Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Dominic keresettjei

Dominic Linwood


Az Akadémia professzora

Dominic keresettjei 2d014ad28ad1100a6d44fbcc9a6fc21d

Lakhely :

Kirkcaldy, Skócia



Playby :

Groffsauce


18


Dominic keresettjei Empty
Dominic Linwood
Kedd Nov. 19, 2019 8:17 pm



Alexandra Penelope (Linwood)




Nem:

Kor: 28/29 év

Vér: aranyvérű

Munka: választható

Kapcsolatunk: báty-húg

Csoport: Boszorkány

Playby: Keira Knightley (változtatható)

Státusz: SZABAD



Részletek

Alexandra az idősebbik húgom, harmadik gyermek a családban, jelenlegi állás szerint pedig a középső testvér. Sosem volt kifejezetten jó kapcsolata velem, aminek főleg a gyerekkorunk lehet az oka, de ezt nem tudnám pontosan megmondani. Három évvel ezelőtt elköltözött otthonról, amit nekem, mint hivatalos családfőnek jelentett be. Házasodni készült, nem aranyvérűvel, láttam a szemében a kissé félő, szorongó elszántságot, hogy még a kitagadást is kérdés nélkül elfogadná. Szerelmes volt. Nekem nem volt problémám ezzel, nem érdekelt úgy a vér tisztasága, mint a szüleimet, a mai napig nem érdekel. Úgyhogy elengedtem, kérdés nélkül, hadd élje az életét. Úgyis gyűlölt itthon lenni.

A kettejük kapcsolatának innentőli folytatására nincsenek komolyabb ötleteim, több apróság is eszembe jutott, amin el tudunk indulni (pl. Alexandra családi problémája a férjével, munkahelyi gondok, bántalmazás és a testvérek támaszának keresése, egyszerű nyitás a testvér felé, gyermekszületés bejelentése, stb.), de saját ötletet is nagyon szívesen várok! Természetesen a nevet és a kort leszámítva minden változtatható, szabadon adhatsz neki férjezett nevet, sztorit, mindent :) Gyere gyorsan! :)





Vissza az elejére Go down
Dominic Linwood


Az Akadémia professzora

Dominic keresettjei 2d014ad28ad1100a6d44fbcc9a6fc21d

Lakhely :

Kirkcaldy, Skócia



Playby :

Groffsauce


18


Dominic keresettjei Empty
Dominic Linwood
Kedd Nov. 19, 2019 8:25 pm



Jennifer Dolores Linwood




Nem:

Kor: 25/26 év

Vér: aranyvérű

Iskola: Docendo Discimus, kar és szak választható

Kapcsolatunk: báty-húg

Csoport: Akadémista

Playby: Kathryn Newton (változtatható)

Státusz: SZABAD



Részletek

Jennifer a legkisebb a négy gyerek közül és az, akivel a legszorosabb kapcsolatom van. Együtt élünk, a nővérével ellentétben ő maradt a kúriában és úgy tudom, nincs is a tervei között még a költözés. A második szakot végzi az akadémián, nagyon szeret tanulni és már a harmadikról beszél, meg a negyedikről, bár ki tudja, mi lesz a vége. Kiskorunk óta ragaszkodik hozzám, amin még a velünk történt különös dolgok sem változtattak. Talán az egyetlen ember, aki fontos nekem.

Nagyon beteges, szoros kapcsolatot képzeltem el Dominic és Jennifer között, ami kívülről, a részleteket nem tudva (ami Dominic lapjában egész részletesen megtalálható) teljesen normálisnak tűnhet, de belülről egyáltalán nincsen rendben. A részleteket rád bízom, Jenny jellemét is, mindent, még azt is, hogy pontosan mennyit is tud Dominic hobbijáról... Smile Nagyon várlak!!





Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: