Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Draco Malfoy

Scorpius Malfoy


Akadémista

Draco Malfoy CU7g-E3UcAAmag9?format=jpg&name=900x900

Lakhely :

Roxfort | Malfoy birtok

Elõtörténet :

Scorpius


Playby :

Lucky Blue Smith


154


Draco Malfoy Empty
Scorpius Malfoy
Kedd Jún. 22, 2021 10:45 am

Draco Malfoy




Nem: férfi

Kor: 41 év

Vér: aranyvér

Iskola/Munka: Roxfort (Mardekár) | A foglalkozás a megalkotóra bízva

Kapcsolatunk: apa-fia

Csoport: varázsló

Playby: Jason Isaacs

Státusz: ELKELT


Részletek

A Harry Potter könyvekből/filmekből már jól ismert Draco Malfoyt nem írnám le hosszasan, mert aki megalkotja, az biztosra veszem, hogy tisztában van vele, pontosan ki Ő. Bár a fórum nem követi az Elátkozott gyermek című könyvet, mégis bizonyos alapokat felhasznál belőle, így Scorpius is rendkívül hasonlít ahhoz a fiúhoz, aki a könyvben szerepel. Akad némi változtatás (Scorpius párszaszájú), de az apa-fia kapcsolat és Astoria halála fixek maradtak.
Astoria 2021 májusában halt meg, így jelenleg gyászol a család, de Draco továbbra is nehezen tudja csak kimutatni az érzelmeit fia felé. Idővel vajon ez változni fog? Szeretném, ha jobban megismernék egymást Scorpiussal és ne felejtsük el a párszaszájúságot sem, amelynek öröklésének kiderítésében az apja is segíthet a srácnak (idővel rá fognak jönni, hogy a Gaunt vérvonal leszármazottja Scorpius).
Arra is kíváncsi vagyok, hogy Draco képes lesz-e elfogadni, hogy a fia egy Potter legjobb barátja. Most, hogy Astoria halott, vajon még keményebbé válik vagy végre elkezd igazi apaként viselkedni?
És vajon mit szól a Magic is Might terjeszkedéséhez? Ő is a részese akar lenni a régi idők emlékére vagy amennyire csak lehet, elkerülné a szervezetet? Malfoyként biztos, hogy tudomást szerez majd róluk, a tettei pedig bizonyára a fiára is kihatnak majd. Érdekes lehetőségeket kecsegtet ez a szál is! Wink

Aki megalkotja a karaktert az előtte mindenképpen olvassa el az előtörténetemet, ott teljes képet kap minden fontos részletről. Smile
Nagyon-nagyon várom, garantáltan sok jó játékban lesz része anna, aki behozza. *- *

//PB szempontjából én Tom Felton helyett Jason Isaacs-ot javasolnám, mert valljuk be, Tom idősebb korában nem nézett ki a legjobban, és mivel hasonlít az apjára, véleményem szerint Jason jobb avatar alany lenne hozzá. Wink //



Draco Malfoy Dbof9j0-7dfe7e7d-51c8-42aa-be24-ca9e059dd407.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzNlNjc4NWNlLTI3MjEtNGJkZS05OTgyLTU4OGY1NmY1NmJkMVwvZGJvZjlqMC03ZGZlN2U3ZC01MWM4LTQyYWEtYmUyNC1jYTllMDU5ZGQ0MDcuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: