Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

A Gamby család tagjai

Anonymous



A Gamby család tagjai Empty
Vendég
Vas. Ápr. 18, 2021 5:33 pm

Anthony Gamby




Nem: Férfi

Kor: 55 év

Vér: aranyvérű

Iskola/Munka: A Gamby's Potions vállalat vezérigazgatója, és tulajdonosa

Kapcsolatunk: apa-fia

Csoport: varázsló

Playby: Leonardo DiCaprio

Státusz: SZABAD


Részletek

A családi vállalkozásunk a Gamby's Potions jelenlegi vezérigazgatója és tulajdonosa, melynek tulajdonjoga már generációk óta apáról az elsőszülött fiúra száll a családunkban. Kapcsolatunk kiegyensúlyozott, jól megértjük egymást, mondjuk a munkában inkább, mint a magánéletünkben. A cégvezetésben a példaképemmé vált, hisz az ő vezetési ideje alatt érte el a vállalat a legnagyobb terjeszkedést, már az európai piacon is jelen vagyunk hála az ő döntéseinek.  
Apám vezetett be az alkímiába, és a bájitalkeverésbe, ezáltal nagyon gördülékenyen tudunk együtt dolgozni. Rossz szemmel nézi, hogy 30 évesen még mindig nincs gyerekem, de erre még várnia kell egy darabig. Nyugi apu, mindenképp tervben van!

//A Gamby's Potions egy alkímiával, bájitalokkal, méregkeveréssel, illetve receptek kidolgozásával foglalkoztató világszínvonalú vállalat, mely generációk óta a Gamby család tulajdonában áll. A család már az 1300-as években, még Európában elkezdett az alkímia művészetével foglalkozni, és ezt minden elsőszülött Gamby folytatja azóta is, immár Amerikában.
Apu szoros barátságot, és szakmai kapcsolatot ápolt Nicolas Flamellel, egészen Flamel haláláig.//




Madeleine Gamby




Nem:

Kor: 53 év

Vér: aranyvérű

Iskola/Munka: üzletembe-feleség - a háttérből irányítja a Gamby's Potions vállalat pénzügyeit

Kapcsolatunk: anya-fia

Csoport: boszorkány

Playby: Jennifer Aniston

Státusz: SZABAD


Részletek

Igazából nem sok érdekes van anyámban, mondhatni amolyan tipikus üzletember-feleség. Noha a háttérből nagyon is sokat tesz a vállalatért, mondjuk ő jobban ért a pénzügyi részhez, mint a bájital-keveréshez, és az alkímiához. Nagyon szeretem, még akkor is, ha a házasságkötésem előtt az idegeimre ment az állandó szervezkedésével, ahogy kerítőnőt játszva kereste a szerinte megfelelő arát nekem.
Félreértés ne essék, nem egy unalmas karakter, sőt, mivel ő maga a háttérben munkálkodik talán szélesebb kapcsolati hálója van az aranyvérű varázslócsaládok között, mint apámnak és nekem együttvéve. Ezeknek a kapcsolatainak segítségével keresett nekem is feleséget, bár én áthúztam a számításait, azzal, hogy nem az egyik jelöltjét vettem el. Nem igazán tudom, hogy ezt ő hogyan fogadta, de az az igazság, hogy neki a fontos az volt, hogy megházasodjam végre, nem az, hogy kivel.

//Születési nevét tekintve Armstrong, a néhai Jason Armstrong nővére, aki aurorként, a munkáját végezve hunyt el. Erről bővebben @Nico Armstrong-Shaw ET-jében olvashatsz!//




Colson "Cole" Gamby




Nem: férfi

Kor: 28 év

Vér: aranyvérű

Iskola/Munka: megalkotóra bízva

Kapcsolatunk: testvér

Csoport: varázsló

Playby: Jamie Campbell Bower

Státusz: FOGLALT


Részletek

Néha érzem rajta, hogy nincs teljesen megelégedve a második hellyel, de ez ellen nem tehetek semmit. Két év van köztünk, szóval lényegében együtt nőttünk fel. Ő volt anyánk kedvence, én apánké, gyerekkorunkban pedig olyan szoros volt kettőnk között a kapcsolat, hogy azt nehéz szavakkal leírni. Ölre mentünk volna egymásért, egymás legjobb barátai voltunk. Nem igazán tudom, hogy ez hol ment félre, vagy mikor.
Talán mikor apám kinevezett a helyettesének a vállalatnál? Indokolatlan volna, hisz már gyermekként tudtuk, hogy én leszek az örököse, már ami a céget illeti, Cole-t pedig - legalábbis látszatra - nem érdekelte sosem a családi vállalat. Vagy talán mégis érdekli, csak jól titkolta eddig előlem? Sosem gondoltam volna, hogy féltékeny lenne rám emiatt.
Vagy talán akkor, mikor feleségül vettem Myra Blackburnt? Ostoba, és vak lennék, ha nem venném észre, hogy hogy néz rá, minden alkalommal, mikor átjön. Szinte levetkőzteti a szemeivel, és olyankor önkéntelenül is ökölbe szorul a kezem. Még úgy is, hogy tudom, a házasságunk alapja nem a mindent elsöprő végtelen szerelem, hanem a közös érdekek. De tényleg képes volna Cole arra, hogy kikezdjen a feleségemmel? Vagy csak olyan dolgokat képzelek a köztük lévő kapcsolatba, amik nincsenek ott? Édes öcsém, remélem nem szúrsz ilyen csúnyán hátba, mert mindig te voltál, akire az életemet is rábíztam volna!

//Hogy Myra és Cole valóban viszonyt folytatnak-e a hátam mögött, az olyan mint Schrödinger macskája: lehet, hogy igen, lehet, hogy nem, de bizonyosságot csak akkor szerez a dolog, ha rájuknyitok. Munkáját/foglalkozását tekintve szabadkezet adok: elhelyezkedhetett a családi vállalaton belül is, ha beéri az alacsonyabb pozícióval, de az is lehet, hogy abszolút nem érdekli az alkímia, és a bájitalkeverés, és inkább más hivatást választott.
Nagyon várunk, én is, mint a testvéred, és a sógornőd is, @Myra Blackburn-Gamby személyében.//

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: