Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Amelie Lestrange

Benedict Lestrange


Minisztérium

Amelie Lestrange Oscar-Isaac-oscar-isaac-39519658-245-245


Playby :

Oscar Isaac


31


Amelie Lestrange Empty
Benedict Lestrange
Csüt. Dec. 19, 2019 4:15 pm



Amelie Lestrange




Nem:

Kor: 39 év

Vér: aranyvérű

Iskola/Munka: varázsjogász

Kapcsolatunk: férj és feleség

Csoport: Boszorkány

Playby: bárki

Státusz: SZABAD



Részletek

A legjobb barátom vagy, amióta elsős, apró gólyákként csokibéka kártyákat cseréltünk a Roxfort Expresszen. Megkérdeztem, melyik házba szeretnél kerülni, mire te vállat vontál és közölted: "Nem mindegy? Úgyis én leszek a legjobb". Nekem már akkor te voltál a legjobb. Okos voltál, ambiciózus, nem törődtél mások elvárásaival - egyszóval hasonlítottunk egymásra, mindenki olyan akart lenni, mint mi ketten.
A hetedik évünket töltöttük az iskolában, amikor apád kijelentette, hogy hallani sem akar a továbbtanulásról, ideje lesz megházasodnod és továbbvinni a nemes és tiszta Nott vérvonalat. Nem gondolkodtam sokáig, megkértem a kezed, mielőtt más tehette volna. Nem voltunk szerelmesek, máshogy szerettelek, a szerelem múlandó, de kettőnk kapcsolata nem az. Éppen ezért nem hagyhattam, hogy valaki tönkretegye az életedet. Igent mondtál. Nem fogadtunk egymásnak örök hűséget, a te életedben is vannak más férfiak és az enyémben is más nők, de ez nem számít. Minket ez nem érdekel.
Három közös gyerekünk van, a tizenkilenc éves Celeste, a tizenhét éves Leonard és a tizenöt éves Isabella. Celeste az Akadémián tanul, Leo egy földre szállt angyal, Bellával pedig a poklok poklát megjártuk, mikor elveszítette a hallását. Egyetlen család sem tökéletes, de a miénk piszkosul közel áll hozzá, szerintem.
* * *
Nem szeretnék semmit megszabni Amelie karakterével kapcsolatban. Tényleg. Igazából örülnék, ha a kapcsolatukat Bennyvel együtt találnánk ki, mert szerintem nagyon érdekes páros és úgy lenne az igazi, ha ketten álmodnánk meg őket. A megadott munkához nem ragaszkodom, pb-t rád bízom, felőlem az egész családját és akár kétmillió szeretőt is hirdethetsz neki :D népes család vár rád, siess!



Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: