént a tragédia a húgával, azóta mintha egyre csak távolodna tőlem, pontosabban tőlünk.

Aurelius Leonard Lestrange ~ 16 év
Leoban látom leginkább magamat. A magabiztos mosolyában, a kötekedő humorában, a méltóságban, ami minden lépéséből árad. Leo jó fiú és remek férfi lesz, ha majd egyszer benő a feje lágya. Igyekeztem minden átadni neki, amitől úgy gondolom, valaki igazi férfi lesz. Ettől eltekintve nem szeretnék szigorú apja lenni, megérdemli a szabadságot, a tapasztalás örömét, csak ezáltal jöhet rá, ki is ő valójában és milyen emberré szeretne válni. Látom, hogy gyakran elköveti azokat a hibákat, amiket én, de úgy gondolom, ezáltal is csak fejlődik a személyisége.

Isabella Lestrange ~ 15 év
Bellával különleges a viszonyunk, az életünk egy bizonyos sötét néhány hónapja óta. Kislányként szörnyen beteg lett egy téli baleset után - beleesett a birtokunkon található jeges tóba, kis híján elveszítettük őt. Túlélte a betegséget, de a hallása ráment. Akkor elhatároztam, hogy a kislányom minden nehézség ellenére teljes életet fog élni és azóta is ezen munkálkodom. Közösen tanultuk meg a jelbeszédet és mindig mellette állok, ha lelki támaszra lenne szüksége.

Leta Whitman ~ 11 év
Az egyetlen gyerekem, aki nem Amstől született. Leta anyja, Gloria csak egy rövid kaland volt az életemben, egyikünk sem tervezett többet egy múló találkozásnál, azonban a sors máshogy akarta. Leta nem él velem, de igyekszem ugyanolyan szerető apja lenni, mint Celeste-nek, Leonak és Bellának. Én ültettem először seprűre, én vittem el megvenni a varázspálcáját, tőlem kapja a legjobb születésnapi ajándékokat és remélem, hogy hozzám fordulna először, ha szüksége lenne bármire. A nevemet nem viseli, ez az ő érdeke, de éppen ugyanúgy szeretem, mint a féltestvéreit.


Apróságok

Amortentia
frissen elfújt gyertya, narancs, szegfűszeg, Earl Grey tea


Mumus
egy újabb háború


Edevis tükre
tudományos áttörés, bár magam sem tudom, ez hogyan nézne ki. Remélem, hamarosan új eredményeket kapunk a patrónuskutatás terén.


Hobbim
Spontán vagyok, amihez éppen kedvem van, abba belevágok, inkább az egyszeri élményeket kedvelem, így nincs is igazán állandó hobbim. Szívesen töltöm az időmet a családommal, akár otthon, akár közös program formájában.


Elveim
Élj, tapasztalj, fedezz fel, válj többé és közben ne árts másoknak.


Amit sosem tennék meg
Nem hagynám cserben azokat, akiket szeretek. Előbb ölném meg magam, mint hogy halálfaló legyek, ha egyszer a jövőben feltámasztanák a beteg eszméiket. És soha, de tényleg soha nem fásulnék bele az életbe.


Ami zavar
Unalmas emberek, unalmas helyek, unalmas helyzetek.
Ha valaki egy rossz szót mer szólni az öcsémre, annak vége.


Ami a legfontosabb az életemben
A családom, úgy sejtem. A feleségem, a gyerekeim, az öcsém és az ő párja. Mindegyikükért az életemet adnám, de szerencsére kisebb áldozatokkal is beérik.


Ami a legkevésbé fontos számomra
Mások véleménye és elvárásai. Más emberek személyes élete, az ő dolguk, nem az enyém.


Amire büszke vagyok
büszke vagyok a Misztériumügyi Főosztályon elért eredményeimre, mindegyik gyerekemre és mindegyikükre más okból, az öcsémre, amiért ennyire bátor és megtalálta a boldogságot és természetesen a feleségemre, aki ennyi év után is le tud nyűgözni.


Ha valamit megváltoztathatnék
Nem hagynám, hogy az öcsémet kitagadják, kiállnék mellette. Szégyellem, higy ezt akkor nem tettem meg nyíltan.


Így képzelem a jövõmet
Nem szeretném, ha változna a jelenemhez képest.


Egyéb
-



Oscar Isaac


Vissza az elejére Go down
Fiona Dolohov


Jegelt karakter

Benedict Lestrange Ef02c26d1da7d4d8b0890138363a4f8b

Lakhely :

Northumberland, Anglia

Elõtörténet :

♕ Queen D. ♕


Playby :

Hayden Panettiere


216


Benedict Lestrange Empty
Fiona Dolohov
Csüt. Jan. 16, 2020 2:17 pm



Elfogadva!





Drága Benny!

Már nagyon régen vártuk az elkészültedet Rodyval, hiszen az első perctől kezdve odáig voltunk azért, ahogyan megtervezted a karaktert. A jó munkához tudjuk, hogy idő kell és a te lapodra megérte ennyit várni! Egy nagyon érdekes jellemet hoztál nekünk, aki egyszerre nagyon realisztikus mint ember és mégis egyedi, különleges. A családja iránti szeretete mint elsődleges motiváció nagyon erős és határozottan tetszett, ahogyan ezt szembe állítottad a saját elveivel és a kettőből származó konfliktusokkal, amik sokmindent meghatároztak az életében. De éppen ez teszi olyan közelivé, hiszen kinek ne lenne hasonló élménye, akár családdal, akár más közeggel?
Tudnék még regéket írni arról, hogy mennyire odáig vagyok a karakterért, de teljesen felesleges, hiszen te is tudod, hogy kérdés nélkül elfogadlak! Futás foglalózni és máris a tiéd a játéktér!


FoglalókNyilvántartásokJátékostárs kereső






Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: