Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Sweet Anita

Carwyn Buckley


Varázsló

Sweet Anita Tenor

Lakhely :

Salem, Massachussets

Elõtörténet :

Sweet Anita Bfb6bf2547ca53e5fe5174a8cf54210f3f0fcf70

Keresem :

Megtaláltam<3


Playby :

Daniel Maslany


9


Sweet Anita Empty
Carwyn Buckley
Csüt. Márc. 04, 2021 8:35 pm

Anita




Nem:

Kor: 27 év

Vér: aranyvérű / félvér / mugli születésű

Iskola/Munka: munka nincs megadva (iskola Ilvermorny volt, Wampus ház)

Kapcsolatunk: exbarát/exbarátnő

Csoport: Boszorkány

Playby: Tatiana Maslany

Státusz: SZABAD


Részletek

Te voltál életem első (és mint azóta elég nyilvánvalóvá vált, egyetlen) barátnője. Gyerekek voltunk még akkor, amikor az Ilvermornyban egymás mellett találtuk magunkat, de rám kifejezetten nagy hatással volt az az időszak. Előtte mindig magányos voltam, te pedig fényt, boldogságot, szeretetet és barátokat hoztál az életembe, amiért akkor nem voltam elég hálás. Nagyon jól megvoltunk egymással, mondhatni minden majdnem tökéletes volt. Majdnem. Az utolsó együtt töltött évünkben nem bántam veled úgy, ahogy kellett volna. Kizártalak az életemből, mert más valaki sokkal fontosabb volt, utána pedig a saját bűntudatomat próbálva enyhíteni, egyszerűen útnak eresztettelek. Hamar beláttam, mekkora idióta voltam, hiszen nem ezt érdemelted volna, amikor mindig mellettem álltál, ha szükségem volt rád. Azt hiszem, sikeresen összetörtem akkor a szíved, nem véletlenül éreztem azt utána, hogy minden negatívumot megérdemlek, ami utána a nyakamba szakadt. De nem mertem elmondani neked az igazat, hogy mi miért történt, ugyanis volt rá magyarázatom, nem jó, de legalább magyarázat. Túl gyáva voltam, és nem akartam neked sem még több fájdalmat okozni. Inkább elengedtelek téged és a baráti társaságunkat is, mert hittem benne, hogy így lesz jó. A lelkiismeretemet azóta is mardossa a dolog és őszintén hiányzol nekem - barátként.
Nem tudom, hová sodort azóta a sors, nem tudom, milyen életed lehet, de sokszor gondolok arra, hogy mennyire jó lenne újra látni téged. Talán felnőtt fejjel, tíz év elteltével meg tudnánk beszélni mindent. De ki tudja, hogy találkozunk-e még valaha...

[i]Minden más a megalkotóra bízva, a történet részletesen (és jó hosszan) a karakterlapomban olvasható, ha felkeltette az érdeklődést! Nagyon szeretnék egy baráti kapcsolatot majd a két karakter között, akár lassan fejlődő, kínosat is, igazából bármiben benne vagyok a párkapcsolaton kívül, mert az meglehetősen nehezen menne. Anitának lehet családja is, gyereke(i), bármi. A névhez nem ragaszkodom, a pb-hez egy egészen kicsit, de alkudozni szabad. Nagyon várlak :333






Sweet Anita A98cccc2f6815a79193b08649149a984dcc474fb
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: