Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Desmond, a Végzetem?

Cameron Castillo


Auror

Desmond, a Végzetem? Cam-icon

Lakhely :

Docendo Discimus Mágusakadémia

Elõtörténet :

Előtörténet


Playby :

Jeremy Irvine


259


Desmond, a Végzetem? Empty
Cameron Castillo
Szer. Május 05, 2021 2:12 pm

Desmond




Nem: Desmond (változtatható)

Kor: 25-40 év között

Vér: félvér vagy aranyvér

Iskola/Munka: auror vagy professzor az Akadémián

Kapcsolatunk: bonyolult

Csoport: varázsló

Playby: pl.:Ferran Calderon, Alexander Skarsgard (változtatható, csak beszéljük meg)

Státusz: FOGLALT <3


Részletek

Két éve találkoztunk először, amikor bekerültem az Akadémiára és aurortanonc lettem. Meglehet, hogy az egyik akadémiai professzorom vagy, de az is lehet, hogy egy auror, aki időnként kénytelen az újoncokkal foglalkozni. A lehengerlő stílusomnak hála egyértelműen nem voltam szimpatikus a számodra, idővel mégis érdekesnek találtál, ezért ha tehetted, hát direkt szivattál vagy számomra meglepő módon tök normálisan viselkedtél velem. Mikor milyen napod volt...
Hogy mit gondolok rólad? Magam sem tudom… A tudásodat és az erődet tisztelem, e téren felnézek rád, de a viselkedéseddel hasonlóan vagyok, mint te az enyémmel. Nehezen tudlak elviselni, olykor elmondhatom, hogy utállak, máskor mégis szimpatikusnak tartom a stílust, amit képviselsz, ahogy az erődet demonstrálod. Domináns vagy, ez egyértelműen látszik rajtad és bár olykor hirtelen haragú és erőszakos, általában képes vagy uralkodni magadon. A diákok és a kollégák tisztelnek, bár van bennük egy egészséges tartás veled kapcsolatban és ismerni senki se ismernek túl mélye. Titokzatos vagy, akár csak a múltad…

Mivel felkeltettem az érdeklődésedet, így szinte neked se tűnik fel, hogy többet foglalkozol velem, mint a többi diákkal, és az se érdekel, hogyha éppen nincs közös óránk csak meglátsz a folyosón. Szívod a vérem, lazán belém kötsz vagy befogsz, hogy segítsek valamiben. Tudod jól, hogy ki vagyok, talán apámat is ismered - névről biztosan -, így nem vagy jó véleménnyel róla, és még akkor mennyire nem leszel, ha megtudod, hogy mi mindent tett/tesz velem. Mert meg fogod tudni, idővel meg fogsz ismerni engem.

Egyébként nincs családod, se gyereked vagy volt feleséged. Voltak már kapcsolataid (hogy férfi volt-e már, azt rád bízom), de jelenleg jó ideje szingli vagy. Azt se bánom, hogyha te is velem kapcsolatban jössz rá, hogy biszexuális vagy, de lehetsz alapvetően is meleg, ahogy szeretnéd.

Szeretném, ha a játéktéren a két karakter kapcsolata szorosabbá válna, de nem egyik napról a másikra. Szívják csak egymás vérét, legyenek izgalmak, amíg Cameron is rájön arra, amit Desmond már tud, hogy nem csak a nők azok, akik érdeklik, hanem bizony a férfiak is. A kapcsolatuk bonyolult lenne, fel se vállalhatnák egymást, nem csak azért, mert mindkettő tartana attól, hogy mit gondolnának róluk, ha kiderülne az, hogy egy férfival vannak, hanem a korkülönbség miatt is, hiszen Desmond Cameron egyik tanára/tanítója.
Desmond mindenképpen domináns személy legyen, aki képes behálózni Cameront, hatni rá, hiszen nem egyszerű eset a fiú, olyan ember kell mellé, aki valamilyen szinten képes betörni. Bár nehéz vele, de meghálálja majd, bár még komoly kapcsolata sose volt.

Előre jelzem, hogy nagyon-nagyon nem lesz egyszerű a szituáció, így olyan játékos alkossa meg, aki ezt nem bánja és nem akar rohanni, hogy két játék után már love story legyen. Mivel Cameron életébe Desmond számomra fontos lenne, ezért még szeretném kikötni, hogy aki megalkotja, az legyen aktív a karakterrel, ne havi 1-2 hsz-t írjon, hogy tudjanak pörögni az események közöttünk.

Név, PB változtatható, csak egyeztessünk!

Ha valakinek felkeltette az érdeklődését és nem ijesztettem el nagyon, akkor ígérem jó játékokban lesz része! Nagyon-nagyon várom!  
Desmond, a Végzetem? 1516639770


Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: