Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Neville Longbottom

Admin


STAFF

Neville Longbottom Tenor

Keresem :

◇◈ Canonok
és
Keresettek
és
Bárki más
◈◇

Playby :

◇◈ Faceless ◈◇


2497


Neville Longbottom Empty
Admin
Hétf. Ápr. 05, 2021 11:57 am

Neville Longbottom




Nem: férfi

Kor: 41 év

Vér: aranyvérű

Foglalkozás: gyógynövénytan tanár

Családi állapot: elvált, 2 gyerek

Csoport: Varázsló

Playby javaslat: Paul Rudd

Státusz: SZABAD



Részletek

A Griffendél egykor feledékeny, ügyetlen kisdiákjából Neville Longbottom igazi háborús hőssé nőtte ki magát, akinek tetteit szinte Harry Potterével egyenlőnek ismerik el. A háború után néhány évig aurorként tevékenykedett, segített a szökött halálfalók elfogásában, azonban hamar visszavonult, csendesebb életre vágyott. Feleségül vette Hannah Abbottot, ebből a házasságból született Franklin és Marigold Longbottom, azonban alig egy éve Hannah és Neville elváltak - ekkor még nem tudták, hogy a nő gyermeket vár Nevtől. Vajon sikerül rendbe hozniuk a házasságukat és a gyerekeik megrendült bizalmát?
Neville jelenleg a Roxfort gyógynövénytan tanára, a legközkedveltebb professzorok egyike.
Az oldalon @"Hannah Abbot" és @Franklin Longbottom aktív karakterek, mindenképp egyeztess velük, ha megérkeztél.



Vissza az elejére Go down
Hannah Abbott


Boszorkány

Neville Longbottom 1591028327_4veeplkbfz

Lakhely :

Foltozott Üst

Elõtörténet :

once upon a time...

Multik :

horcruxok

Playby :

Margot Robbie


40


Neville Longbottom Empty
Hannah Abbott
Vas. Dec. 18, 2022 6:58 pm
Én is Várlak!

Drága Nev! Vagy Apa, ahogy otthon szólítunk. Leéltünk egymás oldalán húsz évet, tele örömmel és bánattal. Egy ideje már beadtuk a válókeresetet, hogy megóvjuk a gyerekeket a kapcsolatunk romlásától. Úgy gondoltuk, jobb lesz így mindenkinek, húsz év elég volt egymás rigolyáiból.
Aztán amíg a válás zajlott, te párszor áthívtál a házba, mindenféle mondvacsinált ürüggyel. Én pedig szívesen néztem meg a frissen lerakott járólapot, választottam ki veled a falak színét, majd mindezek után megittunk egy-egy pohár bort és ott találtuk magunkat, ahol a kapcsolatunk elején. Nevetgélve, lopott érintésekkel ültünk egymás mellett, majd történt ami történt.
Véletlenül, amikor nem is számítottunk rá, bejelentkezett a családunk ötödik tagja egy kisember formájában. Azt hiszem, attól a pillanattól fogva nem féltem a dologtól, hogy elmondtam neked, te pedig próbáltad elrejteni az örömkönnyeidet. Mindketten tudtuk, hogy ez mit jelent, csak azt nem, hogy a gyerekeknek hogy fogjuk elmondani.
Jelenleg azt tervezzük, hogy karácsonykor lepjük meg őket ezzel.

Rengeteg régi barátod, a feleséged, na meg egy egész iskola várja, hogy visszatérj. Van csokibékánk is.  Neville Longbottom 3217638854
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: