Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Madsen Whitshorne

Anonymous



Madsen Whitshorne Empty
Vendég
Kedd Márc. 30, 2021 8:44 am

Madsen Whitshorne




Nem: férfi

Kor: jó negyvenes

Vér: aranyvér

Munka: mindegy

Kapcsolat: nagybáty

Csoport: mindegy

Playby: Michele Morrone

Státusz: SZABAD


Részletek

Az egyetlen családtagom vagy, akivel tartom a kapcsolatot. Bár ez is csak neked köszönhető, hiszen te kerestél fel, miután megtudtad, hogy a testvérednek, apámnak, van egy lánya.
Lényegében megmentetted az életem: kifizetted az adósságaimat és magaddal vittél. Mostmár veled élek. De ezt valószínűleg soha sem fogom elismerni, nemhogy hálát adni érte neked. Hiszen tudod már, nem vagyok a legegyszerűbb eset.
Nem is értem, hogy miért tartasz ki mellettem, ahogyan azt sem értettem, hogy miért akartál segíteni rajtam. Valamiért mégis megtetted, azóta pedig egyre erőteljesebben érzem, amit egyáltalán nem lenne szabad: már nem csak a nagybátyámként tekintek rád.


* * *


Igazából minden egyéb előzmény, ok-okozat tekintetében szabad préda a karakter (az nem árt azért, ha elolvasod a lány karakterlapját), csak azt szeretném, ha nem Sadie lenne az egyetlen, aki érezné, hogy lassan, de biztosan kezdik átlépni azt a bizonyos határt, ha érzelmekről van szó. Szóval, nem bánom, ha nem egyoldalú a dolog és Madsen is érzi ugyanazt, amit a lány.
Az, hogy ez hova vezet majd a későbbiekben, hagyhatjuk a játéktéren kibontakozni, de az ellen sem vagyok, hogy előzetes megbeszélés alapján döntsük majd el.

Mindenesetre nagyon várom a karaktert és a játékokat! Madsen Whitshorne 60977624




Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: