Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Leonard Lestrange

Benedict Lestrange


Minisztérium

Leonard Lestrange Oscar-Isaac-oscar-isaac-39519658-245-245


Playby :

Oscar Isaac


31


Leonard Lestrange Empty
Benedict Lestrange
Csüt. Dec. 19, 2019 5:00 pm



Leonard Lestrange




Nem: férfi

Kor: 17 év

Vér: aranyvérű

Iskola/Munka: Roxfort

Kapcsolatunk: apa és fia

Csoport: valamelyik roxforti ház

Playby: Noah Centineo

Státusz: SZABAD



Részletek

Te vagy a napfény emberbőrben. Mindig vidám vagy, mindenkihez van egy kedves szavad, letörölhetetlen a kedves mosoly az arcodról. Az emberek egyszerűen szeretnek a közeledben lenni, mert te azon kevesek közé tartozol, akik a legnagyobb sötétségben is képesek meglátni a legapróbb fényt is.
Te vagy a húgod, Isabella legnagyobb hőse, a jelenlétedben a legelvetemültebbek sem merik bántani a siketsége miatt. A családunkban te tanultad meg leghamarabb a jelnyelvet Isabella kedvéért, mert azt akartad, hogy igazi támasza lehess a húgodnak.
Nagyapádnak, ha választania kéne egy unokát, aki biztosan nem nyeri el "a nagypapa kedvenc ifjú Lestrange-e" címet, az te lennél, amióta közölted az egész családdal, hogy mágikus cukrászdát akarsz nyitni az Abszol úton. Én sem igazán értem a jövőképedet, de támogatlak benne. És kár is lenne tagadni, tényleg eszméletlenül jól sütsz.
* * *
Minden mást rád bíznék, Leo a szívem csücske, úgyhogy remélem gyorsan gazdára lel a karakter. A roxforti házat válaszd ki te, a pb örülnék, ha maradna, de ha csak ezen múlik, akkor természetesen nyitott vagyok a változtatásra Smile



Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: