Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Toujours pur - A tékozló fiúk

Cassiopeia Black


Auror

Toujours pur - A tékozló fiúk Tumblr_inline_pbme5dUCsB1t9ndkh_540

Lakhely :

☽ London ☾


Multik :

Csillagainkban a hiba

Playby :

☽ Melissa Benoist ☾


112


Toujours pur - A tékozló fiúk Empty
Cassiopeia Black
Hétf. Ápr. 05, 2021 1:23 pm

Perseus Black




Nem: férfi

Kor: 28 év

Vér: arany

Munka: Auror (Cassie társa mind a kettejük legnagyobb örömére)

Kapcsolatunk: Bátyj-húg

Csoport: Varázslók

Playby: a képen Kit Harrington, mert visszaadja a színeket, amiket elképzeltem, de amúgy akit akarsz

Státusz: REGISZTRÁLT

Részletek

Drága Bátyám!

Immáron másfél éve annak, hogy egymás arcát nézzük az irodában és a terepen is, majdnem a hét összes napján. Azt kell mondjam: a munkakapcsolatunk jó. Idősebb és tapasztaltabb vagy nálam. Ezért tisztellek. Nem… inkább ezért tisztelnem kell téged. Pedig el sem tudod képzelni milyen nehéz mindennap úgy tenni, mintha csak szimpla munkatársak lennénk, akik csak ügyekről és kávékról beszélgetnek. Pedig ezt tesszük és jók vagyunk benne.
Nem vagy ostoba - tulajdonképpen azt mondják négyünk közül te vagy a legokosabb -, látod rajtam, hogy bajom van veled, azt hiszed, hogy tudod mi az. Az, hogy valaki olyannal akartad - vagy meg is tetted? - összekötni az életed, aki nem a családba való. Nem aranyvérű. Tudod, az igazság az, hogy magasról teszek erre. Ha mondanám, egészen biztosan nem hinnéd el, de teszek rá, hogy kit szeretsz és honnan származik. Fogalmad sincs miért vagyok mérges. Elmondjam? Elmondom! Azért, ahogy elmentél. Becsaptad az ajtót és vissza se néztél. Ott hagytál minket te is. Nem sokkal anya halála után. Hát tényleg ezt érdemeltük? Egy sziát se kaphattunk volna? Mond eszedbe jut néha az az este? Gondoltál esetleg arra, hogy mi lehet velünk, a testvéreiddel, a családoddal?
Te voltál életem egyik alappillére, aztán elmentél. Se szó, se beszéd. Szerinted rendbe tudjuk ezt hozni, ha már egyszer úgy alakult, hogy együtt kell dolgozunk? Tényleg! Ez a te műved, vagy tényleg Potter elcseszett ötlete volt az egész? Nyugtass meg, kérlek, hogy nem együtt terveltétek ki.

// Az avialany igény és kedv szerint módosítható. Az egyetlen kívánságom, hogy sötét barna/fekete haja legyen az úriembernek. A név is módosítható, bár az maradjon csillag név, ez ilyen Black sajátosság, hogy azokról nevezik el a gyerekeiket.
Az, hogy mugli/kvibli/mugliszületésű/félvér a párja, aki miatt kitagadták azt a leendő userre bízom, ahogy azt is, hogy együtt vannak-e még, ahogy azt is, hogy nő vagy férfi az illető. Az utóbbi időben felreppent a pletyka, hogy gyereke lesz, de ez lehet tényleg szirgorúan pletyka, minden alap nélkül. Egyébiránt nagyon sok ötletem van arra is, hogy merre mehetnek ők tovább. De mindenre is nyitott vagyok. A lényeg, hogy gyere gyorsan, hogy tudjak rád mérgesen nézni * w *






You never know how Strong you are. . .
until Being Strong is the only choice you have.
Vissza az elejére Go down
Cassiopeia Black


Auror

Toujours pur - A tékozló fiúk Tumblr_inline_pbme5dUCsB1t9ndkh_540

Lakhely :

☽ London ☾


Multik :

Csillagainkban a hiba

Playby :

☽ Melissa Benoist ☾


112


Toujours pur - A tékozló fiúk Empty
Cassiopeia Black
Hétf. Ápr. 05, 2021 1:26 pm

Caelum Black


Nem: férfi

Kor: 24 év

Vér: arany

Munka: Bármi

Kapcsolatunk: Ikertestvér

Csoport: Varázslók

Playby: Daniel Sharman a képen, de amúgy akati akarsz

Státusz: FOGLALT



Részletek

Egyetlen és Pótolhatatlan Ikrem!

Mindig is te volt a másik, az erősebb felem. Ha tehettem, akkor mindig mögéd bújtam, rád számítottam. Arra, hogy megvédesz, hogy mindig ott leszel. Úgy tűnt így is lesz. Aztán egyszer csak 17 évesen, egy évvel az előtt, hogy elvégeztük volna a Roxfortot elmentél. De te legalább hagytál nekem egy leveled és a pálcád. Ez már több, mint amit Perseus tett! De ettől függetlenül nem tudok ezért hálás lenni, mivel ha össze kéne hasonlítanom a fájdalmat, azt kell mondjam, ez sokkal rosszabb volt, mint az.
Mondd, miért mentél el? Miért nem beszéltél velem? Azt hittem, hogy mindent megosztunk egymással. Hiszen így volt, a kezdetektől fogva. Nem hagytalak élni? Túlságosan tapadtam? Mondd ez volt a baj? Sajnálom...
Tartozom neked egy vallomással. Tudom, hogy anya halálakol benned is eltört valami, hiába nem mutattad, ahogy azt is tudom, hogy Perseus életünkből való eltűnése pontosan ugyanúgy sokkolt téged, ahogy engem. Tudom, mert ismerlek és tudom, mert láttam rajtad. Nem szóltam, azt hittem időre van szükséged, hogy majd beszélni fogunk, ha készen állsz. Rosszul tettem? Beszélnem kellett volna veled erről? Akkor most itt lennél?  Hol vagy? Azt tudtomra adtad, hogy nemrégiben a lakásomon jártál, elég egyértelmű jel volt. Szeretnél valamit? Bajban vagy? Bármiben segítek, csak kérlek, kérlek végre beszélj velem!

// Nos tehát, Caelum lenne Cassie ikertestvére, akivel egészen 17 éves korukig elválaszthatatlanok voltak, aztán a srác egy éjszaka lelépett a Roxfortból. Nem szeretném megszabni, hogy miért tette ezt, vagy hogy hol volt eddig. Ezt a leendő user úgy alakítja ahogy akarja lehet bűnöző, de egyszerű kalandvágyó fiatal is. Igazából azt se szeretném megszabni, hogy ő maga hogyan gondol az ikertestvérére. Mit tud a jelenjéről és hasonlók. Az viszont biztos, hogy Cassie a fél kezét odaadná azért, ha végre találkoznának és válaszokat kapna. Az Előtörténetben több részletben is szerepel, ő „a fiú”, így érdemes azt is elolvasni, hogy teljesebb legyen a karakterről alkotott kép. Név és pb változtatható. Nagyon várlak téged is *o*.






You never know how Strong you are. . .
until Being Strong is the only choice you have.
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: